Послуги спецтехніки

Підприємства і компанії, що спеціалізуються на різних видах діяльності, рано чи пізно мають потребу в експлуатації спецтехніки для виконання певної роботи. Спеціальна машинна техніка призначена для реалізації різноманітних задач і може бути декількох видів: універсальна або вузькопрофільна.

У цю категорію входять:

 • екскаватори;
 • автокрани;
 • земснаряди;
 • снігоприбиральні машини;
 • трактори;
 • самоскиди і інше.

Услуги спецтехники

Представлені агрегати вважаються справжніми помічниками у будь-якій роботі. Однак їхнє обслуговування та ремонт обходиться досить дорого. Саме тому останнім часом все більша кількість підприємств користуються послугами оренди спецтехніки, які надає компанія «Агропромхолдінг». Таким чином, вдається заощадити на купівлі дорогого обладнання, його зберіганні, охороні і надалі ремонті.

Якщо мова йде про виконання вузькопрофільних завдань, покупка агрегатів є недоцільною. Адже дане обладнання буде використовуватися досить рідко або зовсім необхідно для одноразової експлуатації. Для збереження бюджету вашого підприємства ми надаємо послуги спецтехніки з орендою техніки.

Види послуг спецтехніки в Aph-Tehnik («АПХ»)

Компанія «Агропромхолдінг» пропонує найкращі умови для оренди різних видів спецтехніки для виконання завдань всілякого ступеня складності. Разом з технікою кожен замовник отримує можливість скористатися допомогою наших кваліфікованих операторів, які здійснюють управління транспортним засобом.

Основні види послуг спецтехніки в Aph-Tehnik («АПХ»):

Очищення лісу, прибирання різних насаджень  У процесі висадки молодих рослин або для очищення території під будівництво певної будівлі потрібно прибрати з ділянки різні дерева, чагарники та інші насадження. Для цього використовується відповідна техніка, що дозволяє звільнити ділянку.
Берегоукріплення, розширення водойм, очищення водойм Для цього будуть потрібні послуги спецтехніки, здатної очистити або розширити штучні, природні водойми.
Прибирання снігу  Розчистити території від снігу допоможуть відповідні снігоприбиральні машини. Таким чином, вдається заощадити на фізичній силі і не доведеться наймати цілу бригаду працівників.
Будівництво, демонтаж будівель  Знести будівлю або доставити необхідну кількість будматеріалів зможуть спеціальні види транспортних засобів.
Дорожнє будівництво Для ремонту дороги або укладання нового асфальтового покриття буде потрібна допомога транспорту на колісній базі або на гусеничному ходу.
Збір врожаю, обробка врожаю спеціальними речовинами  У сільськогосподарській сфері фермери потребують допомоги спецтехніки в результаті збору врожаю, його упаковки і транспортування.

Всі види послуг спецтехніки в Aph-Tehnik («АПХ») надають кваліфіковані фахівці, які здійснюють управління певним типом транспорту.

Послуги спецтехніки в Києві

Послуги спецтехніки — це вигідне і недороге рішення дорожніх, будівельних, комунальних, сільськогосподарських і різних вузькопрофільних завдань. Причому сучасні та високопродуктивні види транспортних засобів дозволяють замовнику з легкістю впоратися зі складними або комплексними роботами. Величезний автопарк нашої компанії допоможе замовнику визначитися з найбільш оптимальним рішенням для виконання конкретного обсягу роботи. Для цього буде потрібно ознайомитися з технічними та експлуатаційними характеристиками, умовами експлуатації і маневреністю того чи іншого виду техніки.

Орендуючи техніку, ви отримуєте послуги виконання робіт, які надають наші кваліфіковані та досвідчені оператори. Наприклад, якщо необхідно виконати роботу за межами міста або на складних ділянках (бездоріжжя), найкраще орендувати агрегати на гусеничному ходу. В автопарку «Агропромхолдінг» представлений величезний вибір універсальних машин на гусеничному ходу від популярних світових компаній-виробників.

Ми надаємо послуги спецтехніки з орендою техніки для юридичних осіб, незалежно від їхнього виду діяльності, а також для приватних клієнтів.

Орендуючи техніку, ви отримуєте послуги виконання робіт і особливі переваги

Для забезпечення безперервності робіт на конкретних ділянках будуть потрібні послуги спецтехніки та допомога професійного оператора. Нам довіряють багато компаній і підприємств, які ж встигли ознайомитися з основними перевагами:

 • В автопарку знаходиться весь спектр сучасної спецтехніки для виконання вузькопрофільних завдань.
 • Ми проводимо регулярний технічний огляд і обслуговування орендованих машин перед тим, як відправити їх на об’єкт.
 • Наші фахівці допоможуть вирішити питання, пов’язане з транспортуванням техніки на гусеничному ходу по Києву та Київській області.
 • Ми надаємо послуги спецтехніки з орендою техніки на будь-який термін. Наш фахівець попередньо виїжджає на об’єкт і оглядає майбутній обсяг робіт, щоб точно розрахувати терміни оренди.
 • Простий і швидкий спосіб оформлення послуги оренди в телефонному режимі або на сайті компанії, що дозволяє заощадити час кожного клієнта.
 • Можливість орендувати агрегат в терміновому порядку, коли у замовника немає часу чекати, так як роботу потрібно виконати у найкоротші терміни.
 • Управління машиною здійснюється дипломованими операторами з великим стажем і досвідом.
 • Прозора цінова політика і доступні ціни послуг спецтехніки.

Крім того, кожен замовник отримує грамотну консультацію від менеджерів компанії «Агропромхолдінг». Вони допоможуть визначитися з конкретним видом і моделлю агрегату для вирішення певного комплексу завдань. Ознайомитися з видами послуг спецтехніки в Aph-Tehnik («АПХ»), замовники можуть на нашому сайті, де представлений повний автопарк компанії.

Від чого залежать ціни послуг оренді спецтехніки

Дізнатися точні ціни послуг спецтехніки можна після того, як були визначені основні умови оренди:

 • термін оренди;
 • певна модель агрегату для роботи;
 • необхідність допомоги кваліфікованого оператора;
 • необхідність у транспортуванні техніки на вказаний об’єкт;
 • обсяги майбутньої роботи.

Ознайомитися з приблизними цінами можна в нашій таблиці:

Послуги спецтехніки Вартість
від
від
від
від

Замовити послугу оренди техніки можна у наших менеджерів, зателефонувавши за вказаними номерами телефону або скористатися формою зворотного зв’язку.

Для цього виконуємо наступні кроки:

 • вибираємо певний вид техніки;
 • визначаємося з роботою, яку необхідно виконати;
 • вказуємо адресу і час проведення роботи;
 • надаємо контакти керівника на даному об’єкті;
 • оплачуємо послуги.

Додатково замовник зможе продовжити час оренди спецтехніки, якщо було помічено, що агрегат не встигає виконати покладений на нього обсяг роботи. Для цього немає необхідності зупиняти експлуатацію техніки і знову повертатися в офіс для підписання нового договору. Перепрацьований час оренди оплачується за фактом відпрацьованої кількості часу.

Надаємо послуги спецтехніки з орендою техніки для очищення (прибирання) лісу

Якість прибирання лісу багато в чому залежить від грамотно підібраного обладнання для роботи. Компанії-виробники пропонують у продаж сучасні агрегати з різним функціоналом і набором технічних характеристик. Це помітно спрощує виконання різноманітних задач.

Орендуючи техніку, Ви отримуєте послуги виконання робіт від наших фахівців, які допоможуть зробити санітарну очистку лісу або провести прибирання насаджень.

Прибирання різних насаджень вважається трудомістким процесом, якщо мова йде про фізичну силу. Розчистити територію необхідно в декількох випадках:

 • Якщо обрана ділянка планується використовуватися під забудову.
 • Якщо необхідно провести облаштування території, позбутися старих дерев і звільнити місце для висадки молодих насаджень.

В такому випадку відмінною альтернативою великий бригаді працівників є оренда спецтехніки. За допомогою спеціальних видів транспорту вдається позбутися від аварійних сухих дерев, густих заростей чагарників, високих здерев’янілих бур’янів і пнів. Для цього потрібно виконати корчування і вирубку. Такі процеси особливо важливі, якщо мова йде про оформлення ландшафтного дизайну, реконструкцію парків, спеціальних зон відпочинку та інше.

Предоставляем услуги спецтехники с арендой техники для очистки (уборки) леса

Вигідні ціни на послуги спецтехніки дозволяють замовникам вибирати відразу кілька агрегатів. Щоб не помилитися з підбором відповідного виду агрегатів, потрібно звернути увагу на кілька важливих нюансів:

 • Твердість грунту на ділянці, де має бути виконаний робіт.
 • Особливості місцевості.
 • Погодні умови.

Це дозволить нашим фахівцям вибрати техніку на колісній базі або гусеничні агрегати.

Наприклад, гусеничні машини для прибирання лісу наділені більшою маневреністю. Вони можуть з легкістю пересуватися по нерівній поверхні грунту, зберігаючи стійкість. Однак занадто велика вага машин може завдати шкоди молодим, ще не окріпнувшим рослинам.

Що стосується колісної техніки, такі агрегати здатні розпушувати грунт, а не пресувати її на ділянці. Однак прохідність і стійкість колісних агрегатів набагато гірше в порівнянні з гусеничними машинами. Саме тому все більшу кількість замовників віддають перевагу маневреної міні спецтехніки.

Очищення і розширення водойм, берегоукріплення

Очищення водойм — ще одна досить поширена послуга, для якої знадобитися оренда відповідного обладнання.

Очистка и расширение водоемов, берегоукрепление

Серед основних причин забруднення водойм відзначають:

 • Недбале ставлення з боку людини: забруднення природних або штучних водойм всілякими відходами, потрапляння сміття, яке не розкладається.
 • Природні процеси в водоймах: відходи життєдіяльності різних організмів, розкладання померлих риб, опале листя, гілки та інше. Все це накопичується на дні у вигляді щільного мулу, який разом з великою кількістю трави, водоростей забруднює водойми і робить їх непридатними для подальшого розведення риб і інших підводних мешканців.

З плином часу вода в ставках починає змінювати колір, стає каламутною, у ній зменшується кількість кисню.

Штучно створені водойми в порівнянні з природними не мають ефективно налагодженої системи самоочищення. З цією метою прийнято експлуатувати спеціальні плаваючі платформи, які називають машинами-амфібіями.

Компанія «Агропромхолдінг» пропонує найкращі послуги міні спецтехніки в Україні по ряду причин:

 • За допомогою машини-амфібії вдається організовувати роботи, спрямовані на поглиблення штучних або природних водойм.
 • Можна проводити земляні роботи.
 • Очищати берегову лінію, покосивши непотрібну рослинність.

У нашому автопарку представлена ​​популярна машина-амфібія MOBITRAC, яка була спочатку розроблена спеціальними екологічними службами для подальшого відновлення та благоустрою заболочених водойм, каналів, ставків, невеликих гаваней та інше.

Популярність такого виду спецтехніки обумовлена ​​її функціональністю і конструктивними особливостями. Використовуючи необхідні інструменти в наборі, машину-амфібію можна з легкістю трансформувати в:

 • повноцінний земснаряд;
 • косарку;
 • комбайн;
 • екскаватор.

Додатково для поглиблення дна в водоймах використовують невеликі екскаватори-навантажувачі. Для підняття досить важких предметів зі дна (дерево, що впало, величезний камінь, затонулий плавзасіб та інше) рекомендується скористатися автокраном на 25 тонн.

Очищення водойми потрібно не так часто, а тому послуга оренди вважається максимально актуальною і затребуваною серед приватних та юридичних осіб.

Будівництво будинків: монтажні та демонтажні роботи

Орендуючи будівельну техніку, Ви отримуєте послуги виконання робіт спрямовані на доставку різних будматеріалів, монтаж або демонтаж всіляких будівель. Щоб розширити можливості агрегатів, компанія «Агропромхолдінг» пропонує додаткове використання навісного обладнання.

Оренда будівельної спецтехніки потрібна в разі виконання наступних видів робіт:

 • риття котлованів;
 • переміщення ґрунтових насипів з однієї ділянки на іншу;
 • розкривні роботи;
 • видобуток корисних копалин;
 • формування земляних насипів різної висоти;
 • підготовка ям і фундаментів;
 • знесення будівель, побудованих з різних матеріалів (дерево, цегла, бетон і інше);
 • планування територій.

Строительство зданий: монтажные и демонтажные работы

Крім того, в нашому арсеналі є агрегати, за допомогою яких вдається очистити територію від накопиченого будівельного сміття.

Послуга вивезення сміття із застосуванням спецтехніки потрібно в таких ситуаціях:

 • Коли потрібно вивезти залишки будматеріалів або відходи з майданчика, де проходить будівництво певної будівлі.
 • Коли потрібно вивезти старі меблі у розібраному або зібраному вигляді.
 • Коли буде потрібно позбутися від великогабаритного сміття після завершення ремонтних робіт.
 • Коли відбувається очищення майбутньої території від обрізки дерев, щоб підготувати ділянку до проведення будівельних робіт.

Що стосується демонтажу споруд, виділяють три основні методи: механізований (за допомогою екскаваторів, бульдозерів та інших видів великогабаритної спецтехніки), ручний (перфоратор, гідромолот) і комбінований.

Орендувати спецтехніку професійного класу потрібно для виконання таких робіт:

 • Демонтаж житлових будинків, ангарів та інших господарських будівель.
 • Знесення стін із залізобетону, цегли, піноблоку, вагонки.
 • Розбирання гідроізоляційного шару.
 • Розбирання даху на високих будівлях.
 • Демонтаж старого монолітного стрічкового фундаменту.
 • Відбиття підлоги цементної стяжки або бетонної стяжки.

Демонтаж різних будівель може здійснюватися зі збереженням будматеріалів або ж без збереження. Залежно від цього буде підібрана спецтехніка з додатковим навісним обладнанням. У першому випадку від оператора потрібна точніша і тонка робота, щоб не пошкодити будматеріали, які в подальшому можуть заново використовуватися при будівництві будівель.

Послуги дорожньо-будівельної техніки

Компанія Aph-Tehnik пропонує в оренду різні види спецтехніки, спрямовані на утримання, ремонт або розширення доріг. Всі агрегати умовно діляться на три великі категорії:

 1. Бульдозери, автогрейдери та екскаватори використовуються для виконання землерийних робіт.
 2. Дорожні фрези, катки та асфальтоукладальники допомагають виконувати обслуговування вже готового асфальтованого покриття, а також його укладання.
 3. Самоскиди покликані транспортувати необхідні будматеріали.

Виконуючи ремонт дорожнього полотна, а також його первинне асфальтування, необхідно скористатися допомогою асфальтоукладача. Однак заради разового ремонту або ж прокладки невеликої ділянки дорожнього полотна, немає необхідності в покупці дорогого устаткування.

Услуги дорожно-строительной техники

Компанія Aph-Tehnik пропонує вигідні умови оренди, надаючи своїм клієнтам на вибір спецтехніку, яка відповідає всім необхідним експлуатаційним вимогам. Ми також допоможемо організувати доставку агрегатів до місця проведення дорожньо-будівельних робіт.

Різновиди дорожньо-будівельної техніки

Умовно всю техніку, яка знаходиться в нашому автопарку, можна розділити на дві великі категорії:

 • Важкі агрегати для дорожнього будівництва на гусеничному ходу.
 • Маневрена колісна дорожньо-будівельна спецтехніка.

У першому випадку такі агрегати використовують для бездоріжжя, при поганих погодних умовах, коли доводиться працювати на дорожній поверхні з великою кількістю ям, різних перешкод. Вага такого обладнання рівномірно розподіляється по всій конструкції, а тому ці машини вважаються досить стійкими на складних грунтах. Однак потрібно потурбуватися про транспортування техніки на гусеничному ходу до місця проведення всіх робіт.

Колісні машини можуть використовуватися на будмайданчиках різних розмірів, але виключно на стабільних і рівних поверхнях. Вони досить маневрені в роботі, а для їх транспортування не буде потрібно задіяти спеціальне вантажне обладнання.

Використовуючи такі агрегати, можна з легкістю зробити розширення дорожнього полотна, відремонтувати окремі ділянки дороги, пішохідні або велосипедні доріжки, або ж виконати укладання асфальтного покриття при створенні парковок, стоянок.

Послуги оренди сільгосптехніки

Автопарк багатьох фермерських господарств не дозволяє в повній мірі задовольнити всі запити сучасних фермерів, які постійно потребують додаткової допомоги з боку техніки.

Услуги аренды сельхозтехники

Найчастіше спеціальні види транспорту потрібні під час проведення наступних процесів:

 • Прибирання вже достиглого врожаю.
 • Обробка грунту або ще зовсім молодих рослин всілякими засобами — обприскування.
 • Застосування добрив для грунту.

У список найбільш популярних видів сільгосптехніки входять комбайни і трактори. Комбайни дозволяють виконувати якісне прибирання всіляких зернових та технічних культур на полях, незалежно від їх площі. Для цього оператори застосовують різні набори жаток в залежності від певної культури і враховують необхідну ширину захвату.

Послуги оренди комбайнів мають на увазі застосування навісного обладнання:

 • для збирання гороху, сої та ріпаку застосовують спеціальні жатки стандартного типу;
 • для кукурудзи прийнято використовувати 8-ми рядні жниварки з подрібнювачами;
 • для соняшника рекомендується скористатися рядовими жатками;
 • також, застосовують жатки для суцільного зрізу головок.

У список універсальних видів сільгосптехніки входять трактори, за допомогою яких можна виконувати різні процеси, незалежно від їхнього ступеня складності. Ця універсальність є заслугою застосування великої кількості навісного обладнання.

Таким чином, за допомогою одного трактора можна виконати відразу кілька процесів:

 • культивація;
 • дисківка;
 • глибоке розпушування;
 • оранка;
 • посівні роботи.

Оренда трактора особливо вигідна, якщо фермеру одночасно буде потрібно виконати відразу кілька видів робіт. Щоб не замовляти різні агрегати для експлуатації на полях, можна орендувати один або пару тракторів з різним набором навісного обладнання.

Оренда сільгосптехніки з послугами оператора

Наші оператори пропонують фермерам власну допомогу в організації та проведенні повного циклу сільськогосподарських робіт по вирощуванню польових культур: починаючи з передпосівних робіт і закінчуючи збором врожаю. Для роботи найчастіше використовуються сівалки (зернові або просапні), плуги, культиватори, борони дискові важкі і середні, самохідні обприскувачі та багато іншого. Більшість таких видів сільгосптехніки експлуатуються досить рідко, а тому у фермерів немає необхідності у купівлі цих агрегатів.

Послуга спецтехніки для прибирання снігу

Наступ зими приносить з собою проблеми у вигляді появи ожеледі і великого скупчення снігу. В результаті у жителів міста та комунальних служб з’являється маса клопоту, так як замети ускладнюють вільний доступ до територій, що прилягають до житлових будинків і комерційних установ.

Компанія Aph-Tehnik пропонує кращі послуги міні спецтехніки в Україні по ряду причин:

 • маневреність;
 • можливість працювати в обмеженому просторі;
 • агрегати не захаращують вільні ділянки за рахунок своїх компактних габаритів.

Механізоване прибирання і вивезення снігу — популярна послуга, яку надає наша компанія для всіх бажаючих.

Услуга спецтехники для уборки снега

Для роботи доцільно задіяти такі види техніки:

 • бульдозери;
 • самоскиди;
 • трактори.

Всі агрегати відрізняються різним набором функцій завдяки додатковому застосуванню навісного обладнання. У нашому арсеналі є величезний парк машин, завдання яких полягає в тому, щоб врятувати міські дороги, тротуари, велосипедні та пішохідні доріжки від надмірної кількості опадів. Наприклад, прибирання асфальтованих доріг за допомогою екскаваторів дозволяє очистити поверхню навіть від утвореної криги. Таким чином, дороги стають придатними не тільки для пересування пішоходів, але й також для безпечної їзди автомобільного транспорту.

Серед основних клієнтів нашої компанії варто відзначити:

 • приватні особи;
 • комунальні господарства;
 • дорожньо-будівельні компанії.

Трактори для прибирання снігу дуже часто орендують власники торгових центрів і адміністративних будівель, в розпорядженні яких є досить великі території (стоянки, парковки для автомобілів). Крім того, наші фахівці можуть здійснити прибирання снігових заметів з приватного сектора. Спеціальні машини допоможуть оперативно і якісно очистити дороги від снігу і льоду, а за допомогою самоскидів вдається транспортувати зібраний сніг для його подальшої утилізації.

Купівля снігоприбиральних машин є недоцільною для будівель адміністративного призначення, дорожньо-будівельних компаній або ТРЦ. Адже великі снігопади трапляються вкрай рідко. Крім того, протягом усіх інших сезонів дану техніку необхідно зберігати в закритих приміщеннях, що також вимагає додаткові фінансові розтрати на обслуговування агрегатів.

Кращі міні спецтехніки в Україні по ряду причин

«Агропромхолдінг» — компанія, яка допоможе вирішити різні завдання, пов’язані з виконанням певного спектру проблем, коли потрібна термінова допомога спецтехніки. Ми надаємо кращі послуги міні спецтехніки в Україні по ряду причин, про які повинен пам’ятати наш кожен клієнт:

 • своєчасна подача конкретної кількості одиниць техніки;
 • функціональна справність кожного агрегату;
 • технічне обслуговування машин за наш рахунок;
 • лояльна цінова політика;
 • зручні варіанти оплати послуги.

Крім того, ми завжди готові піти назустріч своїм замовникам, пропонуючи їм вигідні умови оренди різних агрегатів.

Aph-Tehnik — надійний і перевірений партнер

Компанія Aph-Tehnik вже досить давно спеціалізується на оренді спецтехніки для різних галузей. На нашому сайті кожен замовник зможе ознайомитися з вигідними умовами оренди, а також з функціональними конфігураціями сучасних агрегатів. Ми регулярно стежимо за оновленням власного автопарку, враховуючи не тільки побажання своїх клієнтів, але також новинки техніки, які з’являються на ринку.

Перед виїздом кожен агрегат проходить ретельний технічний огляд, що гарантує робочий стан обладнання. Це означає, що під час роботи техніка не вийде з ладу і допоможе виконати весь обсяг запланованих завдань.

Послуги оренди техніки разом з оператором

Орендувати техніку та одночасно з цим скористатися послугами оператора — зручно і практично. У такому випадку замовник не несе відповідальність за експлуатацію певного виду техніки, так як управління здійснює спеціально навчений оператор. В результаті клієнтові не потрібно самостійно шукати кваліфікованого співробітника, який може управляти даним видом спецтехніки, або ж самостійно вивчати конструктивні, технічні особливості агрегату.

Відсутність досвіду і необхідних знань призводить до того, що замовник може пошкодити техніку, не вкластися в зазначені терміни при виконанні поставленого завдання та інше. Тому доцільно орендувати агрегат разом з професійним оператором, що має відповідний досвід роботи зі спецтехнікою, всілякими варіантами навісного обладнання.

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up