Оренда спецтехніки

Для реалізації широкого спектру завдань фахівці в комунальній, а також дорожньо-будівельної галузі використовують всілякі види техніки. Багато компаній і організацій віддають перевагу послузі «оренда спецтехніки», так як їм недоцільно здійснювати покупку дорогих і потужних машин. Як правило, це стосується компаній, які рідко потребують допомоги різних видів транспорту або ж мають вузький профіль.

Аренда спецтехники

З огляду на конструктивні особливості цього виду техніки, важливо відзначити, що вона коштує досить дорого. Навіть покупка в розстрочку є неабияким ударом по бюджету дрібних організацій. Тому послуга оренди спецтехніки в Україні користується особливою популярністю серед більшості споживачів. Представлена ​​послуга дозволяє вирішити величезну кількість профільних завдань і при цьому заощадити ваші фінанси.

Компанія «Агропромхолдінг» має величезний автопарк спецтехніки, надаючи оренду для всіх бажаючих:

 • приватні особи;
 • комунальні організації;
 • будівельні компанії;
 • сільськогосподарські організації та інші.

Вартість оренди демократична, надає можливість скористатися даною послугою всім клієнтам, незалежно від передбачуваного обсягу роботи.

Оренда різного виду спецтехніки

В автопарку нашої компанії виключно якісна, сучасна спецтехніка, яка відрізняється високою продуктивністю, ефективністю і чудовими експлуатаційними характеристиками. У вартість оренди включено послуги кваліфікованого оператора і необхідну кількість палива для роботи агрегату. Такі умови співпраці вельми зручні і вигідні для клієнта.

Аренда спецтехніки здійснюється у будь-який зручний для клієнта час. Найчастіше замовники мають потребу в оренді наступного виду транспорту:

 • екскаватори різного типу;
 • навантажувачі;
 • катки;
 • асфальтоукладальники;
 • бульдозери;
 • самоскиди;
 • трактори;
 • земснаряди;
 • обмотувальники рулонів та інше.

За допомогою певного типу навісного обладнання вдається помітно розширити стандартні функції сучасної спецтехніки. В якості таких допоміжних конструкцій використовують ковші, відвали, гідроножиці та гідромолот. В результаті, за рахунок експлуатації певного агрегату, можна виконати відразу кілька завдань. В такому випадку вартість оренди спецтехніки з навісним обладнанням є максимально вигідною. Адже клієнту достатньо замовити всього один вид техніки, не переплачуючи за оренду інших видів транспорту.

Причини обрати в оренду спецтехніку у «Агропромхолдінг» ( «АПХ»)

Автопарк більшості будівельних компаній або сільськогосподарських організацій складається з універсального виду транспортних засобів або такого транспорту, який експлуатується постійно. Для реалізації всіляких вузькопрофільних робіт буде потрібна оренда спецтехніки в Києві на будь-яку кількість годин або днів.

Причини обрати в оренду спецтехніку у «Агропромхолдінг» ( «АПХ») досить вагомі:

Допомога кваліфікованого оператора  В результаті можна заощадити кошти і не витрачати їх на оплату праці спеціально найманого працівника, який на постійній основі буде значитися в штаті.
Зберігання техніки  Недотримання основних умов правильного зберігання спецтехніки призводить до її частих поломок. Тому в разі оренди клієнтові не доведеться організовувати відповідне місце для стоянки транспорту.
Обслуговування спецтехніки  За обслуговування та ремонт техніки відповідає наш оператор. Клієнт тільки користується послугами оренди і не несе ніякої відповідальності за робочий стан транспорту.

Оренда спецтехніки в Києві для виконання дорожньо-будівельних робіт

У категорію дорожньо-будівельної техніки включені машини, які допомагають виконувати укладку, ремонт дорожнього покриття, дозволяють працювати з асфальтобетонним шаром. Всі машини діляться на три великі категорії:

 1. Землерийна техніка. У цей список відносяться екскаватори, бульдозери та автогрейдери.
 2. Техніка для укладання та подальшого обслуговування асфальтобетонного шару. Йдеться про дорожні фрези, катки та асфальтоукладальник.

Техніка для перевезення будматеріалів. Під такими машинами прийнято розглядати самоскиди, що дозволяють транспортувати великі обсяги необхідних матеріалів.

Оренда спецтехніки в Києві передбачає попереднє визначення конкретної галузі, для якої потрібно той чи інший вид транспорту. Вся техніка ділиться на дві групи – колісна і на гусеничному ходу.

Оренда спецтехніки в Києві для виконання дорожньо-будівельних робіт

Щоб зрозуміти, для яких саме робіт необхідно використовувати певний вид транспортних засобів, рекомендується врахувати область діяльності:

 • Будівництво доріг для автомобілів, тротуарів, велосипедних доріжок, спортивних майданчиків.
 • Організація невеликої асфальтовій площі біля приватного будинку, всіляких будівель і споруд.
 • Укладання під’їзних шляхів до АЗС.
 • Ремонт старого асфальтованого покриття.
 • Розширення вже наявної дороги (автомобільні траси, пішохідні доріжки та інше).
 • Будівництво стоянок для автомобільного транспорту, наземних паркінгів.

Всі перераховані вище роботи неможливо виконати без використання відповідного виду спецтехніки.

Експлуатація спецтехніки на гусеничному ходу

Замовити оренду агрегатів на гусеничному ходу потрібно в тому випадку, якщо планується виконання трудомістких процесів у несприятливих умовах: наявність бруду, води, м’якої глини, всіляких перешкод. Такі машини дозволяють виконувати різні завдання, незалежно від погоди за вікном: дощ, снігопад.

Аренда спецтехники в Киеве для выполнения дорожно-строительных работ

Використання спеціальної будови шасі сприяє тому, що вага великогабаритних агрегатів рівномірно розподіляється. Техніка наділена відмінними характеристиками для прохідності на всіляких грунтах, підходить для пересування по бездоріжжю, де колісний транспорт може застрягти.

Оренда гусеничної спецтехніки в Києві вважається досить популярною послугою. Завдяки функціональним можливостям і конструкції даного транспорту можна з легкістю впоратися зі складними роботами в умовах обмеженого простору. Це особливо важливо, коли має бути укласти асфальт на невеликих ділянках.

Однак зазначають і деякі складності в оренді гусеничної техніки. З огляду на її конструктивні особливості, такий транспорт не може самостійно пересуватися до місця виконання дорожньо-будівельних робіт. Для цього наші фахівці використовують відповідну техніку для «доставки» агрегату. Доставка здійснюється із застосуванням вантажних тралів. При цьому замовнику не доведеться займатися організацією транспортування. Наша компанія повністю візьме під свою відповідальність перевезення гусеничної техніки за вказаною адресою.

Експлуатація колісної дорожньо-будівельної спецтехніки

Колісну спецтехніку прийнято використовувати на рівних ділянках дороги або на майданчиках, де відзначають наявність стабільної дорожньої поверхні. Найчастіше такий вид транспорту використовують під час проведення ремонту асфальтобетонного покриття, коли є можливість пересуватися по відносно рівній поверхні.

Однією з головних переваг цього транспорту є те, що колісна техніка не потребує транспортуванні до місця проведення будівельно-ремонтних робіт. Такий вид техніки може вільно пересуватися автомобільними дорогами.

Оренда спецтехніки в Україні для будівельних робіт

У категорію універсальних агрегатів прийнято відносити будівельну техніку, яка активно експлуатується на різних майданчиках.

Оренда спецтехніки в Україні здійснюється при виконанні такого роду завдань:

 • переміщення певної кількості грунту, створення грунтових насипів;
 • риття котлованів;
 • риття траншей різної глибини і ширини для подальшого укладання кабелю, теплотраси, труб та інших комунікацій;
 • знесення будівель, побудованих з різних будматеріалів (починаючи з дерева і закінчуючи бетонними плитами);
 • риття ям, підготовка фундаменту;
 • чистка каналів, планування територій та багато іншого.

Будівельна спецтехніка поєднує в собі відразу кілька позитивних характеристик: універсальність, продуктивність і необхідна функціональність. Для розширення сфери застосування кожного з видів транспорту наші фахівці рекомендують скористатися додатковим навісним обладнанням.

Замовити оренду сільгосптехніки

Далеко не всі фермери можуть собі дозволити придбати спеціальну техніку для посіву або збору врожаю. Для невеликих фермерських господарств це нерентабельно. Можливість скористатися послугою оренди спецтехніки в Україні надає фермерам величезну кількість переваг. Їм не потрібно турбуватися про облаштування ангара для зберігання транспорту, охорони і організації обслуговування техніки, її ремонту.

Найбільшим попитом серед сучасних фермерів користуються такі види сільгосптехніки:

 • трактори;
 • преси;
 • вантажівки;
 • комбайни.

Для тракторів часто використовують всілякі види навісного обладнання, що дозволяють орати великі ділянки землі, обприскувати вже посаджені рослини і інше.

Причини обрати в оренду спецтехніку у «Агропромхолдінг» ( «АПХ») полягаюьб не тільки в економії бюджету кожного замовника, а й також у тому, що фермерам немає необхідності в додатковому вивченні технічних особливостей агрегату, його правил експлуатації. Наш оператор здійснює управління сільгосптехнікою і повністю контролює процес виконаної роботи.

Міні спецтехніка в оренду від компанії «Агропромхолдінг»

Міні спецтехніка є відмінним помічником у вирішенні різних завдань, незалежно від певної галузі. Сучасні агрегати можуть повною мірою замінити фізичну працю, коли необхідно заощадити на оплаті за роботу цілої бригади співробітників.

Аренда спецтехники в Украине для строительных работ

Такі агрегати знайшли своє застосуванням в наступних сферах діяльності:

 • будівництво житлових будинків та інших будівель;
 • очищення водойм від мулу, сміття;
 • проведення сільськогосподарських робіт на полях;
 • очищення територій від снігу;
 • ландшафтний дизайн;
 • ремонт доріг;
 • транспортування невеликих вантажів на близькі дистанції і інше.

Міні спецтехніка в оренду запропонована за доступними цінами. Це відмінний помічник, коли необхідно виконати роботу на маленьких ділянках в обмеженому просторі.

Серед основних переваг експлуатації даного виду техніки варто відзначити:

 • простий спосіб управління;
 • відмінна прохідність і маневреність;
 • економна витрата палива;
 • мінімальний тиск на грунт завдяки невеликій вазі мініатюрної спецтехніки;
 • комплектація різними варіантами навісного обладнання.

Міні спецтехніка в оренду від «Агропромхолдінг» – відмінний спосіб оперативно і якісно впоратися з поставленим завданням.

Орендувати техніку для очищення водойм

Процедура чищення водойми – досить складний процес. Для цього рекомендується задіяти в роботу спеціальну техніку, що дозволяє провести оперативну і якісну чистку будь-якого з водойм: озера, каналу, водосховища і інше.

Компанія «Агропромхолдінг» пропонує в оренду земснаряд, який відрізняється особливою маневреністю і компактними габаритами. Це спеціальна платформа плаваючого типу, на поверхні якої знаходиться кілька насосів. Додатково конструкція має на увазі наявність гнучкої трубопровідної системи.

Орендувати техніку для очищення водойм

Арендовать технику для очистки водоемов

Таким чином, експлуатація земснаряда дозволяє виконувати наступні види робіт, спрямовані на очищення водойми:

 • виробляти розпушування грунту;
 • збирати все сміття та інші донні відкладення;
 • транспортувати такі відкладення по пульпопроводу.

Вага даної техніки в зібраному вигляді не перевищує показник в 500 кг. Також, для земснаряда можуть бути запропоновані різні додаткові інструменти. Все залежить від початкової задачі, яка стоїть перед оператором.

Оренда техніки для розширення водойм

Причин вибрати оренду спецтехніки у «Агропромхолдінг» ( «АПХ») досить багато. Одними з найбільш актуальних вважаються демократичні ціни і величезний автопарк, що дозволяє замовнику вибрати будь-який агрегат з урахуванням майбутнього обсягу робіт. Наприклад, процес розширення штучних або природних водойм практично неможливо виконати вручну. Тут потрібно обов’язкова допомога спеціальних видів транспортних засобів.

Власники рибних господарств досить часто стикаються з проблемою розширення штучно створених водойм. Наймати і утримувати в штаті величезну кількість людей – недоцільно, а купувати дорогі агрегати для роботи — нераціонально.

Для збільшення площі дна наша компанія рекомендує скористатися послугами оренди самохідних машин і екскаваторів. Така землерийна техніка укомплектована ковшами різних розмірів, які дозволяють з легкістю виривати ями різної глибини.

Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш відповідний агрегат для певної роботи з урахуванням всіх особливостей водойми.

Оренда техніки для очищення лісу

Іноді для майбутньої забудови невеликих ділянок буде потрібно попередня вирубка лісу і вивезення отриманих відходів для очищення території. Крім будівництва різних будівель очищення лісу може знадобитися в процесі організації сільськогосподарських угідь, а також вирубка вже засохлих і старих дерев для подальшої висадки молодих насаджень.

Аренда техники для очистки леса

Щоб виконати цей процес якомога швидше і якісно, ​​потрібно орендувати відповідну техніку для роботи. Незважаючи на те, що найняти бригаду працівників буде дешевше, за часом така процедура триває набагато довше. Крім того, спецтехніка – це гарантія безпечної і не травмонебезпечної роботи.

Немає необхідності в тому, щоб здійснювати купівлю спецтехніки для одноразової експлуатації. Іноді будівельні компанії мають потребу в оренді подібних агрегатів, щоб швидко розчистити територію і підготувати її до майбутньої забудови. Тому немає сенсу купувати спецтехніку для виконання такого завдання.

Як замовити оренду спецтехніки

Наша компанія зробила все можливе, щоб послуга оренди спецтехніки була зрозумілою і зручною для кожного замовника. На нашому сайті Ви можете скористатися безкоштовною консультацією в телефонному режимі, під час якої замовник зможе отримати відповіді на всі питання, що цікавлять його питання з приводу використання різних агрегатів.

Взяти міні спецтехніку в оренду або ж орендувати великогабаритну будівельну техніку можна, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами телефону або скориставшись формою зворотного зв’язку. В останньому випадку замовнику буде потрібно вказати наступну інформацію:

 • вказати своє ім’я;
 • вибрати необхідну послугу (будівництво доріг, очищення водойм та інше);
 • залишити свої контактні дані (номер телефону та адресу електронної пошти).

Менеджери зв’яжуться з Вами протягом декількох хвилин і проконсультують з питання, який найкраще агрегат орендувати для виконання тих чи інших робіт.

Після цього наш фахівець приїжджає за вказаною адресою, де відбуватимуться всі роботи, щоб оцінити ступінь складності майбутньої завдання і обсяг в цілому. Надалі це допоможе нам грамотно розрахувати точний час оренди спецтехніки.

Яка техніка запропонована в оренду

Послуга оренди спецтехніки — це можливість швидко і недорого вирішити будівельні, комунальні, дорожні, сільськогосподарські та інші вузькопрофільні задачі. У компанії «Агропромхолдінг» представлений величезний автопарк, який складається з сучасних агрегатів від популярних компаній-виробників.

Наша техніка завжди виїжджає на роботу в підготовленому вигляді, що виключає можливу поломку агрегатів в процесі виконання поставленого завдання. Весь автопарк проходить регулярне обслуговування і зберігається з дотриманням основних умов: збереження оптимального рівня вологості, захист від атмосферних опадів, необхідний температурний режим. Перед кожною експлуатацією техніка проходить обов’язковий технічний огляд.

Ми постійно стежимо за якістю власного автопарку, регулярно проводимо заміну пошкоджених комплектуючих в конструкції транспортних засобів, а також поповнюємо автопарк новими моделями спецтехніки. Разом з агрегатами в обслуговуванні потребує і навісне обладнання, яке піддається постійним тестовим перевіркам. Це дозволяє нам бути впевненими в якості наданої послуги оренди спецтехніки.

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up