Послуга очищення водойм

Очищення водойм — складна, але необхідна процедура. Для якісного проведення робіт необхідна спеціалізована техніка. З її допомогою можна провести очистку водойми швидко і без залучення бригади працівників, що дозволить заощадити кошти. Послуга очищення водойм дає можливість не порушити природну екосистему або споруди у штучних водосховищах. А її застосування не вимагає залучення вузькопрофільних фахівців: досить одного працівника для використання спецтехніки.

Коли необхідно очистити водойму

Природні, штучні та декоративні водні об’єкти — невід’ємна частина будь-якого населеного пункту або місць відпочинку. Але з часом відбувається природне «заболочування»: забруднення органічними або штучними елементами. Серед основних причин забруднення:

 • скупчення мулу. В’язкий осад з мінеральних або органічних речовин на дні озера чи ставка може досягати 3-х метрів;
 • гілки та корчі, які засмічують дно. Якщо ставок знаходиться в оточенні старих дерев (лісу, парку, тощо), варто бути готовим до того, що на дні будуть накопичуватися частини деревини та опале листя;
 • побутове та будівельне сміття (пластик, метал, скло). Ця проблема актуальна для природних озер, в які можуть скидати відходи;
 • водна рослинність. Водорості, латаття, очерет і рогоза — далеко не всі види рослин, які можуть забруднити озеро чи річку. У густій ​​рослинності швидше накопичується мул, залишаються гілки і випадкове сміття. Через кілька років така водойма заболочується і дрібніє;
 • цвітіння води. Це свідчить про те, що є обмілини, які стають причиною застою.

 

Такі забруднення призводять до «заболочування» водного об’єкта, появи стійкого неприємного запаху, зміни екосистеми. Щоб цього уникнути, послуга очищення водойм повинна бути своєчасною. Не варто очікувати, поки ставок стане непристосованим для відпочинку, а фауна загине: роботи по очищенню ставка, мілководної річки і т.п. повинні бути регулярними. Якщо з’явилося мілководдя, застій води або куля мулу, варто провести відповідні роботи за допомогою aph-tehnik.

Природні водойми і способи їх очищення

Озера, річки і ставки відрізняються особливостями рельєфу: природа створила водойми, які часто є важкодоступними, з нерівним дном, де глибокі ділянки перериваються мілководдям. Тому забруднення водного об’єкта також розподілені нерівномірно: наприклад, цвітіння води може з’явитися лише у одного берега, як і скупчення сміття.

Перш ніж буде замовлена ​​послуга «очищення водойм», потрібно визначити глибину і площу ділянки, його віддаленість від берега, характер забруднень. Це необхідно, щоб вибрати спосіб проведення роботи. Їх декілька:

 

 • механічний. Дно вручну очищають від великих сторонніх предметів, скупчення водоростей. Але цей спосіб має ряд обмежень. Вручну можна розчистити невелику площу на мілководді, позбутися від обмеженої кількості великих об’єктів природного та побутового сміття. Часто така робота передує застосуванню земснаряда;
 • гідромеханічний. Він передбачає використання міні земснаряду. Техніка оснащена насосним обладнанням та трубопроводом, що дає можливість розмити мул і відкачати його на берег. Земснаряд дозволяє поглиблювати дно, позбавляючи його від намивань;
 • механізований. Для цього використовують гусеничний екскаватор з подовженою стрілою. Драглайн підійде для робіт на невеликій глибині. Але його частіше використовують не для очищення площі ставків, а для поглиблення дна, розчищення прибережних ділянок від будівельного сміття, корчів, частин стовбурів дерев, гілок і т.д., а також корчування дерев біля берега.

Для очищення можуть використовуватися відразу кілька способів, але найбільш оптимальним і універсальним є міні-земснаряд. Вартість очищення водойм в Україні найбільш доступна: це вигідніше, ніж ручна праця, і може охопити велику площу, ніж екскаватор. Земснаряд зручно використовувати і на глибині, в водоймах з неоднорідним рельєфом дна.

Очищення штучних резервуарів (технічних водойм)

Серед штучних водойм — басейни для розведення малька риби, технічні та пожежні резервуари, накопичення води для промислових та побутових потреб і т.д. До штучних відносяться і декоративні водойми, створені на приватних земельних ділянках, а також на громадських об’єктах — в парках, дендрарії і ін. 

Загальна характеристика для всіх штучних водних споруд — наявність бар’єрів, які обмежують водойму. Вони можуть різнитися матеріалами, структурою і формою, але їх основне призначення — ізоляція рідини.

Очищення таких об’єктів має бути регулярним. Його основна відмінність — необхідність позбавити від забруднень стінки об’єкта. Для цього виконують кілька послідовних дій:

 • виловлюють живі організми (риб, холоднокровних). Це актуально для декоративних ставків, які штучно населяють, а також басейнів, де розводять мальок риб та ін. Декоративні рослини також тимчасово пересаджують в інші ємності з насиченням води киснем;
 • знижують рівень рідини або повністю її відкачують. Для цього використовують мотопомпи або земснаряд;
 • очищають стінки об’єкта і натуральний декор (камені) від забруднень. Для цього воду подають під високим тиском;
 • наповнюють резервуар чистої рідиною;
 • знову заселяють риб і відновлюють насадження.

У штучних водоймах може бути передбачена система аерації і самоочищення, але і вона не завжди є гарантією того, що на дні та стінках не буде накопичуватися органічне сміття.

Техніка, необхідна для роботи

Може бути використана як ручна праця, так і спецтехніка — гусеничний екскаватор (драглайн) або земснаряд. Але робота бригади буде коштувати дорого, до того ж з її допомогою можна виконати лише обмежену кількість завдань на мілководді. Якісне очищення дна забезпечить спеціалізована техніка. Щоб вибрати оптимальний варіант, можна порівняти самохідну машину і драглайн.

Міні земснаряд Гусеничний екскаватор
 1. Може використовуватися як на великих, так і на маленьких водних об’єктах у важкодоступних місцях.
 2. Розмиває і викачує мул та дрібні тверді частинки.
 3. Підходить для поглиблення водойми.
 1. Може використовуватися як на великих, так і на маленьких водних об’єктах. Для використання передбачається наявність зручного під’їзду до об’єкта. Техніка підійде для ділянок, які знаходяться недалеко від берега.
 2. Можна застосувати для видалення будівельного і побутового сміття, затоплених дерев, корчування пнів на береговій лінії і т.д. Але техніка може позбавити лише від незначної кількості мулу.
 3. Може використовуватися для поглиблення озер, річок або ставків на незначній відстані від берега.

 

Тому більш вигідним рішенням є міні земснаряд, який пропонує клієнтам сервіс оренди міні техніки Агропромхолдінг.

Самохідна машина для очищення водойм: особливості техніки

Серед особливостей міні земснаряду — універсальність пристрою. Воно не вимогливо до умов експлуатації: технікою зручно користуватися на водоймі з будь-якою глибиною. Самохідна машина може працювати на об’єкті з непристосованим для техніки берегом, з заростями або нерівним рельєфом. Перешкодою не стане і наявність мілководдя.

 

Послуга очищення водойм за допомогою земснаряду має ряд додаткових переваг:

 • Компактність пристрою і його висока продуктивність. Один земснаряд за невеликі терміни може очистити кілька гектарів озер, ставків і т.д .;
 • Міні земснаряд не руйнує природну екосистему, що дозволить зберегти природну рослинність, популяцію риб, членистоногих та ін.
 • Машина для очищення водойм може використовуватися відразу для декількох видів робіт: позбавлення від мулу, водоростей та очеретів, збільшення глибини і зміцнення берегів і т.д.

Міні земснаряд дозволить відновити занедбане озеро або ставок, а також не допустити порушення екосистеми через забруднення об’єкта.

Ціна очищення водойм земснарядом буде нижче, ніж з використанням гусеничного екскаватора.

Розширення водойми за допомогою спецтехніки

 

Одна з послуг Агропромхолдінг — розширення природних водойм і зміцнення їх берегів. Вона особливо затребувана підприємцями.

Розширення ставків необхідно для рибного господарства: вирощування малька гарантує прибуток з мінімальною кількістю витрат сил і фінансів. Але для цього природні ставки, які є власністю приватних господарств, попередньо очищають і розширюють.

Розширення штучних водойм в більшості випадків супроводжується ландшафтним дизайном. Але для таких робіт штучний ставок потрібно попередньо осушити.

Сайт послуг та оренди спецтехніки пропонує комплексні послуги, які допоможуть реалізувати навіть нестандартні проекти.

Для розширення водного об’єкта необхідно, щоб роботи виконували фахівці. Якщо неправильно провести розширення природного ставка, вода може «піти»: її рівень значно знизиться. Важливо не допустити, щоб природні джерела були замулені. Помилки при виконанні робіт можуть стати причинами порушення екосистеми, тому повинні бути детально сплановані.

Переваги використання спецтехніки в оренду

Сервіс оренди міні техніки Агропромхолдінг дозволяє скористатися професійною технікою у будь-якому куточку України. Це робить дорогу техніку доступною для кожного. Клієнт оплачує лише час використання: це вигідно, адже очищення водних об’єктів проводиться нечасто.

Крім цього, можна не турбуватися про технічний стан техніки. Техобслуговування проводять фахівці, тому можна уникнути додаткових витрат.

Дизельний двигун відрізняється економним споживанням палива. Не потрібно шукати джерела енергії: запас солярки забезпечить тривалу і безперебійну роботу техніки.

Міні-земснаряд можна використовувати у водоймі з будь-якими характеристиками води. Корпус створений з алюмінію, тому стійкий і до впливу солоної води. Немає обмежень у часі перебування техніки на об’єкті.

Працювати на земснаряді буде фахівець, який має навички управління технікою. Це дозволить провести роботи правильно і в короткі терміни.

Ціна очищення водойм фахівцями компанії Агропромхолдинг

Сайт послуг та оренди спецтехніки пропонує лізинг якісної вузькоспеціалізованої міні техніки за доступною вартості. Компактність пристроїв дозволяє заощадити на їх обслуговуванні та кількості палива, при цьому потужності техніки вистачить для виконання необхідних завдань.

Компанія гарантує кращу ціну оренди: це обумовлено універсальністю техніки, її професійним обслуговуванням, а також відсутністю тривалого простою.

Роботу виконує фахівець компанії, тому немає необхідності в пошуку працівника, вивченні особливостей техніки.

Пристрої, які пропонує компанія, обрані фахівцями. Вони відрізняються маневреністю, продуктивністю і екологічністю. Крім цього, техніка довговічна і зносостійка.

Гарантії компанії

Не потрібно турбуватися про чесність і результативності співпраці. Клієнт може бути впевнений в тому, що:

 • послуга буде надана оперативно і в чітко обумовлені терміни;
 • робота компанії законна, є в наявності необхідна документація;
 • не буде додаткових платежів (вартість обговорюється заздалегідь, при постановці завдань);
 • працівники індивідуально підійдуть до виконання кожного виду робіт, щоб гарантувати їх якість.

Сервіс оренди міні техніки Агропромхолдінг — це компанія, яка є офіційним представником європейських партнерів. Тому роботи можуть якісно виконуватися як в важкодоступних місцях, так і на відкритій місцевості.


Як замовити очищення водойми через сайт послуг та оренди спецтехніки

Щоб скористатися професійним очищенням водойм, варто перейти на сайт послуг та оренди спецтехніки. На сторінці компанії вказано телефон, за яким можна обговорити деталі співпраці. Також є графік роботи: з ним зручно ознайомитися заздалегідь.

Також є форма зворотного зв’язку, якою можна скористатися, щоб замовити послугу очищення водойм.

Безкоштовні консультації від фахівців

Клієнт не завжди знає, яку техніку вигідніше замовити для очищення водойм. Але в цій ситуації допоможуть наші фахівці. Досить описати проблему. Наприклад, клієнт вказує вид водойми, ступінь її забруднення, глибину і приблизну площу, а також доступність об’єкта для техніки — наявність простору на березі для маневрів техніки, під’їзди до водойми. Такі деталі допоможуть вибрати необхідну техніку, визначити кількість завдань і час їх виконання.

Клієнт дізнається приблизну вартість послуги, а також може задати всі питання, що цікавлять.

Співробітники компанії можуть запропонувати комплексне виконання різних видів робіт, що дозволить значно заощадити, а також бути впевненим в професійному вирішенні кожного завдання.

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up