Очищення ставка екскаватором

Очищення ставка екскаватором

Очищення ставка — дуже складна, але необхідна процедура. Виконати її набагато простіше з використанням спеціалізованої техніки, в тому числі — екскаватора. При цьому важливим є професіоналізм, адже водойма є складною екосистемою, яка довго відновлюється після втручання. Але проводити роботи необхідно: ігнорування забруднення дна призводить до поступового заболочування.

Коли необхідно застосування екскаватора

Зв’язатися з нами

Послуга очищення ставка екскаватором потрібна в декількох випадках. Такий вид спецтехніки використовується для різних робіт поблизу берегової лінії, серед яких:

 • поглиблення дна;
 • розчищення водойми від крупного сміття (будівельних і побутових відходів, корчів, частин деревини і т.д.);
 • позбавлення від водної рослинності в прибережній зоні. Найбільш часто розростаються осока, очерет, водяний горіх, латаття і т.д .;
 • корчування аварійних дерев, які знаходяться на берегової лінії.

Екскаватор є універсальним видом техніки для виконання даних завдань. Моделі міні спецтехніки також відрізняються потужністю, тому їм складно знайти альтернативу.

При очищенні ставка така техніка дозволить позбутися від крупного сміття штучного або органічного походження. Але вона не ефективна при боротьбі з мулистими відкладеннями на дні. Ківш може підняти мул з дна, але провести ретельне очищення без поглиблення русла неможливо за допомогою цієї спецтехніки.

Тому для комплексних очисних робіт на водоймі його доповнюють земснарядом або самохідної машиною.

Види екскаваторів для очищення водойм

Екскаватори призначені для землерийних робіт. Щоб провести роботи на водоймі, варто вибрати моделі, які підійдуть для даних задач.

Всю екскаваторного техніку можна умовно розділити на дві групи: гусеничні та пневмоколісні моделі. Останні більш швидкі і можуть легко пересуватися між об’єктами. Але гусенична техніка дозволяє проводити роботи на нестабільних грунтах. Гусенична ходова частина дає можливість зафіксувати техніку на схилі або вологому грунті. Це особливо актуально для берегової лінії, яка має неоднорідний рельєф.

Гусенична модель не буде «буксувати», а також забезпечить необхідну маневреність на обмеженій території.

Існує ще один варіант — коли робочу частину встановлюють на плавучий понтон. Це дає можливість поглиблювати дно або очищати водойму від крупного сміття на будь-якій віддаленості від берега.

Але в більшості випадків сміття скидають поблизу берегової лінії. Там же рясно розростається очерет, осока та інші водяні рослини. Заболочування також часто починається з берегів водойми. Тому довжини маніпулятора досить, щоб виконати поставлені завдання.

Більш часто для очищення ставка екскаватором використовують драглайн. Це техніка з канатно-блоковим обладнанням. Складна система канатів дає можливість проводити роботи на відстані від берега, у тому числі — на глибині.

Чим відрізняється міні спецтехніка

ПОТРІБНА

СПЕЦТЕХНІКА В ОРЕНДУ?

Оформити заявку

Екскаватор відноситься до потужної і габаритної техніки. Тому вона використовується при великому обсязі робіт і потребує значних витрат. З появою міні спецтехніки скористатися перевагами сучасних моделей можна для виконання одиничних і невеликих завдань. У тому числі — для позбавлення від сміття, водної рослинності та зсувів грунту.

Основна відмінність міні спецтехніки — її розміри і потужність, яка нижче, ніж у габаритних пристроїв. Але при цьому у міні техніки значно нижче витрата палива, а сліди її діяльності (колія на грунті) менш помітні.

Тому орендувати міні техніку для очищення ставка екскаватором — вигідне рішення для професійного виконання робіт.

Умови для використання

Варто пам’ятати, що для роботи екскаватора необхідно наявність майданчика на березі. З обережністю спецтехніку встановлюють на вологих місцях або на сипучому грунті. Варто передбачити можливість осипання («сповзання») берега під вагою моделі. Для цього необхідний професійний підхід. Лише досвідчений водій забезпечить максимальну акуратність, відсутність аварійних ситуацій.

Тому компанія «Агропромхолдінг» надає оренду екскаваторів для очищення ставка разом з водієм. Клієнту не потрібно вивчати технічні характеристики і особливості управління: достатньо поставити завдання для їхнього подальшого професійного виконання фахівцями компанії.

Основні складності при очищенні водойми

Для використання спецтехніки в будь-якому випадку необхідний досвідчений водій. Екскаватори досить складні в управлінні, особливо на нерівній місцевості. Серед можливих ситуацій при неправильному використанні:

 • перекіс техніки. Якщо неправильно розрахувати кут нахилу, під вагою вантажу агрегат може зміститися. Така проблема особливо актуальна для екскаватора драглайн. Він найбільш складний в управлінні, адже канатна система передбачає незначне маятникове розгойдування. У той же час, досвідчений водій може значно збільшити радіус робіт і продуктивність, виконуючи закид ковша з розгойдування;
 • можливість буксування. З обережністю техніку застосовують на вологих грунтах. Особливо, якщо частина водойми вже заболочена, і складно оцінити рівень води в прилеглих грунтах;
 • ушкодження сусідніх об’єктів. Якщо водойма є частиною зони відпочинку або ландшафтного дизайну, важливо не пошкодити об’єкти, які знаходяться у безпосередній близькості;
 • швидке зниження заряду акумулятора. Ця проблема з’являється, коли двигун запускають лише на короткий час, щоб заощадити паливо. Такий підхід нераціональний, і характерний для непрофесійного управління.

Це основні причини того, що вартість прокату екскаватора для очищення ставка повинна передбачати і послуги водія для максимально акуратного та якісного виконання поставлених завдань.

Переваги позбавлення від рослинності за допомогою екскаватора

Переваги позбавлення від рослинності за допомогою екскаватора

Коли водна рослинність розташована вздовж берегів, застосування такої спецтехніки є універсальним рішенням.

Адже позбутися від зелених заростей недостатньо — варто запобігти швидке відновлення рослинності. Одна з причин, чому ставок поступово перетворюється на болото, — скупчення мулу, який є живильною основою для зростання очерету, осоки, латаття і т.д.

Тому недостатньо просто викосити рослинність. Спецтехніка набирає верхній шар дна разом з водоростями і їх кореневою системою, що забезпечує тривалий результат.

На розчищеній території з’являється приплив води, вона не застоюється і щільних заростях, що позитивно відбивається на загальному стані водойми.

Таку спецтехніку можна застосовувати в складних випадках. Наприклад, коли на заболочених берегах мул вже почав тверднути, що призвело до зміни берегової лінії ставка.

Очищення ставка екскаватором: як вибрати спецтехніку

Щоб вибрати тип техніки для оренди, необхідно визначитися з об’ємом і особливостями роботи:

 • глибиною водойми;
 • наявністю зручних під’їздів;
 • площею робіт;
 • характером забруднення (сміття або рослинність).

Не варто вибирати потужні моделі: часто в їх застосуванні немає необхідності. Орендувати міні техніку для очищення ставка екскаватором набагато вигідніше: вона споживає менше палива, більш маневрена і зручна в транспортуванні.

Потужність техніки можна визначити за габаритами ковша: чим більше її обсяг, тим потужніше двигун.

Для очищення ставка часто використовують драглайн — спецтехніку з одним ковшом на канатно-блочному устаткуванні. Вона дає можливість збільшити радіус виконуваних робіт. Драглайн може не під’їжджати дуже близько до води, а також дозволяє якісно очистити дно від сміття, а прибережну лінію — від рослинності.

Вибір спецтехніки варто довірити професіоналам: вони підкажуть, який агрегат буде більш продуктивним в заданих умовах, а також не завдасть шкоди екосистемі.

Кому вигідно орендувати міні техніку для очищення ставка екскаватором

Екскаватори — дорога спецтехніка, використання якої для очищення водойми потрібно нечасто. Роботи проводять один раз в 3-4 року, а при несприятливих факторах, які провокують органічне забруднення — щорічно. При цьому спецтехніка вимагає наявності гаража або ангара для зберігання і регулярного техогляду.

Тому наскільки популярна послуга очищення ставка екскаватором. Вона дозволяє значно заощадити кошти та отримати якісний результат.

Взяти спецтехніку в прокат вигідно, якщо потреба в її використанні з’являється 1-2-х рази за рік і рідше. Можна замовити очищення власного ставка або домовитися про очищення громадської водойми. Компанія «Агропромхолдінг» готова до співпраці з організаціями, у тому числі — державними.

Чому не варто управляти спецтехнікою самостійно

Компанія «Агропромхолдінг» надає оренду екскаваторів для очищення ставка з водієм. Це зручно і вигідно, адже наявність співробітника заздалегідь передбачена при формуванні ціни прокату.

Переваги можна побачити в порівнянні:

Самостійне управління або пошук фахівця поза компанієюНаявність водія
Повна відповідальність за стан техніки. Клієнт не несе відповідальність за можливі проблеми з пристроєм при активній експлуатації.
Необхідність контролю за якістю виконання робіт.Ретельність та акуратність, як і якість виконання супутніх завдань, є одним з принципів компанії.
Вивчення технічних особливостей моделі і нюансів управління.Послуги фахівця, який має відповідний досвід.

Ціна очищення ставка екскаватором в Україні з водієм повністю себе виправдовує: пошук співробітника клієнтом займе багато часу і вимагатиме активної участі замовника, а також додаткових витрат.

Комплексні роботи та їхні переваги

Але орендувати міні техніку для очищення ставка екскаватором не завжди достатньо, щоб якісно провести роботи на водоймі. В окремих випадках необхідно позбутися від причини забруднення. Якщо берег обсипається, це призводить до скупчення ґрунту на мілководді. Мокрий грунт є причиною активного розвитку рослинності. В цьому випадку необхідно зміцнити берег, адже проблема повторитися. А якісно виконані роботи дадуть короткостроковий результат.

Комплексний підхід потрібен і в тому випадку, якщо ставок засмічує опале листя та сухе гілля дерев. Якщо кількість органічних опадів значне, а проводити регулярне очищення немає можливості, варто розчистити чагарники.

Комплексні роботи дозволяють, крім очищення ставка, створити зону відпочинку, ландшафтний дизайн території, або провести берегоукріплювальні роботи.

Ціна очищення ставка екскаватором в Україні

Визначити середню вартість прокату екскаватора для очищення ставка неможливо. На ціну впливає безліч факторів, серед яких — відстань до об’єкта, тип і характеристики техніки, тривалість роботи та її складність, наявність додаткових послуг.

Варто звернути увагу, що використання сучасної міні спецтехніки коштує дешевше, ніж машин радянського зразка. Техніка, створена за європейськими стандартами, споживає менше палива. Вона більш маневрена і забезпечує максимальну акуратність.

Сучасна техніка екологічна, тому можна не турбуватися про шкоду для живих організмів водойми.

Компанія aph-tehnik: очищаємо водоймище не дорого

«Агропромхолдінг» гарантує, ціна очищення ставка екскаватором в Україні буде доступною та обґрунтованою. Клієнт може дізнатися, як вона була сформована, і які чинники впливають на ціноутворення.

Ми очищаємо водойму недорого. Компанія aph-tehnik забезпечує вигідну ціну завдяки правильній організації роботи сервісу. Робочий графік дозволяє виключити простої дорогої техніки, а постійне техобслуговування — уникнути непередбачених поломок.

Спецтехніку оглядають після кожного використання, що є невід’ємною частиною безперебійної роботи.

Переваги сервісу «Агропромхолдінг»

Серед причин співпрацювати з сервісом aph-tehnik — безумовний професіоналізм співробітників. Крім цього, компанія «Агропромхолдінг» гарантує:

 • великий вибір спеціалізованої міні техніки;
 • точна послідовність домовленостям;
 • висока якість виконаних завдань;
 • професійний підхід, що дозволяє скоротити витрати;
 • індивідуальне рішення для кожної ситуації.

Відсутні непередбачені платежі: клієнт завжди знає, що він оплачує.

Замовити консультацію спеціаліста

Замовити

Послуга очищення ставка екскаватором: як домовитися про співпрацю

Контактна інформація є на сайті компанії. Можна звернутися по одному з вказаних номерів телефону, або заповнити форму зворотного зв’язку і дочекатися дзвінка менеджера.

Також представлена ​​вся інформація про компанію — її адреса та графік роботи.

На сторінці зручно знайти відомості про техніку, яку можна орендувати, її особливості і технічні характеристики. А також загальні рекомендації щодо використання спецтехніки для виконання різних завдань.

Коли потрібно отримати безкоштовну консультацію

Кожен ставок — це складна екосистема, яка населена живими організмами. Неправильний вплив на водойму може призвести до різних проблем: від неестетичного вигляду ставка до загибелі окремих видів риб.

Щоб цього не сталося, варто професійно підійти до вирішення завдань. Компанія «Агропромхолдінг» надає безкоштовні консультації, під час яких зручно обговорити особливості водойми, вид спецтехніки, який варто використовувати, а також дізнатися приблизну вартість послуг.

Рекомендації фахівців не зобов’язують до співпраці, але будуть актуальні в будь-якому випадку.

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up