Оренда комунальної техніки

Основа цивілізованого суспільства – можливість підтримки порядку і забезпечення гідного рівня життя соціуму. Саме для цього органами місцевого самоврядування створюються або залучаються зі сторони спеціальні служби, основне завдання яких – підтримка порядку у населеному пункті. Оренда комунальної техніки в Україні не доступна в держ. службах, оскільки вона утримується на балансі населеного пункту. А ось Агропромхолдінг здає у оренду комунальну техніку з послугами робіт для міських служб, а також для юридичних осіб або просто городян.

Види механізмів

Транспорт, про який йде мова – особливий тип механізмів, які створені для того щоб полегшити працю людини. Основне призначення таких агрегатів – наведення або підтримання порядку у населеному пункті та у його околицях. Це можуть бути як постійно використовувані одиниці транспорту, так і сезонні. Наприклад, машини для прибирання снігу або боротьби з ожеледицею використовується лише у зимовий час, коли погодні умови вимагають їх залучення. Умовно зазначені механізми можна розділити на такі групи:

 • транспорт, що допомагає у прибиранні доріг і тротуарів – різні щітки, поливомойки
 • механізми, необхідні для очищення системи каналізації
 • снігоприбиральні машини, а також транспорт, потрібний щоб посипати дороги спеціальними сумішами для зменшення ковзання
 • агрегати для догляду за деревами та чагарниками – обрізувачі, машини для пересадки, пили, мульчери
 • автомобілі, необхідні для укладання дорожнього полотна
 • допоміжний транспорт – вантажні авто, навантажувачі, екскаватори, сходи і тощо.

Таким чином, до цієї категорії відноситься дуже багато типів механізмів. Це пов’язано з тим, що в будь-якому населеному пункті може виникнути необхідність виконання різних заходів. У компанії АПХ, оренда комунальної техніки – великий каталог транспортних засобів, які мають вузьку спеціалізацію.

Особливості спеціальних механізмів

Попри те, що прогрес не стоїть на місці, у більшості населених пунктів заходи щодо догляду за вулицями і дорогами, як і раніше виконують люди. Такі заходи дозволяють місцевим бюджетам економити гроші на придбання спеціалізованого транспорту. Але переваги оренди комунальної техніки в Україні очевидні:

 • механізми виконують поставлені завдання набагато якісніше людини – наприклад, якщо мова йде про прибирання, то машина підмітає ретельніше
 • механізація процесів дозволяє більш точно спрогнозувати результат проведених дій – наприклад, під час збирання снігу машиною відома  норма її вироблення
 • агрегати працюють в рази дешевше
 • деякі типи робіт людина просто не здатна виконати вручну
 • механізми можуть працювати за будь-яких погодних умов

І ще одна перевага. Хоч ціна оренди комунальної техніки на перший погляд здається високою, в результаті саме механізація роботи дозволить заощадити гроші.

Придбання спеціального транспорту у власність

З огляду на вищевикладене і переваги оренди комунальної техніки, здається, що краще придбати декілька ЇЇ одиниць для власних потреб. І ось тут виникають деякі складнощі:

 • з огляду на високу якість автомобілів, їх вартість обчислюється сотнями тисяч доларів США
 • для того щоб механізми прослужили якомога довше, вони вимагають спеціальних умов зберігання
 • навіть якщо мова йде про сезонні агрегати, вони потребують постійного обслуговування механіками

Тобто придбати такі автомобілі, а також належним чином за ними доглядати можуть лише фірми з досить великим бюджетом. А для всіх інших Агропромхолдінг здає в оренду власну комунальну техніку з послугами робіт для того щоб заощадити людський ресурс.

Оренда комунальної техніки в Україні

Агропромхолдінг – провідна компанія, яка надає в оренду комунальну техніку впродовж кількох десятиліть. В ангарі є будь-які типи транспорту, які можуть знадобитися для наведення порядку у населеному пункті. Кожен такий агрегат знаходиться у абсолютно справному стані. Компанія йде в ногу з часом і стежить за новинками на технічному ринку – якщо з’явився новий тип механізмів, який дозволяє виконати роботу швидше або краще, значить, скоро ця новинка займе почесне місце в ангарі Агропромхолдингу.

Вартість оренди комунальної техніки

Для того щоб відповісти на питання щодо вартості оренди комунальної техніки, необхідно з’ясувати низку факторів:

 • які агрегати необхідні замовнику
 • який обсяг робіт та їх тип необхідно виконати
 • скільки по часу планується використовувати транспорт

Для кожного клієнта вартість оренди комунальної техніки розраховується індивідуально. Наприклад, якщо замовник планує тривалу співпрацю з АГРОПРОМХОЛДИНГ або укладає договір щороку в певний сезон, вартість оренди комунальної техніки буде для нього знижена.

Кому може знадобитися послуги АГРОПРОМХОЛДИНГ

Така послуга, як оренда комунальної техніки в Україні може знадобитися практично будь-якому підприємству. Наприклад, у зимовий час, коли виникає необхідність прибирання снігу, підприємства можуть замовляти спеціальні агрегати для розчищення територій. Можливо невеликі магазини або офісні центри можуть самостійно прибрати територію навколо будівель. А ось великі фабрики, у чиєму розпорядженні величезні території впоратися з раптовими опадами не в змозі. Навіть для таких підприємств економічно не вигідно купувати собі в ангар спеціальні агрегати. Адже взимку потрібен один тип механізмів, в інші пори року будуть потрібні машини для прибирання або обрізки дерев, а раз на п’ять років взагалі потрібен транспорт для прокладки доріг. Тому такі підприємства і співпрацюють з Агропромхолдингом, що дозволяє їм взяти комунальну техніку на прокат в Aph-Tehnik (АПХ) за невелику плату.

Як не дивно, з АГРОПРОМХОЛДИНГ співпрацюють і обслуговуючі підприємства. Бувають ситуації, коли муніципальні служби самостійно не можуть впоратися з обсягом робіт. Наприклад, після природних катаклізмів, таких як урагани чи повені, машин муніципальних служб недостатньо для того щоб повернути населений пункт до звичного укладу життя. Окрім природних катаклізмів, до необхідності взяти агрегати на прокат можуть призвести ситуації техногенного характеру. Наприклад, після серйозного прориву колектора, може знадобитися залучення додаткових одиниць транспорту.

Таким чином, взяти комунальну техніку на прокат в Aph-Tehnik (АПХ) можуть брати і приватні підприємства, і державні служби. Агропромхолдінг також співпрацює з міською владою, в тих випадках, коли на місцевому балансі не вистачає чи взагалі немає певного виду машин. Наприклад, у невеликих населених пунктах, можуть бути відсутні якісь агрегати, оскільки необхідності в них на постійній основі немає. У таких випадках з міською владою укладається договір на постійне надання певних типів авто у тимчасове користування.

Агропромхолдінг здає в оренду комунальну техніку з послугами робіт

З огляду на те, що для роботи зі спеціалізованими машинами потрібні особливі навички, Агропромхолдінг здає в оренду комунальну техніку з послугами робіт, тобто, замовнику немає необхідності шукати різноробочих або наймати у свій штат фахівця, здатного управляти таким транспортом. У цьому випадку замовник тільки позначає спектр робіт і терміни їх виконання. Агропромхолдінг направляє до місця надання послуги бригаду різноробочих і привозить спеціальний транспорт.

У такому варіанті співпраці ціна оренди комунальної техніки додається до вартості послуг бригади робітників. Розцінки залежать від того, скільки людей запрошено на об’єкт і перелік робіт, які вони будуть виконувати. Загальна вартість обговорюється із замовником індивідуально. Наприклад, у клієнта є тільки частина механізмів і певна кількість співробітників, готових виконувати роботи. Звичайно, для нього вартість послуг буде меншою, ніж для того підприємства, у якого немає фахівців і обладнання, щоб виконати роботи.

Взяти комунальну техніку на прокат в Aph-Tehnik (АПХ)

Перш ніж оформити заявку, менеджер обов’язково уточнює у клієнта які саме роботи необхідно виконати з використанням агрегатів. Якщо замовник точно не впевнений у обсязі робіт і переліку транспортних засобів, необхідних для її виконання, то компанія направляє менеджера для виїзної консультації.

Перш ніж взяти комунальну техніку на прокат в Aph-Tehnik (АПХ), замовнику варто точно знати, які машини йому потрібні для якісного виконання робіт. До такого транспорту відноситься велика номенклатура самохідних і несамохідних транспортних засобів, які зазвичай мають вузьку спеціалізацію. До їх загальних характеристик можна віднести такі параметри:

 • мінімізація участі людини під час виконання робіт
 • висока якість транспортних засобів, за рахунок чого вони мають велику вартість
 • необхідність постійного технічного обслуговування таких механізмів

Ну і головна перевага – вони дійсно здатні швидко і якісно виконати завдання, передбачені їх характеристиками. Але багатозадачність – не їхня сильна риса. Це означає, що не вийде придбати єдиний вид механізмів і намагатися з його допомогою виконувати всі роботи. Це призведе тільки до того, що такий агрегат швидко вийде з ладу.

Ціна оренди комунальної техніки

Для того щоб убезпечити клієнта від переживань, загальна вартість послуг компанії озвучується ще до складання договору. Тобто, якщо клієнта не влаштовує ціна, він може відмовитися від укладення договору з Агропромхолдингом.

На сайті компанії вказано ціни оренди комунальної техніки, які можуть змінюватися для замовника в меншу сторону. Мається на увазі, що всі ціни розраховуються індивідуально, адже і обсяг робіт завжди різний. Кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід та підбір транспорту під його бюджет. Ті, хто не вперше співпрацюють з АГРОПРОМХОЛДИНГ і вже брали в оренду комунальну техніку можуть розраховувати на отримання додаткової знижки.

Як замовити послуги компанії

Для того щоб взяти в оренду комунальну техніку, яка буде потрібна для виконання певного типу робіт, краще замовити її заздалегідь. Тільки у разі своєчасної броні можна гарантувати, що потрібний механізм буде у наявності. Якщо мова йде про сезонні машини, то про їх оренду можна домовлятися ще з попереднього сезону. Наприклад, деякі підприємства із зими ставлять бронь на снігоприбиральні механізми на наступний сезон.

Однак якщо клієнт заздалегідь не знав про те, що йому будуть потрібні якісь механізми, то він все одно може звернутися у Агропромхолдінг. Менеджер максимально швидко підбере варіанти агрегатів, які є у наявності або скоро звільняться. У деяких випадках бригади працюють навіть вночі, для того щоб виконати замовлення максимально оперативно.

Таким чином, співпраця з АГРОПРОМХОЛДИНГ – можливість використовувати якісні професійні автомобілі для виконання поточних робіт. Для того щоб домовитися про оренду механізмів або найняти бригаду різноробочих, достатньо зателефонувати у компанію або залишити відповідну заявку на сайті. Після чого за клієнтом буде закріплений менеджер, який проаналізує обсяг робіт і підбере відповідні механізми. Зателефонуйте до компанії прямо зараз і використовуйте тільки кращі машини у своїй роботі.

  Связаться с нами  Будем рады сотрудничеству

  Агропромхолдинг мини спецтехника
  Logo
  пгт. Глеваха ул. Предпринимательская, 10 (044) 506-13-36--> vladmetreveli@gmail.com
  Scroll Up