Оренда складського навантажувача

Різноманітні підйомно-транспортні машини, механізми дозволяють перевозити, розвантажувати і завантажувати об’єкти, щоб переміщати вантажі і укладати їх. Вони бувають різних видів, але відрізняються функціональністю, надійністю, практичністю.

Чому вигідна оренда складського навантажувача в Україні

Не завжди доцільно купувати техніку. Більш вигідна оренда складського навантажувача в Україні, оскільки це дозволяє мінімізувати витрати. Хтось орієнтується на виробника, на сам бренд, техніко-експлуатаційні характеристики, маневреність та інші фактори.

Якщо цікавить оренда складського навантажувача в Україні, то вибрати можна в будь-який час. В основному використовується подібна техніка для складських робіт. Вона оснащена спеціальними вилами, які транспортують і захоплюють вантажі, будь то контейнери або палети. Є моделі підлогового типу, оснащені значними платформами, тягачами. Треба сказати, що відрізняються ці машини і компактністю, саме тому їх так цінують.

Під час оренди складських навантажувачів в Україні можна обрати відповідну модель. Всі вони відрізняються мініатюрністю, що дозволяє використовувати їх в умовах обмеженого простору, на складних територіях, наприклад, в приміщеннях з великою кількістю відділень, рядів, відсіків.

Функціональні характеристики

Завдяки функціональності цей варіант хороший і при наступних роботах:

 • ландшафтний благоустрій;
 • знесення будинків;
 • проведення робіт на міських і заміських трасах;
 • і, звичайно, безпосередньо на складах. Такі машини здатні підіймати різні матеріали, в тому числі щебінь, гравій, пісок, коробки. Є аналоги на гусеничному ходу або на колісному.

Від чого залежить вартість оренди складського навантажувача

Питання ціни є для багатьох клієнтів першорядним. Залежить вартість оренди складського навантажувача від різних факторів. Наприклад, від кількості використовуваних годин. Можна взяти все на невеликий або тривалий термін, але у будь-якому випадку ціноутворення прозоре, розраховується сума завчасно.

Оскільки конкуренція в даному сегменті ринку велика, то вартість оренди складського навантажувача прийнятна. Нерідко постійним клієнтам пропонуються особливі умови співпраці, додаткові знижки. На ціну впливає і те, яка саме модель береться в оренду, з яким функціоналом. Детальний опис є на сайті.

Під час розрахунку вартості оренди складських навантажувачів потрібно керуватися і тим, чи буде притягнутий спеціалізований персонал компанії для управління цією технікою. У будь-якому випадку ціна адекватна, тому орендувати ці машини можуть дозволити собі практично всі бажаючі. Нерідко обирають оренду саме підприємці, компанії, які надають суміжні види діяльності.

Агропромхолдінг здає в оренду складський навантажувач з послугами робіт

У будь-який час можна звернутися в Агропромхолдінг, щоб замовити подібну техніку. Уже не перший рік Агропромхолдінг здає в оренду складський навантажувач з послугами робіт, гарантуючи якісний сервіс. Можна обрати залежно від техніко-експлуатаційних параметрів:

 • тип двигуна, потужність
 • маса самої техніки
 • модель двигуна
 • безступенева швидкість
 • обсяг паливного бака
 • тип охолодження двигуна
 • висота вивантаження, зусилля розриву

Також Агропромхолдінг здає в оренду складський навантажувач з послугами робіт і тоді, коли необхідно підібрати машини за габаритами. Є максимально компактні аналоги або більш значні за розмірами. Ця техніка візьме на себе всю найважчу роботу, забезпечить маневреність завдяки оптимальній ширині шин. Це, до речі, не завдасть серйозного тиску на грунт.

У АГРОПРОМХОЛДИНГ здаються в оренду складські навантажувачі з послугами робіт круглий рік. Попередньо можна написати, замовити зворотний дзвінок або запитати додаткову інформацію.

Нюанси хорошого вибору

Під час вибору потрібно враховувати, наприклад, те, чи є вилочні навантажувачі електричними або з автономною роботою, призначені вони виключно для внутрішніх робіт на складі або ж їх можна використовувати зовні. Деякі з них є універсальними. В машинах є пристосування, які дозволяють працювати і з вантажами висотного типу. Висота стелажів може доходити до 10 метрів і навіть більше. Вантажопідйомність може становити одну тонну або більше – аж до 10. Якщо вантажопідйомність від 2 до 10 тонн, то, як правило, машини призначені для вирішення завдань на відкритих територіях, завантажувати і розвантажувати вантажі.

Іноді клієнти чітко знають, що хочуть отримати в результаті, яка техніка їх цікавить. Але у більшості випадків люди ставлять запитання, описують поставлені перед ними завдання. Це цілком нормальне явище, тому у компанії працюють фахівці, які гарантують нюанси хорошого вибору залежно від умов експлуатації, витривалості тих чи інших зразків.

Взяти складської навантажувач на прокат в Aph-tehnik (АПХ)

Нерідко клієнти приходять за порадами, рекомендаціями. Якщо якісно виконувати роботу, то не потрібно буде  залучати великі обсяги рекламних бюджетів. Якщо треба взяти складський навантажувач на прокат в Aph-tehnik (АПХ), то рекомендується спочатку ознайомитися із зразками, наявними у описі на сайті. Є і фото техніки, даються техніко-експлуатаційні параметри, потужність, вантажопідйомність. Обов’язково вказується також вартість.

У будь-який час взяти складської навантажувач на прокат в Aph-tehnik (АПХ) можуть собі дозволити як підприємці, так і компанії, представники малого, середнього та великого бізнесу. Так, буває дуже прикро, коли клієнт, не розібравшись у ситуації, обирає спецтехніку, яка не зовсім підходить для вирішення завдань. Тому обов’язково враховується довжина вил, маневреність, вантажопідйомність, габарити, умови експлуатації, типи двигуна. Якщо є сумніви, краще попередньо запитати у фахівців, уточнити нюанси. Можна навіть надіслати фото будівельного майданчику або складу, щоб фахівці розуміли, у яких умовах будуть працювати навантажувачі.

Можна бути впевненим, що, складські навантажувачі, які ви взяли на прокат у Aph-tehnik (АПХ), не підведуть, техніка зможе повноцінно працювати протягом тривалого часу. Передбачені гарантії, укладається договір, де обумовлюються всі нюанси. У тому числі обговорюється відповідальність за надання техніки у неробочому стані.

Різноманітні рішення

Іноді машинам доводиться проїжджати через вузькі ворота, здійснювати розвороти під різним кутом, зокремаі навколо своєї осі. У будь-якому випадку потрібно враховувати, що конструкції та огорожі не повинні бути пошкоджені. Плюс, техніка повинна працювати з мінімальним рівнем шуму, щоб гарантувати комфорт людям на території, на сусідніх ділянках. Забезпечується швидке переміщення самих вантажів – таким чином робота буде безперебійною.

Є і вузькопрохідні моделі, що прекрасно адаптовані для функціонування у дуже обмеженому просторі. Наприклад, на складах із відносно вузькими проходами треба залучати машини, що дозволяють розміщувати товари, вантаж, переміщати їх, не зачіпаючи інші стійки з ящиками і не заважаючи проходу людей.

Є електричні та інші аналоги, прекрасно адаптовані для транспортування відносно невеликих партій товару, вантажів, для подальшого розміщення їх на стелажах. Це максимально недорогі і прості у використанні аналоги. Так, вони не призначені для інтенсивної багатогодинної роботи, але такі параметри не завжди потрібні клієнтам.

Вигідна ціна оренди складського навантажувача

Якщо порівняти з вартістю техніки, то різниця, звичайно, очевидна. Приваблива ціна оренди складського навантажувача – одна із основних переваг. Звичайно, це зовсім не означає, що вибір машини буде обмежений або ж її експлуатаційні параметри далекі від очікуваних. Нижче наведені деякі типи навантажувачів та їх особливості.

Дизельні і газові навантажувачіМоделі виделкових автонавантажувачів можуть бути обладнані різнотипними двигунами і відповідно можуть працювати на паливі різного виду.
Компактні навантажувачі з ДВССерія малогабаритних навантажувачів з ДВС. Завдяки своїм компактним розмірам і продуманій ергономіці вони здатні виконувати всі необхідні функції навіть в умовах досить обмеженого простору.
ЕлектронавантажувачіВізки-електронавантажувачі – гідна та економічна альтернатива моделям із паливними двигунами.
РічтракиМаневрені, багатофункціональні та ергономічні навантажувачі із вилковим захватом – вигідне рішення для більшості торгово-складських і виробничих компаній.

Конкурентна ціна оренди складського навантажувача дозволить обрати універсальні моделі, з низьким або високим кліренсом, адаптовані для пересування по шорстким, нерівним або, навпаки, гладким поверхням. Якщо говорити саме про склади, виробничі приміщення у класичному розумінні, то часто підлоги в них дуже гладкі, наприклад, бетонні, що забезпечує зручність проходження, дезінфекції. Але шини навантажувачів повинні бути ідеально підготовлені до швидкого переміщення по таким поверхням, до можливості надійно захопити вантаж, утримувати його, розвертатися під різними кутами.

Завчасно можна подивитися і ціни оренди складських навантажувачів, переконавшись в їх розумності. Є дуже потужні аналоги з різною кількістю циліндрів. Так, всі вони мають відносно невелику масу, але потужність сильно відрізняється. Залежно від специфіки маніпуляцій можна доукомплектувати техніку, наприклад, доповнити пристроєм для блокування, додатковим освітленням, пристроями, що дозволяють швидко змінювати навісне обладнання.

Відмінний варіант для вирішення найрізноманітніших завдань

Не можна сказати, що замовлення схожі один на одного. Навіть якщо потрібно техніка на склад, наприклад, з продуктами, то сама специфіка маніпуляцій буде різноманітною. Обираються моделі, продумується комплектація. Так, є такі додаткові опції:

 • сидіння на пружинах з підлокітником;
 • установка робочого освітлення залежно від специфіки маніпуляцій;
 • причіпний пристрій;
 • джойстик гідравлічного типу;
 • пристрій гідравлічного типу, що дозволяє оперативно змінювати те чи інше навісне обладнання.

Все це досягається завдяки професіоналізму розробників. Цей бренд не потребує реклами, але відомо, що виробники орієнтувалися у тому числі і на несприятливі умови праці. Незалежно від площі, архітектурно-планувальних особливостей, висоти стель, покриття підлоги все буде зроблено так, щоб вантаж, що переноситься, та навколишні об’єкти не постраждали. Тип двигуна буває на бензині або на дизелі, відрізняється і кількість циліндрів, тип охолодження. Стандартним типом охолодження є спеціальна рідина, що охолоджує. Таким чином охолодження водяне.

Є аналоги, які не призначені для підняття вантажів на значну висоту, але вони дуже стійкі під час транспортування об’єктів вправо і вліво, під час розвороту під потрібним кутом. Це універсальні швидкохідні машини, які задіюють у виробничих цехах, на складах, в умовах обмеженого простору. В описі вказується і максимальна, номінальна вантажопідйомність.

Ці відомості допоможуть обрати техніку, що не перекинеться навіть під час розвороту навколо своєї осі під певним кутом. Розраховується центр ваги вантажу, здатність утримати об’єкт. Фахівці розраховують, як буде змінюватися центр ваги, зміщуючись в ту чи іншу сторону і як це впливає на вантажопідйомність. Відомо, що якщо центр ваги зміщується на 10 см, то це призводить до зменшення параметрів вантажопідйомності приблизно на 15%.

Безпечні навантажувачі у хорошому робочому стані

Безпека відноситься до всіх машин, у тому числі бензинових, газових, дизельних. На відкритих складах, поза ними, у приміщеннях відкритого типу задіють різну техніку. Якщо мова йде про проведення маніпуляцій всередині закритого приміщення, то, звичайно, доцільніше використовувати електричні моделі, оскільки вони не виділяють вихлопних газів. Відповідно, стандарти повітря у закритому приміщенні, на складі зберігаються.

Можливо задіяти, наприклад, газові, дизельні аналоги, але тільки за умови потужної вентиляції та можливості оперативно вивести вихлопні гази назовні. Такі нюанси варто обумовлювати заздалегідь. Хоча електричні машини не виділяють вихлопів, але вони потребують періодичної зупинки, щоб зарядити акумулятори. Газові і дизельні моделі вимагають менших перерв в роботі. Це теж треба пам’ятати, оскільки іноді клієнти бажають замовити техніку для роботи одразу на кілька змін і навіть на кілька діб. Зате електричні моделі значно виграють в плані безшумності роботи. Вони демонструють кращі показники.

Професійна оренда складського навантажувача

Наша компанія – це професіонали в роботі, які знають, що таке оренда складського навантажувача і які вимоги безпеки повинні бути дотримані. Моделі відрізняються і кількістю опор, наприклад, три опори або чотири. Від цього варіюються габарити, маневреність, вантажопідйомність. Якщо технічно передбачено чотири опори, то така техніка буде максимально стійкою навіть на не ідеально рівних поверхнях, на ухилах.

До того ж, вона буде здатна піднімати великі обсяги вантажів. Не можна сказати, що завжди варто замовляти навантажувачі, які мають максимальну кількість опор. Швидше, це залежить від кожного конкретного випадку замовлення. Якщо прохід між стелажами дуже вузький, то тут вибір однозначний – вузькопрохідні моделі. Також потрібно врахувати наступні нюанси:

 • Є навантажувачі зчленовані, що дозволяє окремим частинам корпусу обертатися відносно один одного під різним кутом. Це істотно розширює функціональні можливості.
 • Вили висуваються і засуваються на різну відстань вперед і назад.
 • Деякі види здатні повертатися під різним кутом, що обов’язково вказується в описі.
 • Робоче місце оператора теж можна повернути, налаштувати. Деякі моделі мають тільки стояче робоче місце без сидінь.
 • Кабіна оператора буває підйомною, стаціонарною, що забезпечує різний кут огляду.

Незважаючи на настільки докладний опис, не можна сказати, що ця техніка дуже складна, що вимагає спеціальних знань у виборі і тривалого занурення у тему. Так, бажано звертатися за консультацією до фахівців, щоб не помилитися, але сучасні навантажувачі створюються так, щоб у них не було нічого зайвого. Вони дозволяють швидко вирішувати різні завдання, змінювати насадки, розвертатися, висувати і засувати вила.

Індивідуальний підхід до кожного замовлення навантажувача

Якщо цікавить оренда складського навантажувача в Україні, вартість оренди та інші нюанси, то фахівці індивідуально підійдуть до кожного замовлення. Враховується маршрут переміщення машин: підйоми, коридори між стелажами, обмеження кутів повороту, наявність спусків, висота вхідних отворів. Якщо мається на увазі, що навантажувач повинен здійснювати повороти для виконання поставлених завдань, то треба переконатися, що простір відповідає цьому, тобто розрахувати ширину проходу.

Нерідко навантажувачі не просто переміщують якісь об’єкти всередині складу, а захоплюють їх, вивозять для наступного навантаження на спеціальні платформи. Тобто вони працюють як всередині, так і зовні складів, цехів та інших приміщень. Часто потреба у навісному обладнанні виникає через відсутність можливості забезпечити вільне переміщення навантажувача територією через специфіку архітектурно-планувальних рішень. Але у клієнтів є можливість вибрати і стандартну комплектацію.

Індивідуальний підхід до кожного замовлення означає і підбір навантажувачів залежно від специфіки шин: пневматичні, суцільнолиті. Так, часом на складах виникає реальна загроза того, що шини будуть пошкоджені, проколоті склом, частинами арматури і будівельного сміття. Розробники передбачили і ці можливі проблеми. Суцільнолиті шини зводять ризики деформації, проколів практично до нуля. Під час проходження техніки не залишається вм’ятин або чорних слідів. Якщо ризику проколу не існує, то можна використовувати і пневматичні шини, що підходять у тому числі і для експлуатації на вулиці, на прилеглій території.

Перевірка навантажувачів перед подачею клієнту

Хороша оренда складських навантажувачів і тим, що професіонали обов’язково перевіряють їх регулярно і безпосередньо перед подачею клієнту. Якщо є сумніви у працездатності машин, то така техніка подаватися клієнту не буде. Оренда вигідна тим, що будь-який ремонт буде проведений за рахунок компанії. Навіть якщо дотримуватися рекомендацій виробника щодо експлуатації, дбайливо ставитися до машин, то ніхто не може виключити природний знос. Оренда вигідно відрізняється від покупки тим, що будь-які ремонтні та відновлювальні маніпуляції проведе наша компанія, а не замовник.

Часом звертаються клієнти, які бажають отримати техніку для виконання дуже складних завдань, наприклад, транспортування будівельних матеріалів, колод, великих шин і об’ємних піддонів. Ця проблема теж буде вирішена за допомогою навантажувачів-маніпуляторів. Саме такі навантажувачі вважаються дуже сильними, надійними, працездатними під час транспортування негабаритних і об’ємних вантажів, дуже важких, довгих.

Наша компанія завжди готова запропонувати малогабаритні, маневрені, екологічні зразки з різними типами двигуна і іншими особливостями. На сайті все розташовано таким чином, щоб кожен клієнт міг самостійно ознайомитися з умовами співпраці, габаритами та іншою інформацією. Якщо потрібна допомога або потрібні додаткові відомості, то вони будуть негайно надані. Завжди доцільніше телефонувати завчасно, проконсультуватися, попросити розрахувати вартість.

Можна написати, зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті, або замовити зворотний дзвінок на зручний клієнтові час. Оренда складського навантажувача буде легкою, простою, зручною та, звичайно, з індивідуальним підходом до кожного замовлення. Ціни традиційно залишаються доступними, одними з найнижчих у регіоні. Компанія завжди відкрита до співпраці з представниками малого, середнього і великого бізнесу, з підприємцями.

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up