Послуга з прибирання насадження

Наведення порядку на присадибній ділянці – складний процес очищення саду, який важко виконати власноруч. Якщо мова йде про невелику дачу або наведення порядку в палісаднику, можливо виконати прибирання самостійно, без сторонньої допомоги. Але коли необхідно підготувати місце для продажу або планується звести якісь будівлі, розчищення потрібно зробити капітально. Проведення таких заходів може бути довірене компанії Агропромхолдінг. Для цього є послуга з прибирання насаджень, яка допоможе за лічені години привести до належного вигляду навіть непрохідні хащі.

Прибирання насаджень в Україні

Така послуга з прибирання насадження містить у собі кілька дій, таких як:

 • випилювання дерев
 • викорчовування пнів
 • видалення або проріджування чагарників
 • покіс трави

Таким чином, прибирання насаджень в Україні – цілий комплекс заходів, які дозволять підготувати місцевість до подальших дій і, звичайно, ця послуга доступна по всій країні. Для того щоб прискорити процес виконання замовлення, Агропромхолдінг залучає спеціальний транспорт, завдяки чому комплекс запланованих заходів виконується у найкоротші терміни. Багато етапів розчищення неможливо виконати без спеціального транспорту. Наприклад, деякі виткі рослини мають властивість обплітають стовпи ліній електропередач. Для їх видалення необхідно залучати вишку, а також використовувати кущорізи і мульчери. Вирубати таку рослину тільки біля кореня не можна, оскільки її лози під час падіння можуть пошкодити дроти, що призведе до відключення електроенергії. Варто відзначити, що Агропромхолдінг виконує прибирання насаджень міні спецтехнікою спільно з операторами, які стежать за процесом виконання.

Тобто під час замовлення цієї послуги, разом з транспортом можна замовити і послуги бригади різноробочих. З собою вони привозять ручний інвентар, такий як сокири, пилки, ножівки, що допоможе виконати замовлення клієнта ще швидше. Не дивлячись на унікальні характеристики спеціальних транспортних засобів, є деякі етапи видалення рослинності, з якими їм впоратись не під силу, а точніше, їх використання недоречно. Прибирання насаджень в Україні доступне для будь-яких обсягів робіт. Наприклад: потрібно підстригти кущі або видалити всього пару гілок з дерев. Так для чого платити за оренду дорогих агрегатів, якщо це можна довірити бригаді з агропромхолдингу.

Вартість збирання насаджень

Перед тим, як вибрати компанію, яка буде займатися розчищенням, замовник звертає увагу на те, у скільки йому обійдеться виконання таких послуг, а також чи надаються компанією гарантії. Ось приблизні ціни прибирання насаджень Aph-Tehnik:

Вид послугЦіна
1.      Віпил деревавід 50 грн
2.      Покіс травивід 30 грн за сотку
3.      Використання спецтехнікивід 4000 грн
4.      Подрібнення гілоквід 3000 грн
5.      Вивіз пнів з територіївід 3000 грн за один рейс
6.      Послуги різноробочихдоговірна

У таблиці вказана приблизна вартість прибирання насаджень компанією. Для того щоб дізнатися повну ціну на послуги Aph-Tehnik досить запросити співробітника компанії. Уже на місці буде проведена оцінка обсягу робіт, їх складності, а також прийнято рішення щодо необхідності залучення спеціальної техніки. Під час розрахунку кошторису, буде враховуватися вартість прокату міні спецтехніки для прибирання насаджень, а також необхідність оплати працю робітників. Оскільки ціна на виконання робіт є важливою інформацією для замовника, ми укладаємо договір із замовником тільки після оголошення йому кошторису. Лише якщо ціна прибирання насаджень Aph-Tehnik влаштовує клієнта, з ним буде укладатися договір. Оцінка обсягу завдань проводиться абсолютно безкоштовно. Запрошений фахівець допоможе адекватно оцінити перелік процесів на ділянці, розповість, які механізми можуть впоратися з поставленими завданнями.

Агропромхолдінг виконує прибирання насаджень міні спецтехнікою

Основна перевага нашої компанії у тому, що Агропромхолдінг виконує прибирання насаджень міні спецтехнікою, рівної якій немає в Україні. Це унікальні механізми, які створені для виконання конкретного виду завдань. Наприклад, для прибирання насаджень в Україні використовують мульчер. Це відносно невеликий механізм, який створений спеціально для видалення чагарників або невеликих дерев. Окрім їхнього викорчовування, техніка здатна їх подрібнювати, що полегшує процес розчищення саду. Так, на відміну від звичної валки чагарників, коли на поверхні залишаються габаритні заплутані гілки, мульчер дозволяє прискорити процес. Однак цю техніку можна використовувати лише для викорчовування кущів, але вона не підходить для видалення дерев з великим стволом. Тобто, для очищення великої ділянки, де є кілька різновидів рослин, не вийде використовувати тільки один тип техніки. Тому Агропромхолдінг виконує прибирання насаджень міні спецтехнікою і використовує під час роботи різну спеціалізовану техніку, яка підбирається з урахуванням ситуації замовника. Ці механізми мають наступні характеристики:

 • здатні витримувати велике навантаження, виконуючи неосяжні для людини обсяги робіт;
 • створені спеціально для обмеженої кількості робіт;
 • здатні значно скоротити час на очистку саду;

Єдиний недолік таких механізмів – висока вартість, оскільки їх ціна в середньому обчислюється десятками тисяч доларів. Відповідно, такі суми не під силу викласти звичайним дачникам або тим, кому одного разу довелося боротися з насадженнями. Окрім того, агрегати мають вузьку спеціалізацію, тобто для повноцінного обслуговування саду необхідно мати великий арсенал транспортних засобів.

Ще одна складність, яка виникає у поводженні з такими механізмами – необхідність їх постійного технічного обслуговування. Це означає, що в штат компанії доведеться наймати фахівців, які знаються на механічній частині подібних агрегатів. Для того щоб машини по догляду за рослинами перебували на ходу і постійно були у справному стані, потрібно зберігати їх у спеціально обладнаному ангарі. Водночас потрібно дотримуватися регулярності ТО цих машин. Це обіцяє підприємству додаткові фінансові витрати. Будь-які запчастини, які вийшли з ладу – величезна проблема для власника такої техніки. Деталі для цих машин не продаються в Україні, їх необхідно замовляти на заводі-виробнику. Відповідно, поки вони будуть доставлені в Україну – пройде багато часу і весь цей час заплановані роботи будуть заморожені. Як мінімум, це призведе до втрати коштів через непотрібні простої техніки. І знову ж таки – ціна таких деталей неймовірно висока.

Вартість прокату міні спецтехніки для прибирання насаджень

Aph-tehnik пропонує своїм клієнтам оренду міні спецтехніки для прибирання насаджень, яка допоможе впоратися з великим обсягом завдань на ділянці. У цьому випадку вартість прибирання насаджень від компанії буде значно нижчою, за принципом оптової знижки. Це дозволить замовнику заощадити бюджет, виділений на розчищення землі, оскільки не доведеться оплачувати послуги різноробочих. Однак, в такому випадку, якщо замовник не вміє управляти орендованим пристроєм, додатково доведеться сплатити послуги оператора (який буде керувати технікою.

Оренда міні спецтехніки для прибирання насаджень

Оскільки вартість прокату міні спецтехніки для прибирання насаджень, яка потрібна для догляду за рослинами, значно нижча, ніж ціни послуг бригади робітників, багато клієнтів обирають саме таку форму співпраці. Водночас, оренда міні спецтехніки для прибирання насаджень і розчищення саду дає замовнику такі переваги:

 • можна ознайомитися з функціями техніки, випробувати її в дії;
 • дозволить швидко і якісно виконати садові роботи;
 • залучення техніки – гарантія швидкого виконання.

Перш ніж орендувати міні спецтехніку для прибирання насаджень на своїй ділянці, клієнт повинен визначити конкретний тип механізму, який потрібен для виконання завдань. Заборонено використовувати техніку не за призначенням, оскільки вона може вийти з ладу. Окрім того, не варто розраховувати на якісне виконання роботи у цьому випадку. Якщо клієнт сам не знає, які механізми йому потрібні на ділянці, він може отримати інформацію про це у консультанта компанії. Таким чином, оренда міні спецтехніки для прибирання насаджень дозволяє виконати садові роботи, заощадивши на послугах різноробочих.

Від чого залежить ціна прибирання насаджень Aph-Tehnik

Як зазначалося вище, ціна послуг компанії Aph-Tehnik залежить від безлічі факторів. Насамперед потрібно визначити фронт робіт й те, скільки одиниць техніки буде потрібно для виконання заданого комплексу заходів. Оскільки вартість прокату або оренда міні спецтехніки для прибирання насаджень досить недешева, ми намагаємося максимально зменшити кількість використовуваних механізмів.

На загальну вартість прокату міні спецтехніки для прибирання насаджень впливають також терміни, які встановлює замовник. Так, якщо необхідно швидко розчистити садибу, можна залучити максимальну кількість механізмів і людських ресурсів, які впораються навіть з великим об’ємом за лічені години. Відповідно, якщо замовити прибирання насаджень у Києві, її ціна буде вище. Таким чином, прайс-лист, вказаний на сайті – зразковий. Кошторис розраховується у кожному випадку окремо. Окрім того, для тих клієнтів, хто постійно співпрацює з Aph-tehnik, або замовляють виконання великого обсягу робіт – передбачені хороші знижки.

Замовити прибирання насаджень у Києві

Клієнт може зробити замовлення декількома способами:

 • звернувшись безпосередньо до офісу компанії Агропромхолдінг;
 • заповнивши інтерактивну форму на сайті;
 • зателефонувавши за вказаним номером телефону.

У будь-якому випадку, під час замовлення збирання насаджень у Києві, менеджер проконсультує щодо вартості та порядку виконання процесів. Також погодить з клієнтом дату і час попередньої консультації. У призначений час на ділянку буде направлений співробітник АПХ, який візуально огляне обсяг робіт, допоможе визначитися з видами механізмів, які потрібні для боротьби з рослинністю. Також буде підрахована орієнтовна ціна прибирання насаджень aph-tehnik і оголошені приблизні терміни виконання робіт. Точна інформація буде доступна після складання кошторису, відповідно до результатів огляду території.

Замовити прибирання насаджень у Києві ви можете на сайті або за номером телефону. У призначений день, за вказаною адресою клієнтом, направляється бригада робітників з необхідним інвентарем та технікою. Замовнику залишається тільки спостерігати за наведенням ладу на ділянці або взагалі приїхати після завершення. У разі замовлення прокату обладнання, вона перевозиться на спеціальному евакуаторі безпосередньо до воріт ділянки. Клієнту не варто турбуватися про те, що машини необхідно заправляти або виробляти їх настройку. Вони привозяться у стані повністю готовому до використання.

Таким чином, можна замовити послуги професійної компанії прямо зараз, не виходячи з дому.

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up