Розширення дорожніх ділянок від заростей

З метою збільшення максимально можливої кількості навантаження на автомобільну трасу, проводиться розширення дорожніх ділянок. Фактично основне полотно залишається недоторканим, але до нього додаються з боків додаткові ділянки місцевості. Для того щоб домогтися рівної поверхні і згладити утворені стики, необхідно під час таких робіт використовувати спеціальну техніку.

Розширення дорожніх ділянок

Така послуга, як розширення дорожніх ділянок, може знадобитися у таких випадках:

 1. Раптово збільшився потік автомобілів. Якщо стара дорога не може вмістити потрібну кількість смуг транспортних засобів.
 2. Зміна призначення траси. Наприклад, спочатку вона була стежкою, яка використовувалася тільки пішоходами або по ній гнали худобу. А тепер виникла необхідність запустити транспорт цим шляхом.
 3. Краї полотна прийшли в непридатність. Якщо шлях був прокладений давно, то його краї неминуче обсипаються і руйнуються.
 4. Зміна міського плану.

Таким чином, розширення дорожніх ділянок – досить популярна послуга, яка може знадобитися як місту, так і приватним особам. Наприклад, в дачних кооперативах, власники ділянок часто самі замовляють послуги грейдера для розширення бруківки.

Не дивлячись на прогрес, багато хто донині намагається заощадити і виконати весь перелік робіт власноруч. Однак без використання спеціальної техніки, домогтися рівного полотна, а також довговічності покриття – неможливо. Тому варто довірити виконання подібних робіт професіоналам.

Розширення дорожніх ділянок від чагарників

Основна проблема, що виникає при збільшенні ширини мостових – зарості, що оточують бордюри. у межах міста чагарників не так багато, а ось виїжджаючи за межі населеного пункту робочі неминуче стикаються з чагарниками і дрібними деревами, які обплітають краї стежок.

Основна складність боротьби з ними – хитросплетіння кореневої системи. Зарості часто запускають коріння навіть під полотно, руйнуючи його зсередини. Таким чином, перед початком робіт спеціальною технікою, потрібно розчистити прилеглу територію від всіх заростей.

Розширення ділянок від чагарників

Компанія «Агропромхолдінг» пропонує комплексні послуги з розширення ділянок від чагарників і нерівностей. Боротьба із заростями відбувається у кілька етапів:

 1. Оцінка обсягу робіт.
 2. Виявлення чагарників і дерев, які заважають прокласти дорожнє полотно. Непотрібні насадження позначаються для подальшого видалення.
 3. Узгодження викорчовування з місцевою владою. Навіть якщо розширення ділянок від чагарників відбувається на замовлення місцевої ради, перед тим як спиляти дерева все одно необхідно отримати відповідний дозвіл. Деякі насадження не можна знищувати, якщо вони заважають бруківці їх доведеться перенести.
 4. Видалення заростей відбувається за допомогою спеціальної техніки. Найчастіше використовується для лісництва – спецтехніка, яка дуже маневрена і здатна швидко впоратись із невеликою товщиною стовбура.
 5. За рішенням замовника, є можливість зробити розпил дерев прямо на місці. Якщо були спиляні дерева, то колоди можуть використовуватися у подальшому для розпалювання. А чагарники часто на місці відразу перетворюються в тирсу.

При цьому «АПХ» має можливість самостійно виконати всі перераховані етапи, не вдаючись до допомоги інших компаній. Це дуже зручно, оскільки клієнти можуть укласти один договір з фірмою і одразу домовитися про розмір оплати і терміни виконання. Послуга розширення дорожніх ділянок від чагарників зазвичай передує збільшенню будь-якого покриття.

Послуга розширення дорожніх ділянок

Дороги – основний спосіб сполучення між населеними пунктами. Звичайно, вони повинні задовольняти потреби населення, зокрема володіти потрібною пропускною потужністю. На жаль, зараз більшість мостових, які залишилися ще з незапам’ятних часів, мають погане покриття, ще й досить вузькі. «Агропромхолдінг» пропонує послугу розширення дорожніх ділянок, яка дозволяє задовольнити потребу у сполученні між населеними пунктами. Найчастіша причина незадоволення полотном – низька пропускна здатність такої траси, а також застаріле покриття. Наша послуга розширення дорожніх ділянок містить у собі такі етапи:

 1. Розчищення земельних ділянок по краях полотна. Як вказувалося вище – видаляються зарості, що заважають, дерева, а також проводиться викорчовування пнів.
 2. Зміцнення грунтового шару на узбіччі. Робочі максимально вирівнюють земельну ділянку для того щоб в результаті отримати полотно без перепадів.
 3. Для того щоб дорога не була розмита, проводиться монтаж дренажної системи. Надалі під час дощів і при таненні снігу, волога не буде застоюватися і заважати руху, а буде відводитися в бік.
 4. Ущільнення розчищеної території пісочним шаром, для того щоб знизити швидкість зносу.
 5. Нанесення щебеневого шару.
 6. Із застосуванням спецтехніки – вібромашин 
 7. Утрамбовується щебеневий шар .
 8. Укладання декількох шарів геотекстилю.
 9. Проливка бітумної суміші.
 10. Укладання асфальтного покриття такої товщини, щоб вирівняти з основною частиною траси.

На цьому закінчуються основні етапи, які зазвичай виконуються компанією для підвищення пропускної здатності траси. Однак є і додаткові, які виконуються на замовлення клієнта. Наприклад, узбіччя може відсипатися щебінкою дуже великої фракції. Це запобіжить сповзанню грунту і продовжить термін служби траси. Ще одна додаткова послуга – нанесення дорожньої розмітки.

Агропромхолдінг очищає ділянки дороги міні спецтехнікою

Варто зазначити, що практично будь-які траси, стежки, мостові тощо. знаходяться на мапі населеного пункту. Це означає, що змінювати або поліпшувати їх самостійно заборонено. Перед початком робіт необхідно отримати дозвіл від місцевої влади. До слова, «АПХ» може допомогти у оформленні відповідних документів і отриманні дозволу на модернізацію траси.

Протягом декількох років Агропромхолдінг очищає ділянки дороги міні спецтехнікою, працюючи як за державним замовленням, так і на прохання приватних осіб. Тільки у нас в наявності є вся необхідна техніка, яка може знадобитися під час виконання цих робіт. Є механізми, які допоможуть швидко позбавитися від заростей, дерев, кущів і всього іншого, що заважає збільшити ширину траси.

Орендувати міні спецтехніку для розширення дорожніх ділянок від чагарників

Окрім того, в компанії «Агропромхолдінг» можна орендувати міні спецтехніку для вирівнювання полотна траси. Такою послугою можуть скористатися компанії, які займаються розширенням трас не на постійній основі, а разово виконують подібне замовлення. Вся техніка, яка надається на прокат проходить постійне технічне обслуговування та знаходиться у ідеальному стані. Окрім того, «АПХ» за свій рахунок і на власному транспорті поставляє спецтехніку до місця виконання робіт. Фірми можуть орендувати у нас міні спецтехніку для розширення дорожніх ділянок від чагарників на будь-який термін. Зокрема і для разового виконання якихось робіт.

Вартість прокату міні спецтехніки для розширення дорожніх ділянок в Україні

На сайті можна ознайомитися з переліком всіх спеціальних агрегатів, які є в гаражі компанії, їх характеристиками, а також вартістю прокату.

У індивідуальному порядку з кожним клієнтом обумовлюються терміни прокату механізмів, для постійних замовників є можливість установки спеціальних цін. Оскільки ми є власниками спеціального транспорту, ми можемо встановити мінімально можливу вартість прокату міні спецтехніки для розширення дорожніх ділянок в Україні, чим вигідно відрізняємося від усіх конкурентів. При укладанні довгострокових контрактів на прокат міні спецтехніки для розширення дорожніх ділянок в Україні, вартість оренди буде ще нижчою. Для того щоб дізнатися про поточні розцінки, а також можливий розмір знижки, зателефонуйте у компанію «АПХ» прямо зараз. Менеджер компанії прорахує індивідуальний тариф і розповість про супутні послуги «АГРОПРОМХОЛДИНГ», які допоможуть швидко і якісно виконати всі роботи.  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up