Самохідна машина MOBITRAC в оренду


Самохідна машина MOBITRAC — сучасна техніка, яка активно використовується для очищення різних водойм. Компактні габарити обладнання сприяють тому, що машину можна використовувати на невеликих водоймах, де інша великогабаритна техніка не зможе розвернутися. Тому дана техніка вважається затребуваною для боліт, озер і ставків.


Крім того, машину активно використовують для роботи на заповідних територіях — парки, заповідники, де важливо зберегти екосистему і не принести шкоду природі.
Тому послуга оренди MOBITRAC користується особливою популярністю серед багатьох клієнтів, які можуть ознайомитися з наступними перевагами:

 • Простий спосіб експлуатації на суші і на поверхні води. За рахунок того, що обладнання має можливість повертати вісь у воді — його можна назвати маневреним. В результаті техніка підходить для роботи у важкодоступних ділянках і на невеликих територіях.
 • Мінімальний тиск на поверхню грунту. Тому в процесі роботи на береговій лінії техніка не зашкодить екосистемі, зберігаючи поверхню грунту в необхідному вигляді.
 • Використання гусеничного ходу допомагає заощадити на логістиці, так як витрати на транспортування машини — мінімальні.

Таким чином, при навантаженні-вивантаженні машини не знадобиться додаткове застосування крана і обов’язкова наявність причепа. Разом з оптимальним набором технічних характеристик і універсальністю техніки замовник отримує можливість заощадити на експлуатації усього обладнання.
[do_widget id=custom_html-28]

Багатофункціональність самохідної машини MOBITRAC

[do_widget id=custom_html-26]
Універсальність техніки обумовлена ​​тим, що вона відмінно експлуатується з будь-якими іншими додатковими робочими елементами — ківш від екскаватора, косарка від комбайна, земснаряд.
«Агропромхолдінг» виконує послуги машиною MOBITRAC:

 • покіс трави на будь-якій з ділянок;
 • проведення розкопок;
 • збір врожаю на полях;
 • драгування;
 • видалення всіляких видів забруднень з дзеркала води.

Найчастіше цю техніку орендують для збору нафти та інших горючих сумішей, які опинилися на поверхні водойми. Демократична вартість прокату MOBITRAC в Україні дозволяє кожному замовнику скористатися послугами оренди для виконання різних робіт. Управління транспортом здійснює досвідчений водій, котрий знає конструктивні особливості машини і впевнено володіє її функціями.

Орендувати машину MOBITRAC: стандартна комплектація транспорту

Кабіна водія моделі MOBITRAC була розроблена таким чином, щоб оператору було комфортно виконувати поставлене завдання. Положення сидіння і джойстик для управління з легкістю регулюються, допомагаючи водієві «налаштувати» всю конструкцію під себе.
Самохідна машина MOBITRAC укомплектована джойстиками, важелями і панеллю, які знаходяться в межах досяжності оператора, спрощуючи процедуру експлуатації. Завдяки наявності гідравлічної системи, вдається повністю контролювати підйом інструменту, нахил, рівномірний розподіл ваги і тягу гусениці.

На приладовій панелі знаходяться:

 • термометр;
 • лічильник робочих годин;
 • показник, що контролює рівень масла;
 • контролер мотора.

Замовляючи прокат машини MOBITRAC від «Aph-Tehnik», необхідно попередньо ознайомитися з базовим набором важливих комплектуючих:

 • рама;
 • гусениця;
 • кабіна водія;
 • потужний двигун;
 • гідравлічна система;
 • приладова панель.

Завдяки такому набору, представлена ​​техніка є досить зручною, практичною і маневреною під час використання на суші або на воді.

Прокат машини MOBITRAC від «Aph-Tehnik»: виконання всіляких робіт

[do_widget id=custom_html-27]
Сучасні самохідні машини MOBITRAC — це потужна техніка, укомплектована 3-циліндровим і 29-силовим дизельним двигуном Yanmar. Підключення додаткового набору інструментів залежить від конкретного завдання, яке стоїть перед водієм. Таким чином, оператор може підключати інструменти до підіймального важеля або гідравлічної системи.
Орендувати машину MOBITRAC можна для наступних поширених ситуацій:

 • скошування врожаю і бур’янів — використовується спеціальний різак;
 • акуратний збір врожаю — застосовуються граблі;
 • виконати знезараження (масла) — водій задіє скіммер;
 • потрібно зробити виїмку у грунті — застосовують земснаряд;
 • для земляних робіт — використовуються екскаваторні ковші.

Послуга оренди MOBITRAC користується особливим попитом серед різних клієнтів, завдяки своїй універсальності. Саме тому таке обладнання вважається важливим активом з високим ROI для різних сервісних компаній. Устаткування якісно та оперативно справляється з водними і наземними процесами, виключаючи завдану шкоду екосистемі.

Послуга оренди MOBITRAC: вибір маневреної і компактної техніки

Прокат машини MOBITRAC від «Aph-Tehnik» вважається досить поширеною послугою. Популярність цього обладнання в порівнянні з екскаватором базується відразу на декількох критеріях:

MOBITRAC Екскаватор
З легкістю справляється з очищенням дна і дзеркала води на мілководних і глибоководних ділянках. Немає необхідності в тому, щоб попередньо відкачувати воду.  Техніка може загрузнути в мулі або на глинистому дні. Тому потрібно викачка всієї води або певної частини.
«Агропромхолдінг» виконує послуги машиною MOBITRAC на березі, виключаючи деформацію грунту. Під час проведення робіт на береговій лінії деформується поверхня грунту через вагу техніки.
Експлуатація додаткових інструментів спрощує процес очищення водойм від різного сміття.  Збирати сміття або мул за допомогою ковша незручно, так як разом із залишками води велика частина відходів знову повертається у водойму.

 

Чим зумовлена ​​ціна оренди MOBITRAC: що впливає на цінову політику компанії

Забруднення водойм вважається однією з найпоширеніших проблем для всіх власників водних об’єктів. Згодом на поверхні дна накопичується мул, падають всілякі сміттєві відходи, відмирають рослини або з’являються водорості, що повністю закривають дно. Таким чином, в цьому місці некомфортно купатися і навіть небезпечно відпочивати. У ставках і озерах вимирають цілі зграї риб та інших підводних мешканців.
Вирішити ситуацію можна, орендувавши машину MOBITRAC. Але багато замовників задаються питанням: чим обумовлена ​​ціна оренди MOBITRAC?

Все залежить від кількох важливих критеріїв:

 • Тип водойми, його розмір і глибина. Від цих показників безпосередньо залежить вибір додаткових інструментів, що можуть стати в нагоді для подальшої експлуатації.
 • Особливості проведення робіт, вибір ділянки — наземні роботи або роботи, що проводяться на дзеркалі води.
 • Терміни виконання поставленого завдання. Особливу роль відіграє «терміновість» виконання завдань.
 • Характер забруднень, їхнє місцезнаходження — на дні, на поверхні, на береговій лінії.

Після вивчення всіх перерахованих вище факторів вдасться вказати точну вартість прокату MOBITRAC в Україні. Компанія «Агропромхолдінг» пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови для тривалого співробітництва разом з індивідуальним підходом.

«Агропромхолдінг» виконує послуги машиною MOBITRAC: поширені види послуг

Конструктивні особливості машини-амфібії роблять її незамінним помічником під час проведення різноманітних задач на воді або на суші. Плаваюча платформа з легкістю експлуатується в найскладніших умовах — наявність болотистої місцевості або грунту, що осипається.
Послуга оренди MOBITRAC допомагає впоратися з такими популярними видами робіт:

 • Очищення ставків, озер, каналів, річок від всіляких різновидів забруднень — частинки відмерлих рослин, мул, опале листя з дерев, побутове сміття, гілки.
 • Видалення непотрібної прибережної рослинності і чагарників, що забруднюють берегову лінію.
 • Збір і перевезення різних донних відкладень, а також зрізаних рослин.
 • Вирівнювання берегової лінії, поглиблення невеликих річок, озер та ставків.

Щоб орендувати машину MOBITRAC, замовник може зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефону або заповнити коротку форму зворотного зв’язку. Уточнивши основні деталі майбутнього процесу, менеджер допоможе грамотно організувати роботу, спрямовану на благоустрій берега, очищення водойм.
[do_widget id=custom_html-10]

Демократична вартість прокату MOBITRAC в Україні

Виконуючи очищення будь-яких водойм, рекомендується звернути особливу увагу на збереження балансу всієї екосистеми. Замовляючи в прокат машину MOBITRAC від «Aph-Tehnik», можна виконувати різні процедури, спрямовані на якісне обслуговування озер, ставків і невеликих річок. Адже за рахунок даного обладнання вдається протягом довгого часу підтримувати чистоту берега і всієї водойми в цілому.

«Агропромхолдінг» виконує послуги машиною MOBITRAC за демократичними цінами, що дозволяє зробити усі послуги доступними для кожного клієнта. Продумана конструкція дозволяє обладнанню з легкістю переміщатися в найскладніших робочих умовах, не завдаючи шкоди ландшафту.
Таким чином, замовнику не доведеться турбуватися про якість проведеної роботи, так як виконанням поставлених завдань займаються професійні оператори. Водій несе відповідальність за технічний стан транспорту, його обслуговування і вибір відповідних інструментів для виконання конкретних операцій.

Якісне очищення водойм з машиною-амфібією MOBITRAC

MOBITRAC — самохідна плаваюча платформа, що має міцний і надійний алюмінієвий корпус. Всі металеві деталі конструкції мають захисне порошкове напилення, за рахунок якого помітно збільшуються експлуатаційні терміни моделі.
Щоб зрозуміти, чим обумовлена ​​ціна оренди MOBITRAC, необхідно ознайомитися з усіма її можливими функціями. Адже саме від конкретного завдання залежить ціна прокату даної техніки.
Фахівці компанії «Агропромхолдінг» пропонують доступну вартість прокату MOBITRAC в Україні для кожного замовника. Таким чином, вдається врятувати будь-яку водну систему, не приносячи шкоди екології в цілому.
Машина має можливість пересуватися вперед/назад і розгортатися навколо своєї осі з нульовим радіусом повороту. Гусеничні траки допомагають техніці швидко пересуватися по болотистій місцевості, виключаючи можливість застрягти у глинистому грунті.
На сьогодні все більшу кількість замовників цікавляться, чим обумовлена ​​ціна оренди MOBITRAC, тому наші менеджери готові розповісти про основні особливості експлуатації цієї машини-амфібії. Замовити техніку можна прямо зараз, вказавши на терміни і список завдань для виконання.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.