Дороговартісна техніка доступна кожному

Складна, габаритна вузькоспеціалізована техніка, призначена для певного виду робіт, є дорогою. Також вона вимагає спеціального обслуговування, що є додатковими витратами.
Альтернатива — оренда спецтехніки в спеціалізованих компаніях. Таку можливість надає “Агропромхолдінг” — лідер на ринку послуг оренди спецтехніки, який пропонує великий вибір багатофункціональних і вузькопрофільних механізмів.

Коли потрібна оренда спецтехніки

Послуги спецтехніки затребувані в багатьох галузях виробництва і будівництва. Вони необхідні для складних етапів робіт, які складають лише невеликий відсоток від загального обсягу виконаного компанією замовлення. Тому вигода від використання прокату очевидна. Попит завжди сприяє появі нових пропозицій. У тому числі великого автопарку, в якому можна знайти:

 • Дорогі механізми (наприклад, грейферний захват для колод);
 • Габаритну техніку (наприклад, послуга земснаряда);
 • Пристрої, які потрібні для вузькоспеціалізованих завдань (гідравлічний відбійний молоток, відвал для прибирання снігу на навантажувач і т.д.)

До цього переліку можна віднести і техніку для сезонних видів робіт, що передбачає її тривалий простій при покупці для власної компанії

Вигідні варіанти для прокату

СЕРЕД СПЕЦТЕХНИКИ, ЯКУ ВИГІДНО ВЗЯТИ В ПРОКАТ

 • Механізми для очищення і створення водойм;
 • Техніка для очищення лісу;
 • Потужна будівельна техніка;
 • Прилади й авто для дорожніх робіт;
 • Сільськогосподарська техніка;
 • Вантажні автомобілі;
 • Снігоприбиральна техніка.

У кожній сфері є певний вид роботи, який нечасто зустрічається при замовленнях, але вимагає професійного підходу. Один із прикладів — гідравлічний відбійний молоток, який знадобиться при демонтажі конструкцій. Якщо будівельна бригада не виконує послуги демонтажу, але для подальшої роботи знадобилося позбутися залишків старих будівель, оренда відбійного молотка стане відмінним рішенням проблеми. Не менш затребувана послуга оренди спецтехніки – машини для очищення водойм та лісу. Особливість їх застосування в тому, що очищення водойм рідко проводять відразу в декількох населених пунктах, на земельних ділянках та садибах, які знаходяться поруч. Тому використання спецтехніки для очищення і створення водойму передбачає її мобільність.

ПОТРІБНА 
СПЕЦТЕХНІКА В 
ОРЕНДУ?

Оренда будівельної техніки

Прокат будівельної спецтехніки необхідний в двох випадках: якщо компанія не має в наявності габаритного дорогого устаткування, яке необхідно нечасто, або ж спецтехніку орендує один або кілька працівників, які самостійно проводять будівельні роботи для власних потреб. У цих двох випадках техніка буде разюче відрізнятися: якщо для профільних компаній актуальна аренда строительной техники, що має високу ціну і свої особливості експлуатації (потреба в навичках управління агрегатом), то міні-моделі доступні кожному. За допомогою прокату агрегатів з невеликою потужністю можна провести будівельні роботи без залучення компаній. Це дає можливість значно заощадити, особливо, якщо клієнт вже мав досвід виконання аналогічних завдань. Оренда спецтехніки АПХ допоможе провести роботи самостійно. Наприклад, якщо власник ділянки сам займається будівництвом і немає можливості очистити землю від стовбурів дерев за допомогою власної техніки.

Оренда техніки для очищення лісу

Професійною вирубкою лісу займається лише державна лісова промисловість. Але є ситуації, в яких потрібна спецтехніка для очищення лісу. Серед можливих варіантів — розчищення дачної ділянки для забудови, полів під сільськогосподарські угіддя, вирубка старих або сухих дерев на території. Оренда техніки для очищення лісу може бути досить витратною для господаря ділянки, але якщо порівнювати з фізичною працею найманих працівників, то дозволить значно заощадити час і фінанси. Крім цього, професійні агрегати більш безпечні в експлуатації, адже виробник врахував можливі травмонебезпечні ситуації. Ще одна ситуація, коли оренда спецтехніки АПХ необхідна, — комплексне виконання замовлення будівельною фірмою, що передбачає виконання всіх етапів роботи. Небажані насадження, яких немає в проекті, варто прибрати. Швидко і без проблем це допоможе зробити спецтехніка. Навіть якщо вирубка дерев була проведена вручну, знадобиться навантажувач, щоб вивезти деревину, не пошкодивши сусідні об'єкти. За допомогою спеціалізованої техніки можна швидко і без проблем корчувати пні та чагарники.

Оренда техніки для очищення водойм

Для очищення водойм нечасто залучають спеціалізовані компанії. Створення плану робіт, дослідження водойму та інші етапи можуть бути проігноровані, адже це є додатковими витратами. Не залучати вузькопрофільних фахівців дозволяє і просте управління технікою. Виконання чищення водного об'єкта самостійно має значну кількість переваг, але для цього потрібна оренда техніки для очищення водойм. За допомогою цієї послуги можна провести роботи максимально швидко і за доступною ціною. Але ситуація зі створенням великих водойм протилежна. Для цього потрібні дослідження грунту, створення проекту, дозволу різних інстанцій і залучення фахівців в даній області, але все також цей вид робіт потребує спеціалізованої техніки, яку складно знайти. Тому послуги оренди від нашої компанії дозволяють оперативно вирішити таку проблему. Ми можемо надати послугу в комплексі: земснаряд, очищення від мулу і заростей, берегоукріплення.

Оренда спецтехніки АПХ для розширення природних і штучних водойм

Розширення водойми — робота, яку виконують нечасто. Створення великих штучних водойм замовляють фахівцям, які виконують роботу «під ключ». Часто це йде в тандемі з ландшафтним дизайном, і таку послугу пропонує наша компанія. Але в Україні є ще одна форма підприємств, яка стала особливо популярною останнім часом — рибне господарство. Власний водоймище і мінімальна кількість вкладень дозволяють отримати максимальний прибуток. До того ж, бізнес не вимагає залучення великої кількості профільні фахівців і найманих працівників. Тому розширення штучно створеної водойми власник часто виконує самостійно або з працівниками підприємства без залучення фахівців. Заощадити на дорогих послугах компаній дозволяє оренда техніки для очищення водойм і їх розширення. Щоб збільшити площу дна, використовують самохідні машини і екскаватор — землерийну техніку, оснащену ковшем. Які агрегати підійдуть для розширення водойми, залежить від умов проведення роботи. Наприклад, методи розширення земляного басейну для майбутньої водойми і вже готового об'єкта, наповненого водою, значно відрізняються. Важливо бути уважним: при розширенні природних водойм обов'язково необхідно отримати консультацію у профільного спеціаліста, адже вода може «піти» — знизиться її рівень, або будуть замулені природні підземні джерела.

Причини взяти в оренду мініспецтехніку

Набагато частіше, ніж профільним компаніям, спецтехніка потрібна власникам земельної площі, на якій вони втілюють свої проекти. Один із прикладів — будівництво будинку, заміської ділянки, приміщення для свого міні-бізнесу, фермерського господарства і т.п.

В цьому випадку необхідно попередньо розчистити територію, позбувшись від небажаних зелених насаджень або дерев, що потребують утилізації. Подальше будівництво, створення на території водойми або розчищення від мулу і бруду вже існуючого — все це причини орендувати спецтехніку в Києві і області.

Серед аргументів на користь мініспецтехнікі:

 • Простота в управлінні, що не вимагає особливих навичок;
 • Висока прохідність;
 • Маневреність;
 • Низький тиск на грунт;
 • Невеликий витрата палива або електроенергії;
 • Можливість комплектації необхідним навісним обладнанням.

У більшості випадків спецтехніка "Агропромхолдінг" — оренда у дистриб'юторів міні-агрегатів, дозволить замінити працю цілої бригади працівників. А також знизить витрати на оплату роботи найманого персоналу та дозволить досягти поставлених завдань за більш короткий термін.

Оформіть заявку прямо зараз і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Можливість орендувати сільгосптехніку

Сільгосптехніка в прокат більш затребувана, ніж оренда інших механізмів або авто. Це пов’язано з великою кількістю фермерів, які самостійно обробляють землю. Якщо площа поля невелика, купувати комбайни для посіву та збору зернових нерентабельно. Можливість тимчасового використання сільськогосподарської техніки за плату є оптимальним рішенням, що дає можливість заощадити на придбанні дорогих агрегатів, їх обслуговуванні. Також немає необхідності орендувати або будувати ангар для техніки, забезпечувати її охорону.

Сайт з оренди сільгосптехніки

Сільгосптехніка в прокат: варіанти для оренди

Вартість оренди сільгосптехніки

Щоб скористатися послугою, достатньо оформити замовлення на сайті. Немає необхідності в особистому спілкуванні, а оформлення послуги онлайн допоможе заощадити власний час.

До того ж, при прокаті сільгосптехніки фермери рідко потребують консультацій, адже заздалегідь знають, яка техніка потрібна. Але якщо питання все ж з’являться, відповіді також зручно отримати в онлайн-режимі або зателефонувати за телефоном.

На сайті фермер не обмежений у часі: він може вибрати підходящий варіант за доступною вартостю, ознайомившись з його характеристиками.

Серед стандартних пропозицій оренди сільгосптехніки, які затребувані на ринку:

 • трактори;
 • преси;
 • вантажні авто.

А також — комбайни, техніка для обробки і орання землі, прес-підбирачі, Обмотувальник рулонів та ін.

Також можна замовити додаткове навісне обладнання до трактора для дискування, орання, обприскування і т.д. Більшість фірм не просто орендують спецтехніку — вони надають послугу для виконання зазначеного обсягу роботи. Це дозволяє бути впевненим у правильній експлуатації техніки та додаткового обладнання.

Скільки коштує замовити сільгосптехніку в оренду, багато в чому залежить від умов прокату агрегатів, їх вартості та віддаленості від місця виконання роботи.

Різниця в ціні може бути обумовлена ​​і тим, чи можна взяти в оренду спецтехніку самостійно, або потрібно сплатити послугу виконання замовлення фахівцем.

Замовлення послуги позбавляє від необхідності вивчати технічні особливості агрегату і правила його експлуатації.

Чому варто замовити сільгосптехніку в оренду

Щоб оцінити основні причини скористатися прокатом техніки, а також недоліки послуги, можна порівняти вигоди оренди і придбання агрегатів:

Оренда сільгосптехнікиПридбання
 • Відсутність значних фінансових вкладень на покупку агрегатів;

 • Немає необхідності в технічному обслуговуванні;

 • Економія на будівництві ангарів / гаражів для сільгосптехніки, а також їх охорони.

 • Можливість використання в будь-який момент;

 • Відсутність плати за оренду;

 • Знання всіх технічних особливостей придбаної сільгосптехніки.

Оптимальне рішення — орієнтуватися на обсяги сільськогосподарських робіт. Чим більше масштаби підприємства, тим вигідніше придбати власний автопарк. Для невеликих фермерських угідь краще скористатися орендованою спецтехнікою. Вона також буде вигідною, якщо фермер вперше займається вирощуванням культур, які вимагають специфічної обробки — наприклад, посадка і збирання буряків або кукурудзи. Якщо немає впевненості в тому, що в наступні роки буде використовуватися той самий посівний матеріал, купувати дорогі навісні пристрої до комбайнів нераціонально.

Також враховують особливості грунтів: наприклад, рапс і соняшник сильно виснажують грунт, тому такі культури не засівають кілька років поспіль на одному і тому ж полі. А при зміні культур потрібно адаптувати техніку до їхнього збору.

Сільгоспроботи орендованою спецтехнікою в міні-форматі

Невеликі фермерські господарства часто не можуть собі дозволити оренду великогабаритної техніки. Це невигідно для невеликого підприємства. Альтернативний варіант — взяти в оренду спецтехніку з невеликою потужністю. Її прокат буде коштувати набагато менше, але зможе повністю виконати потрібний обсяг роботи з низькими витратами палива.

Таке рішення в сільському господарстві актуально в тому випадку, якщо роботи на полях не є основним джерелом доходу. Власники ферм часто використовують площу полів для потреб ферми — вирощування кормів для тварин. Вимоги до такої продукції не настільки суворі, як до зернових і овочів для подальшої реалізації, тому орендувати сільгосптехніку з компактними габаритами і невеликою потужністю вигідно для фермерських господарств.

Перевага aph-tehnik з оренди сільгосптехніки в Україні

Спецтехніка для сільськогосподарських робіт передбачає значну кількість агрегатів і навісних пристосувань, кожне з яких має свою сферу використання. Компанія «Агропромхолдінг» пропонує кращі моделі міні-спецтехніки для прокату.

Серед причин орендувати сільськогосподарську спецтехніку в нашій компанії — якісні агрегати, які регулярно проходять техогляд на наявність можливих несправностей, широкий асортимент і оперативна доставка. Ще один важливий аргумент — доступна вартість оренди сільгосптехніки, що посильно для невеликого бізнесу, приватних підприємців або домашніх господарств.

Сільгоспроботи орендованою спецтехнікою в міні-форматі

Невеликі фермерські господарства часто не можуть собі дозволити оренду великогабаритної техніки. Це невигідно для невеликого підприємства. Альтернативний варіант — взяти в оренду спецтехніку з невеликою потужністю. Її прокат буде коштувати набагато менше, але зможе повністю виконати потрібний обсяг роботи з низькими витратами палива.

Таке рішення в сільському господарстві актуально в тому випадку, якщо роботи на полях не є основним джерелом доходу. Власники ферм часто використовують площу полів для потреб ферми — вирощування кормів для тварин. Вимоги до такої продукції не настільки суворі, як до зернових і овочів для подальшої реалізації, тому орендувати сільгосптехніку з компактними габаритами і невеликою потужністю вигідно для фермерських господарств.

Яка ціна оренди спецтехніки в Україні

Складно назвати стабільну вартість прокату сільгосптехніки. Кожна компанія пропонує свій варіант ціни, який також може змінитися за короткий проміжок часу.

Ціна оренди спецтехніки в Україні залежить від декількох факторів:

 • Собівартості агрегату;
 • Відстані його транспортування;
 • Габаритів техніки і наявності додаткового навісного обладнання;
 • Складність і тривалість виконання роботи;
 • Участі в процесі співробітника компанії, який допомагає встановити обладнання або управляє його роботою.

Крім цього, варто враховувати і націнки, які може формувати саме підприємство. Особливо, якщо в регіоні низька конкуренція на даний вид послуг. Ми не можемо відповідати за всі українські компанії, але гарантуємо, що здача в оренду спецтехніки для наших клієнтів має доступну і виправдану вартість.

Кому і навіщо потрібно орендувати спецтехніку в Києві

На жаль, за відсутності необхідного обладнання працівники намагаються знайти альтернативні варіанти. Варто визначити особливості кожної ситуації:

СПЕЦТЕХНІКА

 • Заміна фізичних зусиль;
 • Безпека для працівників;
 • Якісне виконання завдань;
 • Фінансові вкладення.

ПІДРУЧНІ АГРЕГАТИ

 • Порушення техніки безпеки;
 • Низька якість роботи;
 • Затрати часу;
 • Економія коштів.
Варто бути готовим до того, що з кожним роком моделі техніки оновлюються, стаючи все більш простими і комфортними в експлуатації. А досягти тієї ж якості та швидкості роботи підручними засобами неможливо.

Чому агропромхолдинг лідер в Україні по послугах оренди спецтехніки

Компанія «Агропромхолдінг» — це можливість орендувати як дорогу габаритну техніку, так і мініспецтехніку для виконання різних видів робіт: будівельних, сільськогосподарських і т.д.

СЕРЕД ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ПРОКАТ СПЕЦТЕХНІКИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

ВЕЛИКИЙ ВИБІР СПЕЦТЕХНІКИ, ВУЗЬКОПРОФІЛЬНИХ ТА БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИХ МЕХАНІЗМІВ.

Ми є однією з небагатьох компаній, що також пропонує техніку з невеликою потужністю;

ДОСТУПНА ЦІНА ОРЕНДИ СПЕЦТЕХНИКИ В УКРАЇНІ.

Низька вартість є результатом правильно організованого менеджменту компанії, а також якості постійного технічного обслуговування, що гарантує відсутність непередбачених ситуацій;

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

«Агропромхолдінг» гарантує кращі пропозиції на ринку. Наші співробітники орієнтуються на запити клієнтів, тому можна бути впевненим, що ми зможемо вирішити будь-яку вашу проблему, пов'язану з пошуком агрегату;

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ.

У будь-який момент можна звернутися до співробітників компанії за допомогою і підтримкою. Вони допоможуть зробити правильний вибір, дадуть відповідь на всі потокові питання про особливості використання техніки;

ВІДСУТНІСТЬ ПРОСТОЮ.

Якщо пристрої тривалий час не використовуються, це може стати причиною подальших труднощів в управлінні, появі корозії на деталях і т.д. Оптимальний вибір агрегатів дає можливість задіяти їх максимально часто;

МОЖЛИВІСТЬ ОПЕРАТИВНО ЗАМОВИТИ СІЛЬГОСПТЕХНІКУ В ОРЕНДУ.

Пристрої завжди надаються в обумовлені терміни;

ВІДСУТНІСТЬ ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ.

Крім ціни, обумовленої заздалегідь, клієнт не вносить платежі;

НАЯВНІСТЬ ВСІЄЇ ВІДПОВІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.

Кожен агрегат має пакет документів. Тому можна не турбуватися про технічний стан або легальності обладнання.

Також це є основними аргументами, чому агропромхолдинг лідер в Україні по послугах оренди спецтехніки.
Наша техніка має високу продуктивність, що дозволяє досягти гарного результату, продуктивності власної роботи.
Ми цінуємо довіру клієнтів, тому пропонуємо найкращі моделі європейської якості.

ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ
Ми будемо раді допомогти
вашому бізнесу в будь-який час

Спецтехніка “Агропромхолдінг” — оренда у дистриб’юторів

Одна з головних переваг нашої компанії — якісна і надійна техніка від дистриб’юторів, всесвітньо відомих виробників. Можна бути впевненим в тому, що вона буде безпечна в експлуатації, проста в управлінні і забезпечить якісне виконання поставлених завдань.

Сучасна техніка від дистриб’юторів також гарантує низьке споживання електроенергії або горючих матеріалів, а також високу екологічність: відсутність токсичних викидів, які стають причиною дискомфорту працівників і провокують розвиток захворювань.

Європейська техніка не потребує надто частого техогляду: виробник мінімізував участь користувача в функціонуванні агрегату і профілактиці поломок.

Сайти з оренди спецтехніки: на що звернути увагу

Затребуваність послуги прокату спеціалізованих агрегатів і пристроїв стала причиною появи безлічі пропозицій на ринку. Кожна компанія пропонує свій сайт послуги оренди спецтехніки. Про те, наскільки плідним буде співробітництво, частково можна дізнатися з оформлення сторінки:

ПЕРЕВАГИ

 • Наявність адреси компанії, короткої інформації про підприємство;
 • Вичерпна характеристика моделей;
 • Можливість в будь-який момент надати послугу і обговорити деталі.

НЕДОРОБКИ

 • Відсутність всіх контактних даних та опису послуг;
 • Обмеження інформації про пристрої;
 • Тривале очікування відповіді, нечіткі формулювання.
На особливості сайту варто звернути увагу, адже він є основою для ознайомлення клієнта з пропозиціями підприємства. Одна з найбільш важливих деталей — відсутність чітких характеристик техніки. Це може стати причиною конфлікту, адже окремі види робіт вимагають чітко визначеного формату техніки (потужності, габаритів, функціоналу і т.д.).