Оренда будівельної спецтехніки

Оренда будівельної спецтехніки

Компанії, які займаються найрізноманітнішими видами діяльності, мають потребу у послугах оренди будівельної спецтехніки для виконання різних процесів. Залежно від запланованих робіт можна підібрати автокран, екскаватор та інші види техніки.

Обираючи послугу оренди, вдається істотно заощадити на покупці такого дорогого устаткування. В результаті необхідна робота буде виконана з мінімальними фінансовими вкладеннями. Компанія «Агропромхолдінг» пропонує оренду спецтехніки на вигідних умовах, незалежно від ступеня складності майбутніх робіт: починаючи від риття котлованів і закінчуючи прибиранням території по завершенню всіх будівельно-ремонтних процесів. Адже прибирання будівельного сміття також вимагає наявності спеціальних машин, які допоможуть очистити ділянку від габаритних залишків будматеріалів. Оренда будівельної спецтехніки — відмінна можливість спростити доставку матеріалів, виконати монтаж і демонтаж окремих важких конструкцій. В результаті вдається мінімізувати застосування фізичної сили під час виконання окремих завдань.

Переваги оренди будівельної спецтехніки

В автопарку компанії «Агропромхолдінг» знаходиться величезна кількість машин, які регулярно проходять технічний огляд. Постійне обслуговування спецтехніки підтверджує той факт, що дане обладнання знаходиться у робочому стані і готове до негайної експлуатації.

Оренда будівельної спецтехніки має набагато більше переваг в порівнянні з покупкою таких машин:

Оренда Купівля
Відсутній простій техніки, представленої в автопарку. Окремі види машин можуть не використовуватись декілька років, що негативно позначається на їхній технічний стан.
У разі поломки машини можлива її заміна в найкоротші терміни на іншу техніку. У разі поломки машини необхідно витрачати кошти на її ремонт, виділити час на пошуки пошкодженої деталі. Таким чином, процес будівництва призупиняється.
Орендуючи певну машину, клієнт не турбується про пошук досвідченого водія.  Обираючи варіант покупки спецтехніки, необхідно найняти в штат кваліфікованого водія, який вже вміє працювати з такою машиною. В результаті буде потрібно виділяти зайві грошові кошти на виплату заробітної плати працівникам.
Оренда будівельної спецтехніки в Україні дозволяє підібрати абсолютно будь-яку вузько-профільну або багатофункціональну машину для різних цілей будівництва. Часто доводиться купувати багатофункціональні машини, так як вузько-профільні невигідні в процесі експлуатації. Однак саме вузько-профільна техніка гарантує якісне виконання конкретних завдань.
Орендар не несе відповідальність за технічний стан машини. Всі серйозні поломки і незначні несправності компанія, яка придбала машину, оплачує зі свого гаманця.

«Агропромхолдінг» здає в оренду будівельну спецтехніку з послугами робіт, надаючи можливість скористатися допомогою кваліфікованих фахівців. Це особливо актуально для компаній, у яких немає працівників з досвідом управління певною спецтехнікою.

Крім того, орендар знімає з себе відповідальність за можливе пошкодження машини під час експлуатації у складних умовах. Найчастіше спецтехніка використовується для вирішення масштабних і складних завдань у будівельній та господарській сфері. Наші професійні оператори готові запропонувати власну допомогу для вирішення різних проблем.

Оренда будівельної спецтехніки в Україні для монтажу і демонтажу споруд

Купівля та подальше обслуговування спецтехніки — це досить дороге задоволення. Адже не всі підприємства можуть собі дозволити утримувати величезний автопарк необхідної техніки.

Для будівництва найчастіше потрібні такі різновиди техніки:

 • екскаватори гусеничного і колісного типу;
 • самоскиди;
 • фронтальні навантажувачі;
 • дробарки щокові;
 • тягачі самосвальні напівпричепи;
 • трали;
 • бульдозери;
 • бетононасоси;
 • автобетонозмішувачі.

Якщо для початку будівництва заважає певна споруда, необхідно виконати її терміновий демонтаж. Знесення споруди рекомендується організовувати тільки після того, як були проведені всі необхідні розрахунки для майбутнього демонтажу будівлі.

Технічний парк пропонує наступні види техніки для знесення різних конструкцій:

 • гусеничні екскаватори;
 • екскаватор-руйнівник;
 • колісні екскаватори;
 • гідромолот;
 • гідроножиці.

Оренда будівельної спецтехніки в Україні — поширена послуга серед компаній, що займаються дорожнім будівництвом, працюють у комунальній сфері. Також, орендувати машину можуть приватні особи, які потребують допомоги досвідчених операторів і якісного обладнання під час будівництва різних будівель.

Вигідна вартість оренди будівельної спецтехніки в Києві

Компанія «Агропромхолдінг» надає на вибір універсальні види техніки, а також машини з вузькою спеціалізацією для виконання певних завдань. Оренда будівельної спецтехніки в Україні може бути короткостроковою або довгостроковою залежно від обсягу запланованих процесів.

Вартість оренди будівельної спецтехніки розрахована таким чином, щоб зробити цю послугу доступною абсолютно для всіх замовників. В результаті клієнт зможе скористатися вигідною послугою незалежно від складності та масштабності майбутньої роботи.

Крім того, для деяких видів машин передбачена можливість розширення стандартного функціоналу за рахунок використання навісного обладнання. Це може бути ківш, відвали, гідроножиці та інше. У такий спосіб, вдається застосовувати одну одиницю техніки для вирішення більш широкого спектра завдань. В результаті вартість оренди будівельної спецтехніки буде ще більш вигідною: для виконання різних процесів не знадобитися спеціальне додаткове обладнання.

«Агропромхолдінг» здає в оренду будівельну спецтехніку з послугами робіт

Оренда техніки разом з командою професійних операторів має безліч переваг.

Вибираючи таку послугу, кожен клієнт отримує незаперечні переваги:

 • Виконання робіт починається відразу після доставки машини на ділянку. Немає необхідності у тривалому пошуку водія або його навчанні управлінню саме такою одиницею техніки.
 • Оперативне виконання робочого процесу, завдяки досвіду і професіоналізму наших водіїв. Вони добре знайомі з усіма особливостями управління та можливостями експлуатованих машин.

Компанія «Агропромхолдінг» здає в оренду будівельну спецтехніку з послугами робіт, яка попередньо успішно пройшла технічне обслуговування. Щоб почати виконувати поставлені завдання, операторам буде потрібно ознайомитися з вимогами замовника. Крім того, замовник має можливість повністю контролювати роботу оператора та, в разі потреби, вносити деякі зміни. Таким чином, клієнт залишиться задоволеним отриманими результатами.

Які завдання допоможе вирішити будівельна спецтехніка

Будівельна техніка вважається практично універсальною, так як активно використовується на всіляких будмайданчиках:

 • в процесі дорожнього будівництва;
 • при зведенні багатоквартирних і приватних будинків;
 • у комунальному господарстві;
 • під час роботи комунальних служб;
 • в процесі роботи аварійних служб і інше.

«Агропромхолдінг» здає в оренду будівельну спецтехніку з послугами робіт для планового або термінового виконання поставлених завдань. Адже величезний автопарк дозволяє надати необхідну машину або обладнання в найкоротші терміни.

В результаті вдається вирішити такі завдання:

 • Розробка та переміщення великої кількості грунту;
 • вертикальне планування грунту;
 • розробка котлованів;
 • організація земляних насипів;
 • розкривні роботи;
 • видобуток всіляких корисних копалин;
 • риття траншей, що будуть потрібні для інженерних підземних комунікацій, для укладання кабелів, теплотраси або труб;
 • виконання операцій по монтажу різних конструкцій, незалежно від матеріалів, з яких вони були зібрані;
 • риття ям різної глибини;
 • планування територій, чистка каналів та інших водойм.

Представлений список – це далеко не всі роботи, з якими зможе впоратися спеціалізована будівельна техніка.

Від чого залежить ціна оренди будівельної спецтехніки

Сучасна техніка успішно поєднує в собі відразу кілька важливих особливостей: функціональність, продуктивність і універсальність.

Однак в процесі оформлення замовлення багатьох клієнтів цікавить питання, від чого залежить вартість оренди будівельної спецтехніки:

 • Кількість одиниць техніки. Залежно від складності поставленого завдання може знадобитися застосування одного або відразу декількох видів транспорту.
 • Конкретний тип техніки. Цей аспект залежить від певного завдання, яке стоїть перед оператором.
 • Застосування додаткового навісного обладнання.
 • Терміни оренди. Цей пункт детально обговорюється з замовником, який вказує на обсяг робіт і швидкість їх виконання.

Виходячи з усього перерахованого вище, формується остаточна ціна оренди будівельної спецтехніки. Компанія Aph-Tehnik завжди враховує індивідуальні побажання кожного клієнта, надаючи йому взаємовигідні умови співпраці.

Оренда екскаватора

Одним з найбільш затребуваних видів спецтехніки в будівельній сфері є саме екскаватор. Серед землерийно-транспортних машин екскаватор й зовсім знаходиться поза конкуренцією.

Така популярність пояснюється широким ареалом діяльності даної техніки. За допомогою екскаватора вдається виконувати такі роботи:

 • розробка грунтів;
 • навантаження сипучих матеріалів;
 • планування територій та виконання земляних робіт різного ступеня складності;
 • влаштування інженерних мереж;
 • роботи, спрямовані на демонтаж споруд.

Моделі, укомплектовані гідравлічним молотом, є відмінними помічниками, коли необхідно виконати демонтаж бетонного фундаменту або розпушити певну ділянку землі.

Міні екскаватори знайшли своє застосування у будівельній сфері, коли необхідно виконати благоустрій окремої території. Особливо ефективним є застосування таких екскаваторів на невеликій площі, де недостатньо вільного місця. Мініатюрна спецтехніка зможе акуратно виконати певний обсяг робіт, не пошкодивши розташовані поблизу споруди. Ціна оренди такої будівельної спецтехніки приємно здивує клієнтів своєю доступністю і вигідною пропозицією.

Оренда самоскида

Плануючи виконати якісний благоустрій власної земельної ділянки, не обійтися без ще одного популярного виду спецтехніки — самоскида. Найчастіше самоскиди використовуються для навантаження, розвантаження і перевезення наступних будівельних матеріалів:

 • великогабаритне будівельне сміття;
 • всілякі будівельні матеріали;
 • сипучі матеріали — щебінь, пісок, грунт.

Самоскиди досить часто орендують під час вивезення величезної кількості грунту. Тому такі машини є незамінними помічниками під час риття котлованів під фундамент, коли відбувається будівництво нової споруди. Місткість кузова у стандартних самоскидах варіюється від 20 до 30 т. Такі машини ідеально підходять для обслуговування різних будівельних майданчиків. Вибір певної машини залежить від обсягу запланованих робіт. Кузов машини виконаний таким чином, що вдається з легкістю транспортувати сипучі вантажі без ризику їх втратити по дорозі. Вивантаження здійснюється двома можливими способами: мимовільно або примусово.

Оренда бульдозера

У сфері дорожнього будівництва, а також під час будівництва різних споруд неможливо обійтися без використання бульдозера. Взяти будівельну спецтехніку на прокат в Aph-Tehnik (АПХ) можна за вигідними цінами. Менеджери допоможуть кожному клієнтові підібрати необхідний вид транспорту для виконання певного завдання.

Бульдозери вважаються справжніми помічниками в процесі наступних робіт:

 • Планування місцевості, що вимагає обов’язкової зміни рельєфу на даній ділянці з урахуванням раніше затвердженого проекту. Це підготовчий етап будівництва споруд.
 • Чистка місцевості. Бульдозер допоможе розчистити територію, позбавляючись від бур’янів, пнів і величезних каменів. Для цих цілей в машині використовується відвал. Крім того, така техніка допоможе з легкістю позбавитися від кущів і невеликих дерев.
 • Зняття певного шару грунту на зазначену глибину.

В результаті бульдозер активно використовується для виконання складних будівельних робіт. Важка спецтехніка буде доставлена ​​за вказаною адресою у заздалегідь обумовлений день і час.

Використання гидромолота і гідроножиців

Гідромолот відноситься до категорії популярного навісного обладнання, яке використовується для машин з гідравлічною системою. Найчастіше таке обладнання можна зустріти на екскаваторах, тракторах або навантажувачах.

Залежно від певних робіт комплектація гидромолота може бути досить різноманітною:

 • зубило;
 • трамбувальна плита;
 • піки;
 • клини.

Гідромолот активно використовується під час демонтажу монолітних залізобетонних конструкцій, асфальтованих доріг, при руйнуванні завмерлого грунту та інше.

Ще один затребуваний вид навісного обладнання — гідроножиці. Таке обладнання також можна зустріти на тракторах, землерийних машинах або екскаваторах. Основна відмінна риса гідроножиців від гидромолота полягає в безударном впливі під час виконання поставленого завдання. В результаті вдається уникнути сильних вібрацій.

Гідроножиці знайшли своє застосування в процесі демонтажу будівель, під час розчищення будмайданчиків, при дробленні бетонних і залізобетонних конструкцій. Без цього навісного обладнання не обходиться різання балок або металевих колон, а також руйнування цегляних стін і монолітних залізобетонних стін.

Взяти будівельну спецтехніку на прокат в Aph-Tehnik (АПХ): оперативно і надійно

Великий вибір необхідної техніки для виконання будівельних робіт дозволяє задовольнити потреби кожного замовника. Наприклад, для робіт, що будуть відбуватися за межами містами можна взяти будівельну спецтехніку на прокат в Aph-Tehnik (АПХ) на гусеничному ходу. Такі машини відмінно справляються зі складним рельєфом, де немає можливості заїхати звичайному вантажному автомобілю.

Нам довіряють багато клієнтів з кількох причин:

 • Ми гарантуємо повний технічний огляд транспортного засобу, який виїжджає на зазначений об’єкт.
 • Наші фахівці забезпечують оперативну доставку техніки на гусеничному ходу по Києву та Київській області.
 • Демократична ціна оренди будівельної спецтехніки для всіх клієнтів.
 • Можливість орендувати машину на будь-який термін.
 • Можливість скористатися орендою техніки в терміновому порядку.
 • Управління спецтехнікою здійснюють досвідчені фахівці.

Щоб взяти будівельну спецтехніку на прокат в Aph-Tehnik (АПХ), необхідно зателефонувати за вказаними номерами телефону на сайті або скористатися формою зворотного зв’язку.

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up