Оренда трактора

Сільськогосподарська техніка напрокат — досить затребувана послуга в порівнянні з орендою інших видів техніки. Це пояснюється тим, що величезна кількість фермерів потребують допомоги відповідного обладнання для обробки величезних полів. Тимчасове використання сучасної сільгосптехніки сприяє тому, що замовник зможе заощадити, вибираючи вигідні умови оренди. Серед великого асортименту подібних видів техніки слід зазначити трактор, який є універсальним тягачем. Підвищена прохідність трактора дозволяє його використовувати в декількох варіантах:

 • трактор в базовій комплектації;
 • з навісним обладнанням та причепами.

img1

Тому оренда трактора буде виправдана. На сьогодні це одна з найпопулярніших послуг серед невеликих фермерських господарств, а також серед великих агрономічних підприємств.

Компанія «Агропромхолдінг» пропонує своїм клієнтам вигідні умови співпраці, надаючи можливість вибрати трактор для проведення різних робіт. Ціна оренди трактора буде залежати від певної моделі техніки, наявності/відсутності додаткового обладнання і запланованих робіт в цілому.

В яких випадках потрібні трактора

Трактори використовуються під час виконання польових робіт, а також при облаштуванні доріг. Вибір певних машин залежить від спочатку покладених на них функцій. Наприклад, якщо потрібно взяти напрокат маневрений і швидкісний трактор, рекомендується вибирати техніку на колісній базі.

Такі машини використовуються для виконання робіт різного ступеня складності:

 • земельні роботи — оранка поля, боронування, риття траншей різної довжини і глибини;
 • сільськогосподарські роботи — прибирання та перевезення зібраного врожаю;
 • комунальні роботи — вивезення сміття;
 • дорожні роботи — транспортування матеріалів, робота з грунтом.

Також трактор допомагає виконувати вантажно-розвантажувальні роботи, розчищати сніг. Всі види машин на колесах умовно діляться на дві великі категорії: польові і збиральні. Для посівних робіт доцільно взяти трактор напрокат з плугом, а для боронування необхідно використовувати спеціальне навісне обладнання. Для прибирання сміття використовує величезний ківш, а для снігоприбиральних робіт застосовують відповідні міні-трактори. Така різноманітність універсальних тягачів допоможе кожному клієнту підібрати потрібну техніку для певної галузі.

Оренда трактора: різновиди популярних машин

Трактор — самохідна спецтехніка, яка використовується для всіляких видів робіт. Такі машини доповнюють причіпним, навісним, напівнавісним, стаціонарним і іншими різновидами обладнання.

Щоб орендувати трактор в Україні, необхідно врахувати, що дана техніка класифікується за кількома важливими ознаками:

Сфера експлуатації Спецтехніка може бути сільськогосподарською, лісогосподарською або промисловою.
Ходова частина  Всі моделі діляться на дві великі категорії: колісні та гусеничні.

Незважаючи на таке розмаїття сфер експлуатації, оренда трактора для сільського господарства є однією з найпопулярніших послуг. Техніка активно використовується для всіляких агротехнологічних операцій: починаючи від посіву врожаю, догляду за зростаючими культурами і закінчуючи збиранням врожаю.

Послуга оренди трактора використовується під час первинної обробки земельних ділянок. Можна взяти напрокат вузькоспеціалізовані машини. Їх конструкція адаптується під подальше використання в різних галузях: рисівник або виноградарство.

Основні класифікаційні критерії вибору техніки

У промисловій сфері найбільшою популярністю користуються трактори з колісною ходовою частиною. Основна характеристика такого трактора полягає у підвищеній швидкості і поліпшеній маневреності.

img2

Різновид даної техніки безпосередньо залежить від кількох важливих критеріїв:

 • розмір коліс;
 • тип приводу;
 • габарити агрегату в цілому і інше.

Щоб взяти трактор напрокат, враховують основний критерій — номінальне тягове зусилля, що розвивається на стерні. Щільність стерні обов’язково повинна бути середньою, а показники вологості грунту — оптимальними (варіюються від 8 до 18%). Необхідно пам’ятати, що експлуатаційна маса машини відповідає параметрам, зазначеним в технічних характеристиках до техніки. Буксування обов’язково буде максимальним.

Дуже часто моделі для промислової галузі використовуються в якості складової частини певного великогабаритного агрегату:

 • бульдозера;
 • скрепера;
 • трубоукладача.

Конкретна ціна оренди трактора для промислової сфери буде залежати від певних особливостей, якщо порівнювати дані машини з тими, що експлуатуються в сільському господарстві. Найчастіше такі трактори використовуються з одним видом обладнання протягом довгого часу, так як вони є вузькоспеціалізованими. Всі машини повністю налаштовані для роботи в складних умовах буксування і розвивають величезне тягове зусилля.

Що стосується конструктивних моментів ходової частини, до цих особливостей спецтехніки також пред’являють особливі умови. Важливо організувати експлуатацію трактора при сильному перезволоженні грунту або на сухих скельних грунтах.

Орендувати трактор в Україні для промислової галузі

Машини для промислових сфер доповнені відповідним набором експлуатаційних вимог.

Орендувати трактор в Україні вдасться на вигідних умовах, з огляду на його основні характеристики:

 • Техніка повинна мати двигун з невеликою кількістю оборотів з високим крутним моментом.
 • На таких агрегатах використовується гідротрансформатор. Представлені види найчастіше належать до 15-ого і до більш високих тягових класів.
 • Обов’язкова наявність коробки передач, змащеній під тиском, укомплектованої шестернями постійного зачеплення.
 • Застосування жорсткої підвіски і посиленої рами.
 • Сучасний трактор має прозоре скло для комфортного огляду. Це необхідно для водія, який стежить за переднім напрямком.
 • Двигун характеризується наявністю додаткового захисту завдяки використанню броньованого капота.
 • Застосування гідравлічного обладнання, що характеризується високими показниками енергоємності.
 • Використання посилених шарнірів для фіксації головних конструктивних деталей.

img3

Орендуючи трактор в Україні для промислової галузі, необхідно врахувати, що дана спецтехніка обов’язково має центр ваги, зміщений назад. Це пояснюється тим, що під час експлуатації цієї машини разом з бульдозерним агрегатом до 20% припадає виключно на відвал. Якщо відвал відсутній, тоді важливо врахувати противагу.

Швидкість пересування для подібних машин варіюється в межах 2-3 км/год, тому вони відрізняються зниженою енергоємністю. Цей показник становить близько 15 л.с. на кожну тонно-силу тяги.

Щоб представлений трактор напрокат міг з легкістю продемонструвати всю потужність при невеликій робочій швидкості, рекомендується встановити трансмісію. Причому вона повинна належати до гідромеханічного типу.

Відмінність промислових машин від тракторів, що використовуються в сільськогосподарській сфері, полягає в їх вузької спеціалізації. Адже представлена ​​спецтехніка спочатку проводиться з урахуванням майбутнього агрегату, в комплекті якого вона буде використовуватися.

Дуже часто подібні моделі характеризуються гусеничною базою. Але якщо ви плануєте використовувати цю техніку разом з навантажувачами або з іншою дорожньою технікою, краще віддати перевагу колісним моделям.

Від чого залежить ціна оренди трактора

Вартість оренди трактора — один з найпопулярніших питань серед клієнтів, що бажають вибрати найбільш вигідну пропозицію.

Цінова політика буде залежати відразу від декількох особливостей:

 • обсяг передбачуваних робіт, який попередньо оцінюється;
 • час роботи — вибирають трактор ціна за годину оренди;
 • потужність необхідної машини визначається з урахуванням майбутніх робіт;
 • наявність/відсутність водія, який відповідає за управління технікою.

Це основний список характеристик, від якого залежить точна ціна оренди трактора і результат виконаного плану. З огляду на всі побажання своїх клієнтів, фахівці компанії «Aph-Tehnik» допоможуть підібрати оптимальну модель трактора для подальшої експлуатації.

Гусеничний і колісний трактор напрокат: порівняння і вибір

При виборі представленої техніки її ділять на дві великі групи: гусеничні та колісні моделі. Основна перевага колісних тракторів полягає в тому, що вони можуть з легкістю пересуватися по асфальтованих дорогах, не руйнуючи їх поверхню. Крім того, представлена ​​спецтехніка відрізняється підвищеною швидкістю пересування в порівнянні з гусеничними агрегатами.

Однак колісні трактори мають і деякі мінуси:

 • Хороше зчеплення з грунтом. Тому такі машини найбільше схильні до пробуксовування.
 • Вони не можуть розвивати величезну тягу.

img4

Для вирішення останньої проблеми деякі компанії-виробники тракторів стали випускати моделі з широкими колесами або з системою повного приводу.

Гусеничний трактор, ціна за годину оренди якого відрізняється особливою доступністю, характеризується збільшеною силою тяги. Така машина надає мінімальний тиск на грунт в порівнянні з колісним трактором. Тому дана техніка користується особливим попитом серед фермерів. Що стосується колісних моделей, вони найчастіше застосовуються в сфері дорожнього будівництва, ремонту доріг, укладання асфальтного покриття та інше.

img5

Гусеничний трактор не може пересуватися з великою швидкістю. Він експлуатується при швидкості не більше 40 км/год. Крім того, представлена ​​техніка може пошкодити дорожнє полотно. Для захисту асфальтованого покриття необхідно додаткове застосування гумових накладок. Основне завдання таких накладок базується не тільки в захисті асфальту, але і також у збільшенні експлуатаційного терміну всієї ходової частини.

Вартість оренди трактора буде залежати від того, яку саме модель необхідно взяти напрокат. Однак такі трактори мають і кілька загальних характеристик, серед яких важливо відзначити наявність дизельного двигуна, за рахунок чого зменшуються експлуатаційні витрати. Управління колісним агрегатом нагадує керування автомобілем. Аналог колісної моделі — гусеничний трактор з управління нагадує танк.

У конструкції сучасної спецтехніки передбачена високоякісна гідравлічна система, завдяки якій вдається встановлювати різне навісне обладнання, напівнавісний, причіпний та інші види.

Вартість оренди трактора: з чого складається ціна машини

Вибираючи трактор, кожен клієнт повинен знати, що на вартість оренди трактора впливають не тільки характеристики ходової частини. Важливо взяти до уваги основні функціональні особливості агрегату і показники потужності в цілому.

Компанія «Aph-Tehnik» пропонує напрокат спецтехніку, що відповідає всім світовим стандартам якості. Фахівці пропонують потужні машини з економною витратою палива, завдяки чому зменшуються загальні експлуатаційні витрати. Сучасна трансмісія відрізняється підвищеними показниками надійності і гарантує просте керування трактором. Це особливо важливо для тих, хто вважає за краще замовляти оренду машини без водія.

Напрокат запропонований величезний модельний ряд спецтехніки, яка призначена для виконання різних робіт. При виборі враховується сфера експлуатації агрегату, відштовхуючись від якої можна з легкістю орендувати дійсно відповідну модель. Вибираючи продуктивність і просте управління, вдасться орендувати трактори, які допоможуть впоратися з поставленим завданням.

Переваги оренди трактора: ціна за годину оренди

Купівля сучасного трактора — досить затратне рішення, так як подібна техніка відрізняється високою вартістю і далеко не кожен фермер може собі дозволити придбати спецтехніку.

Взяти трактор напрокат в «Aph-Tehnik» (АПХ) — вигідна послуга, яка користується особливою популярністю в Україні. Це пояснюється величезним списком переваг:

 • Можна орендувати будь-яку кількість машин різної потужності для виконання всіляких робіт без потреби розширювати власний автопарк.
 • Орендар не витрачає свої гроші на подальше технічне обслуговування трактора, ремонт, заміну деталей, що вийшли з ладу.
 • Взяти трактор з ціною за годину оренди може кожен клієнт, котрий самостійно визначить точний час прокату для виконання запланованих процесів.
 • Не потрібно додатково організовувати місце для подальшого зберігання машин.

img6

Набагато дешевше орендувати трактор, якщо мова йде про короткострокові роботах, для яких зовсім не обов’язково витрачати гроші на купівлю спецтехніки. Адже у вартість оренди вже включені витрати на її утримання і можливі ремонтні роботи. Таким чином, замовнику не потрібно переживати за експлуатаційний стан орендованої техніки.

«Агропромхолдінг» здає в оренду трактор з послугами робіт: вигідно і зручно

Невеликі фермерські господарства не можуть собі дозволити купувати дорогу спецтехніку. Тому вони найчастіше користуються вигідними послугами оренди. «Агропромхолдінг» здає в оренду трактор з послугами робіт для тих, хто не має досвіду роботи з подібними машинами. Таким чином, орендарю не потрібно переживати за керування машиною і якість виконання поставленого завдання.

Все, що потрібно від замовника:

 1. Розповісти фахівцю про майбутні роботи.
 2. Простежити за виконанням кожного процесу.
 3. Прийняти виконану роботу.

Орендар не несе відповідальності за технічний стан трактора, взятого напрокат. За продуктивність і якість роботи машини відповідає фахівець — водій, який здійснює управління спецтехнікою. Це професійна та досвідчена людина, яка знайома з усіма функціональними особливостями певної моделі техніки.

«Агропромхолдінг» здає в оренду трактор з послугами робіт, надаючи своїм клієнтам великий асортимент машин для різних завдань. Додатково компанія пропонує демократичну вартість прокату спецтехніки в Україні.

Як взяти трактор напрокат в «Aph-Tehnik» (АПХ)

Трактори для сільськогосподарських робіт передбачають велике розмаїття додаткового обладнання, що спрощує процес виконання конкретних завдань. Щоб зрозуміти, як взяти трактор напрокат в «Aph-Tehnik» (АПХ), досить зайти на офіційний сайт компанії. Тут представлені найвигідніші пропозиції оренди різних моделей, а також перераховані їхні технічні характеристики.

Для замовлення запропоновано кілька доступних способів:

 • Скористатися формою зворотнього зв’язку, після чого з вами зв’яжеться менеджер компанії.
 • Самостійно зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефону.

Крім оренди фахівці також пропонують докладну консультацію для всіх клієнтів. Щоб взяти трактор напрокат в «Aph-Tehnik» (АПХ), можна скористатися допомогою досвідчених фахівців, які дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять клієнта. Менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант для подальшої експлуатації, а також більш детально розкажуть про час доставки спецтехніки та умови її оренди в цілому.

«Агропромхолдінг» — лідер по послугах оренди в Україні

Компанія «Агропромхолдінг» пропонує вигідні умови оренди тракторів для будівельних, сільськогосподарських та інших видів робіт. Взяти напрокат даний агрегат можна в комплексі зі спецтехнікою різного призначення або використовувати в якості самостійного «помічника».

У нашому асортименті запропоновані колісні і гусеничні трактори різної потужності, які підходять для експлуатації у різних сферах. Демократична вартість оренди — це результат грамотно організованого менеджменту компанії. Перед тим, як привезти трактор на зазначену ділянку, наші фахівці проводять детальний технічний огляд агрегату. В результаті під час експлуатації техніки виключені всілякі поломки та інші збої в роботі.

«Агропромхолдінг» здає в оренду трактор з послугами робіт спеціально для тих, хто не має досвіду роботи з подібними машинами. В результаті замовник зможе взяти напрокат будь-яку кількість тракторів з водіями, що допоможуть виконати заплановані робочі процеси. За доставку тракторів до вказаного місця також відповідають фахівці компанії «Агропромхолдінг».

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up