Очищення ставка земснарядом

Очищення ставка земснарядом

Міні земснаряд — універсальна техніка, яка дає можливість очистити водойму від мулу, мінерального осадового шару і водної рослинності, а також поглибити мілководні ділянки або «намити» пісок. Послуга очищення ставка земснарядом — найбільш зручний, безпечний і економічно доцільний спосіб виконання робіт. При цьому він не порушує природну екосистему водойми.

Як влаштований земснаряд

Зв’язатися з нами

 Техніка може різнитися потужністю і габаритами. Але конструкція земснаряда має загальну основу — розбірну систему, яка монтується на понтоні. На ньому встановлено дві мотопомпи: одна — високонапірна, друга — шламова. Вони оснащені бензиновими двигунами: це зручно, адже забезпечує мобільність пристрою, можливість дозаправки на робочому об’єкті.

Земснаряд також має кілька гнучких трубопроводів. Вони необхідні для розпушення отверділого шару мулу, мінеральних опадів і подальшого «відкачування» суміші води і бруду на берег. При цьому транспортувати опади можна у вибране місце на береговій лінії: це дає можливість не завдати шкоди екосистемі, зберегти чистими пляжі і зони відпочинку, а також декоративні елементи.

Одна помпа необхідна, щоб розмити опади, верхній шар дна або кореневу систему водної рослинності (в тому числі — очерету) під високим напором. Друга — щоб транспортувати суміш бруду і водоростей на берег.

Сучасна техніка може бути додатково обладнана контрольно-вимірювальними приладами. Але це актуально лише для габаритних машин. Управляє технікою одна людина. Моделі, які передбачають наявність двох водіїв, в більшості випадків є потужною технікою з високою продуктивністю, яка адаптована до роботи на великих водоймах, з глибиною розробки від 10-ти до 15-ти м.

Сфера застосування спецтехніки

Завдяки оптимальним технічним характеристикам, земснаряд можна застосовувати для декількох видів робіт. Серед них:

 • позбавлення від мулу. Органічний осад розмивають і відкачують на берег. У його складі — залишки водної рослинності, що почала перегнивати, частинки деревини, опале листя або грунт, який потрапив у водойму. Тому мул може стати відмінним добривом для полів або теплиць;
 • очищення водойми від водної рослинності. Камиш (рогіз) — одна з найбільш поширених проблем для ставків, озер і мілководних річок. Позбутися від нього за допомогою ручної праці вкрай складно, а часто й зовсім неможливо. Землесосний снаряд розмиває коріння рослинності, що дає можливість швидко і без проблем розчистити територію. Використання техніки запобігає повторному відновленню рослинності в короткі терміни. Це перешкоджає заболочуванню об’єкта, зміні його екосистеми (видів рослинності, риб і т.д.);
 • поглиблення дна. Землесосний снаряд не зможе значно змінити глибину об’єкта. Для цих цілей застосовують драглайн, екскаватор з подовженою стрілою. Але земснаряд стане відмінним рішенням для позбавлення від мілин в важкодоступних місцях водойми, в невеликих ставках або річках з незручним під’їздом. При проведенні робіт використання землесосного снаряда дозволяє не допустити випадкового руйнування природних джерел, визначити наявність яких під водою дуже складно;
 • зміцнення берега. Іл після осушення твердне. Він є природним добривом для полів і теплиць, живильної масою для активного розвитку рослинності. Тому мул сприяє зростанню трав, чагарників і дерев. Це зміцнює берегову лінію;
 • викачування води зі штучного водоймища. Очищення стінок резервуара від органічного і мінерального нальоту. Це дозволяє виконати роботи в технічних водоймах, — наприклад, відстійниках, пожежних резервуарах, басейнах для розведення малька та ін. Адже в основі очищення штучного ставу або резервуара — його осушення, що дозволяє механічно позбутися сміття і мулу на стінках;
 • намив піску на берег. Функціонал спецтехніки можна застосувати і для цього. У такий спосіб не вийде створити повноцінний пляж, але для невеликого місця для відпочинку потужності міні спецтехніки буде досить.

Широка сфера використання робить техніку універсальної. Її можна адаптувати до виконання різних завдань, комплексних робіт з облагороджування території або відновленню природної екосистеми водного об’єкту.

Особливості спецтехніки

ПОТРІБНА СПЕЦТЕХНІКА В ОРЕНДУ?

Оформити заявку

Земснаряд незамінний для водойм зі слабкою течією і невеликою глибиною. Саме вони найбільш часто схильні до поступового заболочування — формування шару мулу з органічних опадів і грунту, що є «живильною» основою для розвитку водної рослинності. Чим довше зволікати з проведенням очищення, тим більший обсяг робіт доведеться виконати.

Альтернативи, яка продуктивно замінить земснаряд для таких водойм, не існує. Екскаватор, незалежно від його виду, не володіє аналогічними характеристиками. Серед переваг земснаряда:

 • можливість невпинного функціонування. Спецтехніку легко дозаправити на об’єкті, а двигун не вимагає постійних перерв для охолодження. Керувати технікою просто, вона легко переміщується по всій площі виконуваних робіт;
 • висока маневреність. Земснаряд можна використовувати на важкодоступних водоймах. Наприклад, якщо немає зручного майданчика на березі і плавного спуску в воду — берега обривисті або болотисті, періодично зустрічається мілководді, або ж берегова зона повністю заросла очеретом та іншою рослинністю.
 • якість очищення. За допомогою спецтехніки роботи можна виконати максимально ретельно. А це забезпечить тривалий результат. Після проведення очищення водойми підводні течії стають більш активними, що перешкоджає скупченню мулу і розростання очерету або рогозу. Незважаючи на те, що розчищення мілководного ставу, озера або річки потрібно проводити регулярно, якісне виконання дозволить не турбуватися про стан об’єкта і не замовляти додаткові послуги очищення ставка;
 • збереження екосистеми. Земснаряд є одним з найбільш «сприятливих» видів спецтехніки. Він зберігає все видове різноманіття рослинності та риб, а двигун не забруднює воду відходами палива.

Після застосування земснаряду водойми не потрібно відновлюватися, а також немає необхідності в прибиранні прилеглої території. Система дозволяє відкачати мул, водорості на достатню відстань, зазначену площу, що не зашкодить ландшафту. При необхідності відходи можна вивезти за територію об’єкта.

Результати роботи земснаряду

Результати роботи земснаряду

Одна з причин орендувати міні техніку для очищення ставка земснарядом aph-tehnik — висока якість послуг. Прокат техніки дає можливість комплексно підійти до поставлених завдань: виконати кілька видів очищення без залучення додаткової спецтехніки. Результат використання орендованої спецтехніки:

 • чисте дно і розмиті мілини;
 • зачистка площі від рослинності;
 • відсутність відходів, які хаотично забруднюють територію;
 • збереження природної екосистеми водойми.

Порівнюючи функціонування спецтехніки та роботу бригади, можна відзначити високу швидкість виконання поставлених завдань і ретельність очищення. Техніка розмиває кореневище, що забезпечує тривалість результату.

Вручну це виконати вкрай складно, до того ж таке замовлення займе багато часу і буде дорогим для клієнта.

Щоб результат виправдав очікування, необхідно вибрати правильну техніку, яка буде відповідати обсягу і складності поставлених завдань.

Нюанси вибору земснаряда для виконання робіт

Використовувати орендовану спецтехніку набагато вигідніше, ніж купувати дорогі моделі або намагатися виконати роботи підручними засобами. Але в цьому випадку особливу увагу потрібно звернути на характеристики моделі. Шукати потужну спецтехніку з високою продуктивністю не варто: чим значніше ці характеристики, тим габаритніше буде модель, а це, в свою чергу, зробить значно вище вартість прокату земснаряда для очищення ставка. Такий підхід є нерентабельним. Вигідніше орендувати міні техніку для очищення ставка земснарядом aph-tehnik: компактні моделі прості в транспортуванні, не вимагають складного монтажу на об’єкті, і можуть працювати в обмеженому просторі.

Маневрена міні спецтехніка ефективно впорається з поставленими завданнями при невеликій витраті палива.

Компактність і напіврозбірна конструкція моделі дозволяє швидко доставити техніку до місця призначення, навіть при його віддаленості. Щоб встановити техніку та управляти проведенням робіт, досить одного фахівця, який знає про особливості моделі і має відповідний досвід.

Коли потрібно доповнити земснаряд іншою технікою

Міні земснаряд характеризує багатофункціональність, але важливо виконати очистку технологічно правильно. Є ряд випадків, в яких для очищення водойми необхідно залучити інші види спецтехніки. Наприклад:

Додаткова спецтехніка Необхідність застосування
ЕкскаваторБерегоукріплювальні роботи. Їх необхідно провести, якщо зсуви грунту забруднюють ставок, озеро чи річку. В цьому випадку необхідне застосування екскаватора. А часто — послуг берегоукріплення від «Агропромхолдінг» із застосуванням синтетичних або натуральних матеріалів.
ДраглайнЙого необхідно використовувати, якщо передбачено значне поглиблення водойми.
Екскаватор з подовженою стрілоюТакий вид техніки незамінний, коли водойма забруднена великим сміттям. Особливо, якщо воно накопичується за течією на певній площі. Послуги водолазів дорогі, тому екскаватор з подовженою стрілою стане вирішенням проблеми.

Але виконати очистку ставка від мулу і якісно позбутися від водної рослинності, при цьому без шкоди для екосистеми, дозволяє лише земснаряд.

Що впливає на вартість прокату земснаряда для очищення ставка

Те, скільки буде коштувати послуга очищення ставка земснарядом, залежить від кількох факторів, серед яких — модель спецтехніки. Чим більш габаритний і потужний пристрій, тим вище ціна його використання. До того ж, додатковими витратами стане великий обсяг палива.

Щоб заощадити при виконанні робіт на невеликих ставках і мілководних річках, варто скористатися міні спецтехнікою. Це вигідніше, адже виконаний обсяг робіт буде коштувати набагато дешевше.

Також вартість визначають і націнки сервісу, який надає послугу прокату спецтехніки. Чим менше оборот компанії, тим дорожче буде оренда. Фіксованої ціни немає. Але багато в чому вартість прокату земснаряда для очищення ставка залежить від середніх показників на ринку. Але й тут важливо не вибирати техніку в прокат за найменшою вартістю, адже для продуктивного використання необхідна якісна і надійна модель.

Як орендувати міні техніку для очищення ставка земснарядом aph-tehnik

Щоб взяти в прокат спецтехніку, потрібно звернутися по одному з вказаних на сайті номерів, або заповнити форму зворотного зв’язку. У другому випадку вказують свої контакти, щоб менеджер міг зв’язатися з клієнтом.

Домовитися про співпрацю можна лише після уточнення деталей. А для цього потрібне спілкування. Клієнт може дізнатися про те, яка приблизна вартість прокату міні спецтехніки для очищення ставка в індивідуальному випадку. А також — як зробити роботу більш продуктивною, заощадивши час і кошти.

Орендувати спецтехніку нескладно: це затребувана послуга, в якій враховані деталі. При необхідності можна дізнатися про приклади успішно виконаних аналогічних робіт.

Що потрібно для замовлення послуги

Обговорити деталі та вибрати необхідну техніку можна швидко і без проблем. Але для цього варто заздалегідь дізнатися характеристики водойми і особливості проблеми. Наприклад, клієнтові необхідно вказати:

 • тип водойми (природний або створений штучно);
 • проблему, яку потрібно вирішити. Найбільш поширені варіанти — заболочування, розростання очерету, поява мілин;
 • приблизну площу виконання робіт;
 • глибину ставка, інтенсивність підводної течії;
 • наявність під’їздів до водойми або особливості берегів (обриви, зарості, болото та ін.).

Крім цього, можна домовитися про комплексне виконання завдань — додаткові послуги. Адже часто в тандемі з послугою очищення ставка земснарядом проводять зміцнення берегової лінії, облагородження території. Вивіз сміття, розчищення лісу стають основою для формування дизайнерського ландшафту.

Ціна очищення ставка земснарядом у Агропромхолдінг

Вартість послуг прокату техніки у «Агропромхолдінг» є однією з найбільш доступних. Для цього є декілька причин: європейська якість продукції, яку характеризує мобільність і висока продуктивність, також відсутність простою спецтехніки.

Ціна очищення ставка земснарядом у Агропромхолдінг буде залежати і від обсягу робіт. Адже час безперервного функціонування впливає і на кількість використаного палива, робочий час водія.

Ціну можна дізнатися заздалегідь у менеджерів сервісу, які визначають ціну. Вона буде значно менше, ніж очищення ставка за допомогою підручної техніки.

Замовити консультацію спеціаліста 

Замовити

Переваги сервісу

Крім вигідної вартості прокату, «Агропромхолдінг» гарантує клієнтам оперативність виконання очищення ставка, а також пунктуальність. Спецтехніка проходить обов’язковий техогляд. Технічне обслуговування є постійним, що забезпечує безперебійну роботу без можливості непередбачених поломок.

Технікою управляє професійний водій, що забезпечує максимально акуратне очищення ставка без шкоди для навколишнього середовища. Також варто відзначити акуратність і ретельність робіт. Завдяки великому досвіду, можуть виконуватися складні завдання, в тому числі очищення може проводитися у важкодоступних місцях.

Спецтехніка має всю необхідну документацію, що забезпечує законність надання послуг.

Коли варто звернутися за безкоштовною консультацією

Очищення ставка виконується один раз у 3-5 років, при екологічно складній ситуації — щорічно. Але клієнт може не знати про всі нюанси роботи, тому актуальними залишаються безкоштовні консультації. Можна задати менеджеру всі запитання, уточнити деталі.

Безкоштовна консультація дозволить розвіяти упередження і стереотипи про очищення дна. Наприклад, клієнт не буде турбуватися про загибель риби або забруднення берегів відкачаним мулом.

Безкоштовна консультація не зобов’язує клієнта до співпраці — вона дозволяє дізнатися більше про послугу та оцінити її переваги.

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up