Земснаряд в оренду

Під час проведення різних видів робіт, спрямованих на очищення і поглиблення дна в водоймах, рекомендується орендувати земснаряд. Це універсальна техніка, без якої не обходиться прокладка водного каналу, розташованого між двома водоймами, очищення озер і річок від очерету, мулистих відкладень та інших забруднень, що накопичуються на поверхні дна. 

орендувати земснаряд

Як правило, всі перераховані заходи відносяться до одноразових і нерегулярних, а значить — нераціонально витрачати кошти на покупку даного обладнання. Оптимальне рішення — взяти земснаряд в оренду. Для роботи на неглибоких і нешироких ставках, озерах прийнято використовувати спеціальні міні-земснаряди.

Важливий набір комплектуючих

Зв’язатися з нами

Компанія «Агропромхолдінг» надає своїм клієнтам у тимчасове користування наступну сучасну техніку:

 

 • міні-земснаряди, які допомагають очищати водойми і берегову лінію від великих заростей очерету;
 • обладнання, що використовується для очищення поверхні дна від мулистих відкладень;
 • обладнання, призначене для якісного вирівнювання всієї берегової лінії;
 • всілякі шланги різного діаметру, жердини, насадки і фільтри;
 • понтони, а також модульні конструкції.

Техніка для прибирання заростей очерету

Представлена ​​техніка відрізняється оптимальними показниками потужності, що допомагає з легкістю впоратися з великими заростями очерету та іншими видами рослинності. Причому прибирання рослин здійснюється разом з коренем. Так можна позбутися від бур’яну на довгий час. Зрізуючи щорічно очерет, власники акваторії не викорінюють проблему, а вирішують питання тільки на певний час. Тому на наступний сезон водойми знову заростають густою травою.

Техніка для прибирання мулистих відкладень

ПОТРІБНА СПЕЦТЕХНІКА В ОРЕНДУ?

Оформити заявку

Створення мулу здійснюється шляхом розкладання всіляких відходів, що потрапляють у водойму ззовні. Також, на цей процес впливають постійні розкладання живих організмів, що живуть в річках, ставках і озерах — різні види риб, фітопланктон, водорості. В результаті ставок стає дрібним, пропадають підводні течії, і продовжується його активне забруднення.

Земснаряд в оренду здатний витягувати близько 30 кубометрів мулистих відходів за годину експлуатації з сухим залишком близько 70%. У такий спосіб, земснаряди не забирають великі об’єми рідини, а вся вода, яка потрапляє разом з відходами, становить не більше третини.

Техніка для вирівнювання берегової лінії

Для підготовки до пляжного сезону багато власників водойм турбуються про те, щоб встигнути вчасно вирівняти берегову лінію. Адже для повноцінного відпочинку важливо забезпечити комфортні умови для кожного відпочиваючого. Велика кількість мулу, рослинності, очерети — від усього цього потрібно якомога швидше позбутися.

В такому випадку доцільно вдаватися до застосування комплексного підходу — прибирання рослин разом з кореневою системою. До того ж, підводна течія завдає величезну кількість піску і гальки. Для вирішення цієї проблеми необхідні днопоглиблювальні роботи. Допомогти в облаштуванні пляжу також можуть земснаряди.

Необхідний набір комплектуючих

Кожен вид комплектуючих використовується для вирішення певних завдань:

 • жердини допомагають витягти всілякі забруднення з дна на поверхню;
 • насадки використовуються для обов’язкового попереднього розм’якшення (або розмиву) мулистих відкладень, кореневої системи рослин, донного грунту;
 • фільтри захищають шланг від попадання великих предметів, що можуть закрити прохід і призупинити процес очищення;
 • шланг застосовують для оперативного транспортування всіх забруднень, щоби відкачати на певну відстань від водойми.

Прокат понтонів

Коли всі інші комплектуючі та необхідне обладнання підготовлені до експлуатації, можна орендувати плавучий понтон. Найчастіше використовуються моделі, виготовлені з високоміцного пластика. Вантажопідйомність цих моделей становить близько 320 кг. Всередині конструкції знаходиться поліуретан, тому пристрій з легкістю тримається на плаву навіть у випадку пробою захисної оболонки із пластику. В результаті конструкція відрізняється тривалим експлуатаційним терміном.

Отож, для підтримки екосистеми різних водойм замовники можуть орендувати земснаряд і всі необхідні допоміжні інструменти для роботи. Це оптимальна витрата коштів, що допоможе клієнту досягти поставлених цілей. Сучасна техніка може бути універсальною або спеціалізованою — все залежить від самого початку зазначених робочих умов. Фахівці компанії «Агропромхолдінг» допоможуть підібрати найбільш відповідне рішення.

Конструкція міні-земснаряда

Сучасний міні-земснаряд є розбірною технікою, конструкція якої передбачає застосування плавучого понтона. На понтоні встановлено кілька помп — шламова і високонапірна. Техніка укомплектована бензиновим двигуном і системою трубопроводів, що використовуються для виконання різних завдань:

 • для розпушування поверхні дна;
 • для забору з поверхні дна мулистих відкладень, твердих частинок, забрудненої води та інше.

Процедура забору здійснюється за допомогою пульпопроводів, завдяки якому відбувається поступовий паркан всіх відходів.

Використання двох помп допоможе виконувати кілька процесів:

 • гідророзмив всіляких донних відкладень і розмив кореневої системи очерету та іншої рослинності — це все відбувається під сильним натиском;
 • друга помпа відповідає за процедуру забору і транспортування зібраного сміття до місця його вивантаження.

«Агропромхолдінг» здає в прокат земснаряд локально — для очищення різних територій, а також проведення робіт на важкодоступних ділянках. Такий пристрій застосовується також і повсюдно, коли потрібно провести очистку всієї водойми — невеликі озера, ставки або канали. Маневреність обладнання сприяє якісному виконанню поставленого завдання.

Земснаряд в оренду: технічні характеристики техніки

Однією з найпоширеніших переваг конструкції є той факт, що дана техніка є розбірна. Це помітно спрощує процес транспортування земснаряда на водойму. По приїзду фахівці виконують роботи, спрямовані на оперативну збірку, яка не змусить замовника довго чекати.

Набір технічних характеристик земснаряда:

 • У зібраному вигляді середня вага однієї конструкції складає близько 500 кг.
 • Витрата палива залежить від характеру забруднень, з якими необхідно впоратися, глибини водойми, локалізації робочої ділянки в залежності від розташування берегової лінії. За звичайний 8-ми годинний робочий день пристрій споживає близько 40 л.
 • Показники продуктивності варіюються в межах від 20 до 40 м3 піску у сухому залишку за одну робочу зміну. Однак такі показники також залежать від перерахованих вище особливостей конкретної водойми.
 • Оптимальна глибина забору становить 4 м, а максимальна сягає від 4 до 9 м. Все залежить від конкретної моделі обраного земснаряда.
 • Оптимальні показники довжини пульпопроводів досягають 20 м, а максимальні складають до 40 м.

Як орендувати земснаряд: умови оренди

Транспортування техніки здійснюється в розібраному вигляді, якщо мова йде про розбірні конструкції. На вартість впливає точне місце розташування водного об’єкта, куди потрібно направити обладнання. Управління технікою здійснюють досвідчені оператори, які несуть повну відповідальність за технічний стан робочої конструкції.

Ціна оренди земснаряда в Україні залежить від наступних факторів:

 • Характер майбутніх робіт. Це може бути поглиблення дна, очищення каналів, ставків і озер від донних відкладень, намив піску або ж розмив кореневої системи очерету та іншої рослинності.
 • Обсяг дорученої роботи і терміни виконання поставлених завдань.
 • Місцезнаходження водного об’єкту.

Послуга компанії «Aph-Tehnik» з земснарядом допоможе замовнику у найкоротші терміни позбутися від проблем, що безпосередньо пов’язані з акваторією. Фахівці допоможуть клієнту підібрати необхідне обладнання для експлуатації з урахуванням певного обсягу робіт. Крім того, звертають увагу на другорядні особливості, такі як глибина водойми, його ширина і структура дна.

Переваги експлуатації земснаряду і стандартної будівельної техніки

Земснаряд в оренду — це поширена послуга, завдяки якій вдається впоратися з різними видами робіт, що будуть організовані на певному водному об’єкті. Порівнюючи стандартну будівельну техніку з земснарядом, вдається відзначити і виділити кілька важливих особливостей останньої конструкції.

 

Земснаряд Будівельна спецтехніка
Невеликі габарити і маневреність допоможе здійснити прибирання водойм навіть у самих важкодоступних ділянках. Великогабаритна техніка справляється виключно з деяким списком проблем на акваторії.
Простий спосіб транспортування. Міні земснаряди можна транспортувати в звичайній «Газелі» в розібраному вигляді.  Далеко не всі пристрої піддаються процедурі розборки, а ті, що піддаються — все одно займають занадто багато місця і потребують додаткової оренди вантажного транспорту.
Універсальна техніка, яка справляється з різними завданнями: починаючи від очищення глибоководних річок, ставків, озер і, закінчуючи поглибленням мілководних водойм. Це спеціалізована техніка, яка підходить для виконання певних завдань.

Причини обміління водойм

Однією з поширених проблем більшості водойм є обміління. Цей негативний процес стає головною причиною зміни життєво важливих параметрів усієї акваторії.

Виділяють кілька поширених причин:

 • Освіта донних мулистих відкладень, скупчення на дні залишків рослин, їх кореневої системи, продуктів розпаду живих організмів, побутового сміття та інше.
 • Попадання в озера і ставки великої кількості грунту в процесі розмиву берегової лінії, а також потрапляння талої води і повені.
 • Нанесення піску і глинистої суміші в результаті попадання грунтових вод.

Щоб запобігти подібним процесам, буде потрібно проведення послуги поглиблення дна, яка здійснюється за допомогою земснаряду.

«Агропромхолдінг» здає в прокат земснаряд, допомагаючи виконати поглиблення водойм на певну глибину. Перед цим фахівці в обов’язковому порядку проводять попередні виміри початкової глибини, щоб в подальшому порівняти їх.

Негативні наслідки в результаті обміління водойм

Однак далеко не завжди власники водних об’єктів реагують на проблеми, що стосуються якості озер, ставків та інших видів водойм. Це призводить до таких негативних наслідків:

 • Змінюється водопропускна здатність каналів, річок і озер, здійснюється застій води, так як припиняється підводна течія.
 • У річках часто відзначають зміну напрямку течії.
 • Водойма поступово висихає, з’являється все більша кількість рослинності, чисте озеро перетворюється на болото.
 • В результаті обміління у водоймі досить швидко прогрівається вода до максимально неприпустимих показників, що призводить до зміни всієї екосистеми.
 • Відзначають зміни фарватеру, якщо по водоймі ходять судна, то обміління призводить до появи перешкод для судноплавства. Таким чином, плавальні засоби не можуть підходити до причалу.
 • Вода поступово починає цвісти, в результаті появи великої кількості всіляких водоростей.

Для цього буде потрібно терміново орендувати земснаряд, за допомогою якого можна запобігти або виключити подальше поширення даної проблеми. Своєчасне звернення за допомогою до професіоналів допоможе врятувати водойму і зберегти його екосистему в належному стані.

Підготовка до процесів щодо поглиблення дна

Перед початком робочого процесу буде потрібно визначитися з точною причиною виникнення даної проблеми. Це може бути засмічення береговим грунтом, побутовим і будівельним сміттям, рослинністю, мулом та інше.

Наступний етап — необхідно детально вивчити водний об’єкт і зрозуміти його походження. Послуга компанії «Aph-Tehnik» земснарядом проводиться на різних водоймах:

 • природні — це можуть бути озера або річки;
 • штучно створені — канали, кар’єри чи ставки.

Якщо не звернути увагу на точне походження об’єкта, можна порушити його екосистему. Тому не варто самостійно намагатися викорінити проблему, якщо у Вас немає достатнього досвіду і знань, що стосуються будови водних об’єктів та правильного догляду за ними.

Для чого потрібно поглиблювати водойми

Послуга компанії «Aph-Tehnik» з земснарядом дозволяє зробити поглиблення дна з нуля і до 4 м. Адже саме 3-4 м є оптимальною глибиною для більшості водойм.

для чого потрібно поглиблювати водойми

Ця процедура проводиться з різних причин:

 • для організації русла річок — виконуються роботи по розширенню, поглибленню, зміни водопропускної здатності і напрямку течії в цілому;
 • для створення оптимальних умов для людей, що купаються;
 • для організації та поглиблення каналів;
 • для подальшої побудови причалів і місць стоянки плавзасобів;
 • для очищення поверхні дна від всіляких відходів;
 • для запобігання рясного розростання очерету та іншої рослинності, яка росте з глибини близько 2 м.

Процедура поглиблення водних об’єктів допоможе впоратися з усіма перерахованими вище проблемами. Демократична ціна оренди земснаряда в Україні сприяє тому, що дана послуга вважається популярною і широко затребуваною.

Послуга компанії «Aph-Tehnik» із земснарядом: намивання піску

Процедура намив піску проводиться із застосуванням сучасного міні-земснаряда, продуктивність якого варіюється від 30 до 60 м3. Такий процес проводиться відразу з декількох вагомих причин:

 • Намив піску використовують в комплексі разом з процедурою берегоукріплення.
 • Коли необхідно створити намив нових пляжів для облаштування майбутньої пляжної зони.
 • Підготовка вже готових пляжів до сезону — для зручного заходу в воду, купання.
 • Якщо буде потрібно відновити змиті пляжі — після сильного паводку, тривалого сезону дощів, шторму, сезонних змін рівня води в річках, каналах.
 • Для організації пологого доступу на глибину, коли вкрай важливо сформувати підводний укіс.
 • Коли потрібно підняти рівень території, що прилягає до водного об’єкту.
 • Збільшити і розширити прибережну територію.
 • Здійснити намив невеликих острівців.

Вартість оренди земснарядів в Україні і терміни виконання роботи залежать від конкретного завдання і розташування водного об’єкта. Це два основних критерії, після детального вивчення яких, фахівці зможуть відповісти на актуальні питання замовника.

«Агропромхолдінг» здає в прокат земснаряд для очищення природних водойм

У категорію природних водойм включені різні озера, ставки і ріки. Саме ці водні об’єкти характеризуються значною площею, мають глибоководні та важкодоступні ділянки, куди складно дістатися великогабаритною спецтехнікою.

Протягом декількох років в цих водоймах поступово накопичуються всілякі відходи і відкладення:

 • Іл — такі відкладення можуть досягати до 3 м, якщо водойма жодного разу не чистився.
 • Затонулі пні, гілки та уламки деревини.
 • Попадання у водойму будівельного і побутового сміття. Це можуть бути пластикові пляшки, металеві та скляні предмети.
 • Згодом озера і річки заростають густими заростями очерету, на поверхні з’являються латаття, які виростають на глибині до 2 м, з’являється інша підводна рослинність.
 • Активне розростання всіляких водоростей, що призводить до постійного цвітіння води.

Всі забруднення можуть призвести до утворення мілини, що вже порушує правильну протоку води. Тому часто під час очищення водойм фахівці рекомендують додатково проводити поглиблення дна.

Від чого залежить ціна арени земснаряда в Україні

Вартість послуги безпосередньо пов’язана з особливостями підбору підходящої техніки. Тому конкретна вартість оренди земснарядів в Україні залежить від наступних факторів:

 • площа певного водного об’єкта;
 • характер забруднень;
 • наявність спеціального підступу до ділянки, який належить очистити;
 • глибина водойми;
 • виконання додаткових послуг, крім очищення об’єкту.

Точна ціна оренди земснаряда в Україні буде встановлена ​​після того, як фахівці детально вивчать даний об’єкт і розберуться з майбутнім обсягом робіт.

Замовити консультацію спеціаліста

Замовити 

Основні способи очищення водойм

Виконуючи якісну очистку річок та озер, необхідно детально ознайомитися відразу з декількома можливими методами. Вибір певного методу залежить від перерахованих вище особливостей.

 1. Механічний ручний — це стандартний ручний спосіб очищення водних об’єктів, який використовують для прибирання більших предметів, що плавають на поверхні води. Також, можна провести прибирання рослинності, що плаває на поверхні дзеркала води.
 2. Гідромеханічний — «Агропромхолдінг» здає в прокат земснаряд для якісного очищення об’єктів.
 3. Механізований — для виконання доручених завдань застосовують спецтехніку (екскаватори гусеничного типу, укомплектовані довгою стрілою, іноді використовують екскаватори типу драглайн).

Оптимальним рішенням є застосування другого методу. Земснаряд є універсальним обладнанням, який відмінно справляється з прибиранням різних відходів, сміття, а також дозволяє виконувати й інші роботи, спрямовані на благоустрій акваторії.

Вигідна вартість оренди земснарядів в Україні та інші переваги компанії

Прокат земснарядів в компанії «Агропромхолдінг» — це не просто популярна послуга, якою користуються багато власників водних об’єктів, а налагоджений робочий процес. Фахівці, завдяки своєму досвіду та отриманим знанням, продумують весь процес до найменших деталей, що позитивно позначається на кінцевому результаті.

Основні переваги компанії:

 • Демократична вартість оренди земснарядів в Україні для кожного клієнта.
 • Великий вибір спецтехніки універсального та спеціалізованого призначення.
 • Кожне обладнання регулярно проходить технічне обслуговування, завдяки чому якість виконаної роботи залишається на вищому рівні.
 • Можливість справлятися з різними обсягами робіт.
 • Якісне виконання поставленого завдання за рахунок грамотно запланованих дій.

Оренда земснарядів — це затребуваний сервіс, завдяки якому вдається у стислі терміни вирішити проблему на водному об’єкті. Оператор здійснює управління технікою, тим самим він несе повну відповідальність за експлуатацію та стан обладнання в цілому. Тому замовникові не потрібно турбуватися про працездатність земснаряда або окремо оплачувати його ремонт в разі непередбаченої поломки.

 

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up