Оренда прес підбирача

Оренда преспідбирача

Для оперативного та якісного прибирання сухої трави необхідна оренда преспідбирача. За допомогою даної техніки вдасться здійснити заготівлю сіна у будь-яких кількостях. Завдання такого пристрою полягає в підборі валок соломи або сіна, допомагаючи перетворити їх у рулон або тюк. 

Оренда преспідбирача 

Скориставшись послугами преспідбирача, можна виконати поставлене завдання практично без особливих зусиль. Надання даного виду техніки здійснюється з урахуванням певних критеріїв, а саме — побажань замовника і особливостей угідь, де буде відбуватися робочий процес. В результаті кожен замовник має можливість вибрати певні машини, які:

 • на виході дозволяють отримати готові рулони невеликих габаритів;
 • дозволяють отримати тюки прямокутної форми;
 • пресують сіно або солому у рулони великих розмірів.

Оренда преспідбирача відкриває перед замовником абсолютно нові можливості, за рахунок яких вдається з легкістю збирати солому або попередньо висушену траву. В результаті можна збирати траву у зручні форми і розміри для майбутнього зберігання.

Оренда преспідбирача: різновиди техніки

Особливості роботи сучасних преспідбирачів полягають у підхоплення сухої трави або соломи, щоб сформувати невеликий рулон або тюк. Потім в’язальний механізм машини здійснює процес обв’язування рулонів або тюків із застосуванням шпагату (в деяких ситуаціях може використовуватися відповідний дріт).

За рахунок оренди преспідбирача помітно спрощується процедура зберігання сіна на спеціальних складах, а також його можливе перевезення на тваринницькі ферми. Вітчизняна техніка дозволяє на виході видавати рулони або тюки — це оптимальна форма для подальшого зберігання зібраної продукції.

Залежно від майбутньої експлуатації зібраної трави використовують тюкові або рулонні моделі:

 • Тюкопрес – підбирач, який дозволяє виконувати пресування сіна з застосуванням поршня. Процедура пресування допомагає отримати блоки прямокутної форми.
 • Рулонний підбирач – захоплює зібрану траву з поля і формує рулон, що відрізняється циліндричної формою.

Для обслуговування великої площі рекомендується взяти преспідбирач на прокат в Aph-Tehnik (АПХ) більших габаритів. Це величезні тюкові машини, які допоможуть пресувати силос, солому, сіно та інші спеціалізовані культури (наприклад, конопля) в щільні тюки. Така техніка допоможе обслуговувати величезні площі. Додаткова експлуатація попереднього подрібнювача сприяє обробці соломи для подальшого її спеціалізованого застосування (виготовлення компосту або застосування соломи в тепличному господарстві).

Малі тюкові підбирачі – це ідеальне рішення для збору невеликої кількості сіна, його штабелювання і простого способу транспортування. Вони досить маневрені і можуть легко розгортатися в умовах обмеженого простору.

Крім форми тюка такі преспідбирачі прийнято розрізняти за способом агрегатування з трактором:

 • причіпні моделі;
 • напівпричіпні;
 • самохідні;
 • навісні.

За способом подачі соломи або трави в камеру пресування, виділяють:

 • машини з верхньою подачею;
 • з фронтальним подачею;
 • з бічною подачею.

Камера пресування також характеризується наступними різновидами:

 • константная камера;
 • варіаційна;
 • напів варіаційна.

За ступенем ущільнення готової маси усі підбирачі класифікуються таким чином:

 • машини низького ступеня щільності;
 • середньої щільності;
 • високого ступеня щільності.

Залежно від конкретної компанії-виробника всі підбирачі відрізняються конструктивно і технічно. Виробники вдосконалюють дану техніку для того, щоб збільшити щільність і надійність тюків (механізм та спосіб ув’язування).

Оренда преспідбирача в Україні: вибираємо рулонні або тюкові моделі

Вибір певної моделі техніки безпосередньо пов’язаний з конкретними обсягами, які необхідно заготовити. Також, не варто ігнорувати певний вид корму, особливості культури і строки заготівлі.

Наприклад, тюкові машини відмінно підходять для фермерських господарств, які відрізняються величезними обсягами заготовок. Підбирачі, які дозволяють збирати продукцію в прямокутні тюки, характеризуються підвищеним ступенем щільності пресування в порівнянні з рулонними машинами.

Відмінності полягають і в продуктивності: преспідбирачі рулонного типу під час обв’язки трави припиняють своє пересування по полю, а тюкові продовжують працювати в режимі нон-стоп.

Перш ніж взяти преспідбирач на прокат в Aph-Tehnik (АПХ), необхідно більш детально ознайомитися з його конструктивними відмінностями:

Рулонні машини  Тюкові машини
наявність натяжної робочого механізму;використання пресуючого ременя;транспортер;рухливий вал;барабан. приймальня частина;прес;механізм передачі руху і повного контролю над виконаною роботою;в’язальний пристрій.

Від чого залежить вартість оренди преспідбирача

Конкретна ціна оренди преспідбирача залежить від певної машини, обраної для роботи, а також від обсягів даної роботи.

Якщо більш детально розглянути питання цінової політики, тоді вартість залежить від наступних критеріїв:

 • терміни оренди транспорту — кілька годин, цілий день або кілька днів;
 • продуктивність машини, яка залежить від площі, що можна обробити за конкретний часовий проміжок;
 • кількість машин для роботи;
 • ступінь складності поставленого завдання.

Взяти преспідбирач на прокат в Aph-Tehnik (АПХ) може кожен бажаючий, скориставшись вигідними умовами. Ми надаємо високоякісну техніку за доступними цінами. Крім того, управління технікою здійснюють наші оператори, що виключає відповідальність замовника за технічний стан підбирача.

Переваги взяти преспідбирач на прокат в Aph-Tehnik (АПХ)

Якість корму, заготовленого за допомогою підбирача, безпосередньо залежить від стабільного рівня вологості — близько 60%. Додатково важливо врахувати якісний процес пресування і відсутність свіжого повітря при зберіганні. Досягти всіх перерахованих вище характеристик можна, якщо взяти в оренду преспідбирач в Україні.

Ще зовсім недавно для збору висушеної трави використовували трактори, а укладання готового продукту здійснювалася у траншеї. У такому випадку більша частина майбутнього корму сильно окислюється, втрачаючи свої основні корисні якості. На сьогоднішній день прийнято використовувати герметичну упаковку, за рахунок якої процес заготівлі сіна став більш зручним. Таким чином, фермерам вдалося мінімізувати втрату якості готової продукції.

Ціна оренди преспідбирача відрізняється особливою доступністю — це одна з найважливіших переваг оренди даної техніки. Купівля дорогої машини є недоцільною, оскільки фермерам доведеться подбати про подальше обслуговування транспорту, ремонт. Необхідно наймати в штат фахівця, здатного управляти преспідбирачем — все це зайві розтрати для фермерських господарств.

Чому потрібно використовувати преспідбирач для заготівлі сінажу

Вартість оренди преспідбирача дозволяє кожному замовнику взяти напрокат даний різновид техніки для якісного виконання запланованої роботи.

Представлені машини допомагають досягти наступних переваг:

 • В результаті вдається помітно спростити транспортування упакованої продукції.
 • Здійснюється порційність валків. Сінаж протягом довгого часу зберігає кормові властивості, так як більша частина продукту щільно упакована, що виключає активну взаємодію трави з киснем.
 • Зберігання сінажу стає більш практичним і довговічним. Продукт можна розташувати неподалік від ферми.
 • Герметична упаковка сприяє тривалому зберіганню — близько 2-3 років зі збереженням основних властивостей і якості в цілому.

Демократична вартість оренди преспідбирача з додатковою можливістю упаковки валків дозволяє кожному бажаючому скористатися такою послугою для заготівлі корму. Вже давно було доведено, що кормова база сінажу набагато краще в порівнянні зі звичайною соломою.

Ціна оренди преспідбирача: особливості застосування сучасної техніки

Переваг від експлуатації сучасного преспідбирача досить багато. В результаті використання такого транспорту виходить не тільки спростити процес перевезення готової трави, але й організувати правильне зберігання заготовок. У такий спосіб, фермери зможуть заощадити вільне місце для зберігання великої кількості продукції. Крім того, зручні валки, що попередньо були перев’язані сіткою або шпагатом, досить швидко можна складувати.

Щільне укладання заготовок виключає той факт, що всередині буде розвиватися певна живність у вигляді різних мікроорганізмів. Компактні розміри сформованих заготовок допомагають фермерам з легкістю транспортувати сіно до сільськогосподарського комплексу. Для цього буде потрібно завантажити кілька тюків, яких буде достатньо на пару днів: висушена трава ділиться між декількома тваринами.

Компанія Aph-Tehnik пропонує доступну вартість оренди преспідбирача для кожного замовника. Наші фахівці допоможуть клієнтам визначитися з найбільш підходящим варіантом техніки для виконання конкретного обсягу робіт.

Основні види преспідбирачів рулонного типу

Основна частина будь-якої моделі преспідбирача — це пресувальна камера. Саме від цього пристрою буде прямо залежати якість виконаної роботи рулонної машини. Ціна оренди преспідбирача відрізняється з урахуванням певної моделі даної камери: змінювана або фіксована.

Найбільш популярним видом вважаються саме фіксовані пресувальні камери, що мають певні підвиди:

 • Універсальні конструкції — абсолютно нова конструкція на українському ринку. Процес пресування здійснюється з урахуванням роботи вальців, а підхоплення і закручування трави відбувається за допомогою невеликої планки. Це відмінне рішення для роботи з тільки що скошеної (вологою) травою або сухий продукцією.
 • Вальцова конструкція — тут передбачені вальці круглої форми, тому такий механізм широко затребуваний для роботи з вологою травою. В іншому випадку висушена солома може «звалятися», що стає причиною неоднорідної маси і деформованих рулонів.
 • Планчата конструкція — це поширена модель в рулонних підбирачах. Така конструкція була однією з перших, яку активно експлуатували пару десятків років назад у сільській промисловій сфері. Це перші агрегати, що допомагали фермерам здійснювати якісну заготівлю корму для тварин. Незважаючи на те, що дані машини вважаються найпростішими в експлуатації і обслуговуванні, вони мають деякі мінуси. Одним з таких є неможливість працювати з сінажем. Робочий механізм забезпечує досить високий тиск, під вагою продукту здійснюється деформація планки, ланцюги поступово розтягуються. Таким чином, помітно погіршується якість виконаної роботи.

Оренда преспідбирача в Україні завжди передбачає допомогу фахівців у підборі певного виду техніки. Від правильного вибору залежить бажаний результат.

Змінні пресувальні камери: особливості та характеристики

Змінна пресувальна камера активно використовується для якісної заготівлі сінажу. Основна перевага такої конструкції полягає в унікальній можливості формувати валки різних розмірів.

Представлена ​​камера характеризується наявністю таких підвидів:

 • Ремінна модель — це найкраще рішення для обробки вологого корму. Процес пресування починається з середини конструкції. В результаті поступового заповнення камера потроху розширюється і відбувається пресування вмісту. Тому готова маса має однорідний склад, а рулони виходять правильної форми. Цей механізм характеризується тривалою експлуатацією. Якщо має бути робота з сильно пересушеним сіном, техніка потребує регулярного очищення від дрібних частинок.
 • Напівзмінна модель — така камера має можливість розширюватися в процесі експлуатації. Початкові габарити складають 1,2 м, але після пресування діаметр збільшується. Перевага полягає в тому, що така камера може працювати з пересушеною соломою і при цьому не потребує регулярного очищення. Однак якість заготовлених рулонів трохи нижче, ніж якість корму після обробки в пасової камері.


Оренда преспідбирача в Україні здійснюється на вигідних умовах, що дозволяє кожному фермеру взяти напрокат техніку для роботи. Замовляючи оренду підбирача разом з оператором, Ви зможете звільнити себе від пошуків досвідченого водія. Наш фахівець приступить до виконання поставленого завдання відразу по приїзду на зазначену ділянку.

Агропромхолдінг здає в оренду пресподборщік: як правильно вибрати необхідну модель

Від правильного вибору техніки залежить якість виконаної роботи. Тому в процесі підбору машини потрібно врахувати кілька важливих критеріїв:

 • Певний тип камери. Стандартний розмір валка або рулону становить 1,2 м. Однак далеко не всі моделі можуть впоратися з великою вагою сінажу.
 • Потужність преспідбирача. У сільськогосподарській сфері все частіше використовують мініспецтехніку, яка забезпечує високі показники продуктивності за умови економного споживання палива.
 • Певний продукт. Агропромхолдінг здає в оренду преспідбирач з урахуванням майбутнього навантаження на його робочий механізм. Наприклад, для сіна та соломи відмінним рішенням є недорога техніка з оптимальною потужністю, а для сінажу необхідно підібрати машини, здатні впоратися з величезними навантаженнями.

З огляду на той факт, що час заготівлі сіна, соломи та інших продуктів обмежена, витрачати його на обслуговування і тривалу підготовку транспорту — недоцільно. Саме тому послуга оренди з кожним разом стає все більш актуальною для дрібних фермерських господарств, а також для більш великих організацій.

Правильний розрахунок при підборі підходящої моделі преспідбирача

Для грамотного підбору певної моделі в першу чергу важливо визначити розмір поля, на якому будуть відбуватися всі роботи. Далі враховується врожайність — це кількість тонн з 1 гектара. В результаті врожайність буде потрібно помножити на відсоткове співвідношення вже підсушеного сіна до свіжоскошеної траві. Отриманий результат множать на площу всієї території.

При виборі преспідбирача необхідно ознайомитися з його пропускною спроможністю — цей показник залежить від конкретної моделі (4-5 тонн за 1 годину роботи). Щоб точно зрозуміти, за який час техніка зможе впоратися з поставленим завданням, потрібно скористатися нескладної формулою: обсяг продукту ділять на пропускну здатність машини.

Однак не варто забувати той факт, що ми отримуємо тільки приблизний час. Адже транспорт і водій не можуть працювати без зупинки протягом тривалого часу. Компанія Агропромхолдінг здає в оренду преспідбирач і пропонує власну професійну в допомогу підприємцям у грамотному підборі певної моделі. Це особливо важливо для тих, хто раніше не мав досвіду роботи з подібною технікою.

Оренда або покупка преспідбирача: що вигідніше

Преспідбирач — це дорога техніка, яка, як і всі інші машини, потребує регулярного обслуговування, ремонтних робіт і заміни окремих комплектуючих. З огляду на сезонну експлуатацію такого транспорту, покупка не окупається, а послуги оренди є єдиним правильним способом економії.

Компанія Агропромхолдінг здає в оренду преспідбирач за доступними цінами, надаючи також послуги операторів, які будуть здійснювати управління спецтехнікою.

В результаті кожен клієнт отримує наступні переваги:

 • Великий асортимент сучасної техніки, яка постійно проходить технічний огляд.
 • Висока якість виконаних завдань з урахуванням великих обсягів запланованої роботи.
 • Оперативне виконання всіх процесів. Клієнт платить тільки за виконану роботу.

Орендована техніка найчастіше використовується тільки кілька тижнів в сезон, тому покупка є не вигідним рішенням. Адже в решту часу важливо подбати про місце зберігання даного транспорту, оберігаючи дороге устаткування від різних погодних умов.

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up