Оренда техніки для очищення лісу

Наведення порядку на земельних ділянках між насадженнями – найважливіший захід, який обов’язково проводиться після валки стовбурів або обрізки сучків. Тобто, мова йде не лише про вирубку старих дерев або чагарників, а ще й про те, що потрібно прибрати грунт між насадженнями. Неприбрані гілки можуть стати причиною пожеж або ерозій грунту. Окрім того, вони ускладнюють проведення подальших заходів стосовно відновлення насаджень. Порубкові залишки, які і є об’єктом збирання, можуть утворюватися при розкряжуванні хлистів, після валки стовбурів, видаленні гілок або вивезенні сортиментів. Для того щоб вручну не прибирати грунт між чагарниками, можна орендувати техніку для очищення лісу в Україні, яка значно скоротить час збирання.

Ті, хто намагаються навести порядок вручну, витратять на це багато часу. Це означає – великі витрати бюджету, тому що праця різноробочих оплачується погодинно. Окрім того, бригаду все одно доведеться забезпечити спеціальним інвентарем – сокирами, пилками, ножівками. Якщо підприємство замовника зазвичай не виконує подібні дії, то на покупку цього інвентарю також доведеться витратитися. Саме тому рекомендується звернутися за допомогою в компанію АПХ.

Орендувати техніку для очищення лісу в Україні

Необхідність наведення порядку на території між стовбурами, а саме прибирання їх від залишків насаджень виникає не тільки у спільнот, які стежать за станом великих гаїв. Населені пункти, які на балансі мають такі гаї, а також фермера, чиї поля обладнані захистом з чагарників та інших насаджень також потребують догляду. Тобто, для фермерів ця діяльність не є профільною. Тому у них відсутні і спеціалізовані машини, і необхідний інвентар, і співробітники, здатні виконати такі дії. А найголовніше – у фермера відсутній вільний час, який можна витратити на розчищення заростей.

Ось низка послуг, які зазвичай надаються стосовно насаджень по типу гаїв або розділових смуг:

 • вирубка сухих стовбурів або тих, які можуть незабаром впасти;
 • обпилювання гілок, які заважають проїзду транспорту або формуванню пішохідних зон;
 • викорчовування пнів, що залишилися після вирубки стовбурів;
 • проріджування чагарників;
 • прибирання грунту, після проведених робіт.

Саме останній тип робіт з представленого списку є важливою умовою збереження зелених насаджень. Залишені на землі гілки не лише заважають проходу та проїзду по просіці. Їх небезпека куди більш висока:

 • гілки на землі і повалені стовбури, поступово гниючи, заражають зростаючі насадження паразитами і сприяють появі захворювань у рослин;
 • сухі сучки є причиною великих пожеж у спекотну пору року;
 • залишене сміття не дозволяє належним чином обробляти грунт для посадки нових рослин.

Таким чином, необхідність прибирання землі між стовбурами очевидна. Оскільки прибирати вручну гущавину практично неможливо, рекомендується орендувати техніку для очищення лісу в Україні, яка допоможе виконати будь-які заходи щодо догляду за насадженнями. Водночас вартість очищення лісу досить доступна, тому вдатися до послуг компанії «Агропромхолдінг» можуть і великі фабрики, і невеликі фермерства. Варто відзначити, що Агропромхолдінг виконує очистку лісу міні спецтехнікою під ключ. Тобто замовнику немає необхідності самостійно підшукувати інвентар або робітників. До послуг компанії входить:

 • розробка плану робіт після вивчення місцевості;
 • підбір спецтехніки, яка зможе впоратися із поставленими завданнями;
 • прокат міні спецтехніки для очищення лісів;
 • надання бригади різноробочих для виконання тих робіт, які не під силу автомобілям;
 • прокат ручних інструментів;
 • послуги робітників, здатних управляти спецтехнікою.

Таким чином, клієнту необхідно лише замовити очистку лісу, а всі питання щодо організації цього заходу бере на себе «Агропромхолдінг». Цей процес виглядає наступним чином. Після оформлення заявки, з замовником узгоджується дата виконання робіт. У призначений день до об’єкта будуть привезені спеціалізовані машини, весь інвентар, який буде потрібен для роботи з деревом. Замовнику оголошується час, який буде потрібен для виконання замовлення.

Окремо варто зупинитися на такому понятті, як спеціалізований транспорт. Це малогабаритні автомобілі, які створені спеціально для виконання одного завдання. Наприклад, є машина, яка призначена для спилювання дерев з тонким стовпом. Але з її допомогою не можна спиляти більш товсте дерево. Також є машини, які потрібні для спилювання гілок, подрібнення гілок. Тобто такі агрегати можуть неймовірно швидко і якісно виконати поставлене завдання. Їх мінус – вузька спеціалізація, а також висока вартість. Саме через це звичайні підприємства не в змозі придбати такі агрегати у свою власність. Окрім того, такі механізми вимагають постійного дорогого обслуговування. Тому АПХ пропонує взяти зазначені автомобілі в оренду.

Вартість очищення лісу

Питання щодо вартості очищення лісу – найбільш популярне серед клієнтів компанії Агропромхолдинг. Перш ніж замовити очистку лісу, клієнт обов’язково цікавиться цінами на послуги підприємства. Для того щоб розрахувати приблизні ціни послуг компанії, необхідно враховувати такі фактори:

 • площа збирання;
 • стан об’єкту – як давно проводиться прибирання, наскільки дерева і чагарники «заросли»;
 • кількість одиниць спецтранспорту, яка буде потрібна для виконання переліку послуг які зажадав замовник.

Для того щоб заощадити, можна взяти в оренду техніку і виконати всі роботи самостійно. Безумовно, у замовника повинні бути навички управління такими машинами або можна запросити фахівця зі сторони.

Агропромхолдінг виконує очистку лісу міні спецтехнікою

Як було зазначено вище, Агропромхолдінг виконує очистку лісу міні спецтехнікою, але окрім механізмів використовується й інше обладнання. Весь інвентар, який використовується для роботи з деревом, можна умовно розділити на такі групи:

 • валочні механізми;
 • кошти для транспортування;
 • страхувальний інвентар;
 • допоміжне обладнання.

Валочні механізми – все те, що знадобиться для валки дерев і чагарників. Це можуть бути і ручні інструменти – пили, ножівки, сокири або ж спеціальні механізми. Засоби для транспортування – автомобілі та обладнання, які знадобляться для того щоб вивезти колоди, стружку і гілки з хащі.

Страхувальний інвентар – засоби, які захищають арбористів від травм під час виконання робіт. Арбористи – фахівці з валки дерев. До такого обладнання відносять страхувальні пояси, каски для захисту голови тощо.

Допоміжне обладнання – лебідки, сходи, спеціалізовані пилки, мульчери тощо. Це ті механізми, які безпосередньо не беруть участі під час випилу дерев, але значно спрощують процес робіт.

Клієнт може взяти в оренду техніку для очищення лісу в Україні будь-якого типу, за необхідності менеджер проконсультує як правильно вибрати потрібний інвентар.

Прокат міні спецтехніки для очищення лісів

У компанії Агропромхолдінг є прокат міні спецтехніки для очищення лісів таких типів:

 • валочні;
 • трелювальні;
 • дровокольні.

Валочного типу – різні типи механізмів, які здатні перепиляти або перекусити ствол дерева. Залежно від того, для вирубки яких насаджень призначений механізм, вони можуть мати різну комплектацію і розміри.

Трелювальні механізми потрібні для транспортування очищених від сучків і гілок стовбурів дерев до місця призначення. Варто відзначити, що Агропромхолдінг виконує очистку лісу міні спецтехнікою, яка має максимальну прохідність. Це означає, що, замовивши очистку лісу, клієнт може розраховувати на те, що деревина буде вивезена з хащів до вказаного місця.

Брати в оренду міні спецтехніку для очищення лісу, таку як древоколи, зовсім не обов’язково. Це пристосування, які дозволяють розпиляти стовбури дерев на цурки однакової форми. Однак ціна очищення лісу Aph-Tehnik (АПХ) навіть з урахуванням оренди древоколів залишається доступною. Тому клієнт може отримати не лише чисту ділянку землі між насадженнями, а й значний запас дрів.

Оренда міні спецтехніки для очищення лісу

Компанія пропонує своїм клієнтам два варіанти співпраці. Перший – Агропромхолдінг самостійно виконує очистку лісу міні спецтехнікою, а клієнт бере готовий результат, а саме очищену місцевість. У цьому випадку, після замовлення очищення лісу і уточнення дати початку виконання замовлення, компанія виробляє повністю всі заходи, потрібні для приведення ділянки до належного вигляду. Другий вид співпраці – оренда техніки для очищення лісу та іншого обладнання для того щоб замовник міг самостійно провести всі заплановані дії. У цьому випадку вартість очищення лісу буде значно нижчою. Агропромхолдінг доставляє орендовану міні спецтехніку для очищення лісу до адреси, вказаної клієнтам. Механізми знаходяться у повністю справному стані, всі витратні матеріали (паливо, масла) забезпечує АПХ.

Ціна очистки лісу Aph-Tehnik (АПХ)

Розрахувати вартість з очищення лісу зможе менеджер компанії. Для цього проводитиметься виїзд на місцевість і попередня оцінка обсягу дій. Враховується те, скільки одиниць міні спецтехніки для очищення лісів береться в прокат, чи потрібна участь різноробочих, чи знадобиться додатковий інвентар. Менеджер компанії робить все, щоб ціна очищення лісу Aph-Tehnik (АПХ) була прийнятна для клієнта. Для цього діє гнучка система знижок, спеціальні бонуси для оптових замовників. Водночас оренда міні спецтехніки для очищення лісу дозволить клієнтові істотно заощадити бюджет. Окрім того, що ціна на очистку лісу Aph-Tehnik (АПХ) досить низька, використання спеціальних механізмів дозволить знизити часові витрати.

Замовити очистку лісу

Таким чином, оренда міні спецтехніки для очищення лісу – можливість для фермерів або органів місцевого самоврядування провести роботи з обслуговування земельної ділянки. Тільки взявши в оренду техніку для очищення лісу можливо швидко прибрати хворі, аварійні та сухі одиниці деревини або чагарники, заощадивши бюджетні кошти. Ручна праця не йде ні в яке порівняння з діями, які виконуються спеціалізованими машинами. Для того щоб домовитися про те, щоб була надана послуга: оренда техніки для очищення лісу і скласти відповідний договір про надання послуги достатньо просто зателефонувати менеджеру АГРОПРОМХОЛДИНГ або залишити відповідну заявку на сайті компанії.

Варто відзначити, що агрегати, які використовуються для подібних дій вельми різноманітні. Всі вони мають вузьку спеціалізацію, що не дозволяє використовувати одну машину для виконання всього переліку заходів. На сайті компанії можна вивчити весь асортимент агрегатів, які є у розпорядженні АПХ. У каталозі вказані характеристики таких механізмів, їх докладний опис. Якщо клієнт самостійно не може визначитися з переліком агрегатів, які потрібні для обробки ділянки землі, менеджер допоможе обрати відповідні.

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up